​L'Oréal Paris #Colorista Spray ile saçlarına 1 günlük kalıcı renkler kat!

​L'Oréal Paris #Colorista Spray ile saçlarına 1 günlük kalıcı renkler kat!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol
Son dönemin ennn dikkat çeken, ennn popüler saç renkleri trendi ne diye sorsak cevabın ne olurdu? Tabii ki renkli saçlar değil mi? Moda Haftalarında, ünlülerde, sokak stillerinde ve artık neredeyse her yerde gördüğümüz bu havalı saç renklerini saçlarında da görmek istemez misin? Hem de sadece 1 günlük kalıcı şekilde! Cevabının kocaman bir “evet" olduğunu buradan bile duyabiliyoruz! O zaman şimdi, bunu nasıl yapabileceğini sana açıklayalım!

1 günlük kalıcı saç renkleri için: Colorista Spray

$1 Saçlarında her gün farklı saç renkleri olsun ister miydin? Mesela her tutama farklı bir renk uygulayarak elde edebileceğin süper bir görünüm hiç fena olmazdı! İşte artık saçlarına dilediğin zaman, dilediğin şekilde, hem de sadece 1 günlük kalıcı olarak farklı saç renkleri katmakta tamamen özgürsün! Bu özgürlüğü bize sağlayansa L'Oréal Paris Colorista Spray! $1 Katılacağın bir parti mi var? Herkesten farklı görünmek ve saçlarınla fark yaratmak için Colorista Spray ile saçlarını renklendir ve tarzını ortaya koy! Ya da arkadaşlarınla mı buluşacaksın? Arkadaşların arasında en dikkat çeken sen olmak istiyorsan Colorista Spray'in tüm saç renkleri seninle! Hot Pink, Pink, Lavender, Gray, Pastel Blue, Mint, Turquoise tonları, tam da bu senenin trend saç renklerinden! Bu güzel saç renklerine âşık olmamak ise mümkün değil! $1 Tüm saç renklerine uygun olan Colorista Spray, 1 günlük kalıcı olduğu için yalnızca ilk şampuanlamaya kadar saçlarında kalıyor. Bu da sana tüm  saç renklerini uygulamak için harika bir fırsat sunuyor! Yani bir gün mavi, bir gün pembe, ya da birkaç rengi bir arada kullanarak her günü farklı renkte saçlarla yaşayabilirsin. Mesela arkadaşlarınla beraber haftanın her günü için bir renk belirleyip, o günlerde hepiniz aynı saç rengini kullanabilirsiniz! $1 Colorista Spray ile aynı zamanda tüm saç renklerinde görülebilir renk sonucu elde edebiliyoruz. Yani saç renklerini saçlarına taşımak için herhangi bir açma işlemi yapmana gerek yok. $1

Nasıl uygulanıyor?

$1 Peki, Colorista Spray nasıl uygulanıyor? Aşağıdaki adımları takip ederek Colorista Spray'i kolayca uygulayabilirsin. $1 Sence de çok pratik değil mi?
Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?