​Mavi balyajlara hazır mısın?: Luma Grothe


Genç model Luma Grothe ne yapsa yakışıyor! L'Oréal Paris Güzellik Elçisi Luma Grothe, 69. Cannes Film Festivali'nde karşımıza çıktı. Kırmızı halıda güzelliği ile büyüleyen Luma, saçları ile bizleri şaşırttı. 2016 yılının trendlerinden olan renkli saçlara farklı bir yorum getiren Luma Grothe, mavi balyajları ile davetlilerin beğenisini topladı. Eğer sen de yaz ayları için farklı bir stil arıyorsan bu stile göz atmalısın.

Renkli saçlar

2015 yılında başlayan ve her gün popülerliğini arttıran renkli saçlar, sokak stilinden kırmızı halıya kadar her yerde karşımıza çıkıyor. Genellikle tamamı boyalı saçlar ile karşılaşırken L'Oréal Paris Güzellik Elçisi Luma Grothe, saçlarının tamamını boyatmak yerine saçlarının aralarından aldığı tutamları maviye boyatmış. Renkli saçları farklı bir tarz ile birleştiren başarılı model, Cannes'da dikkat çekmeyi başardı. Sen de bu saç stilini deneyerek ilkbahar ve yaz günlerini rengârenk geçirebilirsin!

Renkli saç bakımı

Saçlarını boyattıktan sonra ilk günkü kadar sağlıklı ve canlı görünmesi saç bakımında hassas davranmalısın. Boyalı saçlar için üretilen şampuan, saç kremi ve maskesini mutlaka saç bakım rutinine eklemelisin. Bunların yanı sıra saçlarını yıkadıktan sonra saç uçlarına ve boylarına süreceğin saç bakım yağı ile gün boyu parlak saçlara kavuşabilir ve saçlarının elektriklenmesini engelleyebilirsin.

Photo Credit: Getty Images

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancôme.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

HerkesiçinGüzellik’e katıl ve %25 indirimi kaçırma!