Yükselen Burç Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Yükselen Burç Nedir? Özellikleri Nelerdir?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Yükselen burç özelliklerini merak ediyor musun? Yükselen burç hesaplama yöntemiyle burcunu buldun, peki yükselen burca göre fiziksel özelliklerini biliyor musun? Yükselen burçlara dair merak ettiklerini açıklıyoruz.

Yükselen burç ne demek ve yükselen burç yorumları nelerdir? Yükselen burcuna göre karakter ve fiziksel özelliklerini tahmin etmeye çalışalım, bakalım ne kadar yaklaşıyoruz?

Yükselen burç nedir?

Yükselen burç, doğduğun yer ve zamanda ufukta yükselen burç ve dereceye göre koşullandırılan burca verilen isimdir. Yükselen burç için dünyayı gördüğün mercek de denilebilir. Yükselen burcumuz insanların bizimle ilk tanıştıkları anda bizi nasıl algıladıklarını tanımlar.

Yükselen burcumuz en az güneş ve ay burçları kadar önemlidir. Çünkü doğum haritasında çıkan bütün işaretler yükselen burç aracılığıyla filtreleniyor. Yükselen burcuna göre doğduğun koşullar, aile koşullandırma ve ilk çevre, kendini nasıl tanıttığın, başkaları üzerinde nasıl izlenim bıraktığın ve fiziksel görünümün şekilleniyor.

Yükselen burcun etkisi ne zaman başlar? Yükselen burç bulma yaptıktan sonra etkisinin ne zaman başlayacağını emrak ediyor olabilirsin. Yükselen burç yorumlarına göre yükselen burcun etkisi kişinin olgunluk yaşı olarak görülen 28 ila 30 yaş arasında belirgin bir seviyeye geliyor. Yükselen burcun etkisini karakterinde daha baskın bir şekilde görmeye başlıyorsun.

Yükselen Burç Koç Özellikleri

yükselen koç

Yükselen Koç, güleç, eğlenceli ve mücadeleci bir ruha sahiptir. Tavırları coşkuludur, dışa dönük, enerjik ve her zaman acelecidir. İstediklerinin peşinden tutkulu bir tavırla giderler ve işler yolunda gitmediğinde sabırsızlık ve öfkeye karşı dikkatli olmalıdırlar.

Yükselen Burç Koç Fiziksel Özellikleri

Güçlü ve köşeli, belirgin çene, burun ve ağız şekilleri yükselen Koç burcunun belirgin özellikleridir. Yükselen burcu koç olanların geniş omuzları ve ince bacakları vardır. Atletik, çevik ve yaşından daha genç görünürler.

Yükselen Burç Boğa Özellikleri

boğa burcu

Yükselen boğa burcu olanlar rahatlatıcı bir arkadaş olarak görülür. Tutumları istikrarlı, barışçıl, pratik, çalışkan ve sessizdir. Sakin ve kararlı bir şekilde istediklerinin peşinden giderler. Yükselen Boğa, yavaş ve inatçı görünmemesine dikkat etmelidir.

Yükselen Burç Boğa Fiziksel Özellikleri

Fiziksel olarak sağlam ve istikrarlı görünürler. Boğa yükselen burca göre fiziki görünümleri çok fazla kilo alıp vermezler. Yükselen boğalar sakin ve yavaş hareket ederler. Gözleri yuvarlak, kulakları küçük olabilir. Ayrıca saç önlerinde tepe şeklinde saç çizgisine sahip olabilirler.

Yükselen Burç İkizler Özellikleri

yükselen ikizler

Yükselen İkizler burcu, arkadaş canlısı, çok yönlü, uyumlu, meraklı, huzursuz, canlı, konuşkan, esprili, eğlenceli ve biraz sabırsız olarak algılanır. Neşeyle istediklerinin peşinden giderler ama fazla kaygısız ve dağınık olmaktan da sakınmaları gerekir.

Yükselen Burç İkizler Fiziksel Özellikleri

Fiziksel olarak ikizler burcunda olanlar genç bir görünüme, ışıltılı gözlere, ince vücuda, zarif ellere ve narin yüz hatlarına sahip olurlar. İkizler burcu kadınları her girdiği ortamda dikkat çekmeyi başarırlar.

Yükselen Burç Yengeç Özellikleri

Yükselen Burç Yengeç Özellikleri

Yükselen burcu yengeç olanlar tipik olarak utangaç, temkinli ve ihtiyatlıdır. Bir gün tatlı, sevecen ve cana yakın görünebilirler, ancak başka bir gün karamsar ve yaklaşması zor olabilirler. Yükselen yengeçler sessiz ve dolaylı yoldan istediklerinin peşinden giderler. Ancak aşırı savunmacı ve kendini korumacı olmamalarına dikkat etmelidirler.

Yükselen Burç Yengeç Fiziksel Özellikleri

Yengeç yükselen burcu olanlar, dolgun, yuvarlak bir yüze sahip olurlar. Yengeçler genellikle kısa ile orta boy arasında olur. Ne çok zayıf ne de kilolu olurlar. Ortalama vücuda sahip olan yengeçler yaş aldıktan kilo alma eğiliminde oluyorlar. Saçları genellikle seyrektir ve elleri ve ayakları küçüktür.

Yükselen Burç Aslan Özellikleri

aslan burcu

Yükselen aslan burcunda olanlar cömert, aydınlık ve hayata tutkulu kişilerdir. İlk tanışmada kolayca dikkat çekerler ve insanları kendilerine çekerler. Yükselen burcu aslan olanlar kalabalık kitleleri peşinden sürükleyecek karizmaya sahip olurlar.

Yükselen Burç Aslan Fiziksel Özellikleri

Kalın saçlar, keskin badem şekilli gözler, karizmatik bir yüz ve güçlü, geniş omuzlar aslan burcunun genel fiziksel özellikleridir.

Yükselen Burç Başak Özellikleri

Yükselen Burç Başak Özellikleri

Yükselen Başak burcu olanlar utangaç ve mesafeli bir tavır sergilerler. Başaklar son derece mütevazı, seçici, dikkatli ve düzenli olarak görünebilirler. Adım adım organize bir şekilde istediklerinin peşinden giderler. Yükselen burcu başak olanların kendilerini aşırı eleştirmekten sakınmaları gerekir.

Yükselen Burç Başak Fiziksel Özellikleri

Parlak gözler, ince bir burun ve kibar tavırlar yükselen Başak burcuna sahip kişilerde tipiktir. Genellikle ortalamanın biraz üzerinde uzun olurlar.

Yükselen Burç Terazi Özellikleri

terazi

Yükselen terazi basitlik, sakinlik, sempati ve incelik izlenimi verir. Yükselen burcu terazi olanların davranışları mütevazi ve zarif olur. Güzel gülüşleri ve herkesi eğlendiren kahkahaları vardır. Genelde terazi burçları kararsız bir tavırla istediklerinin peşinden giderler. Çok konuşma eğiliminde olabilirler aman dikkat!

Yükselen Burç Terazi Fiziksel Özellikleri

Terazi burcunda olanlar her zaman harika görünürler. Genç ve çekici olurlar ve zarafetle hareket ederler. Yükselen burcu terazi olanlar çok narin ve kırılgan olabilir. Oval yüze, kusursuz cilde ve güzel bir burna sahip olurlar.

Yükselen Burç Akrep Özellikleri

akrep

Yükselen Akrep burcu, aynı zamanda çekicilik, güç, gizlilik, gizem, şüphe ve ciddiyet izlenimi veren bir tavır sergiler. İstediklerini elde etmeye kararlıdırlar ve manipülatif olmaya karşı dikkatli olmalıdırlar.

Yükselen Burç Akrep Fiziksel Özellikleri

Güçlü, geniş omuzları ile oldukça sağlamdırlar. Yüzlerinde genellikle keskin hatlar, manalı gözler ve dolgun dudaklar yer alır. Yükselen akrepler ortalama bir uzunluğa sahip olur ve hafif kilolu olabilirler.

Yükselen Burç Yay Özellikleri

yay burcu

Yükselen yay burcu olanlar karizmatiktir ve enerji yayarlar. Tanıştıkları kişiler üzerinde bıraktıkları ilk izlenim, eğlenceli, arkadaş canlısı ve açık sözlü olduklarıdır. İstediklerinin peşinden dolaysız ve hevesli bir şekilde giderler ancak çok çabuk sıkılmaktan sakınmaları gerekir.

Yükselen Burç Yay Fiziksel Özellikleri

Güçlü ve uzun olma eğilimindedir ancak çok atletik değildirler. Genellikle, uzun kolları ve bacakları vardı, yerinde dururken ayaklarını hareket ettirirler. Yüzleri tipik olarak uzun veya ovaldir. Yay burcundakiler gözleriyle her şeyi anlatabilirler.

Yükselen Burç Oğlak Özellikleri

Yükselen Burç Oğlak Özellikleri

Oğlak burcu olanlar, sıradanlığı yansıtır. Bu yükselen burcun tipik özelliği, onları soğukkanlı görünmelerine neden olan ciddi ve sabırlı bir tavırdır. İstediklerini elde etmede pratik, sorumlu ve inatçıdırlar. Başkalarını karşı soğuk ve ulaşılmaz olarak görmekten sakınmalıdırlar.

Yükselen Burç Oğlak Fiziksel Özellikleri

Oğlak burçlarının ilk göze çarpan özellikleri, düz saçlar, belirgin kaşlar, ciddi derin gözler, güzel bir burun, göze çarpan dişleridir. Genellikle ince ve uzun olurlar.

Yükselen Burç Kova Özellikleri

kova

Yükselen burcu kova olanlar ilk bakışta arkadaş canlısı görünse de biraz mesafeli ve içe kapanık olurlar. Zeki, benzersiz ve havalı görünmeyi severler. İstediklerinin peşinden farklı yollarla giderler ancak mantıksız eylemlere karşı korunmaları gerekir.

Yükselen Burç Kova Fiziksel Özellikleri

Boylar değişkenlik gösterir ancak genellikle ortalamadan daha uzun olurlar. Kova burçlarının ince yüz hatları vardır ve alınları geniştir. Genellikle yarı gülümser gibi görünürler.

Yükselen Burç Balık Özellikleri

balık

Yükselen burcu balık olan kişiler, karşı konulmaz bir şekilde çekici, ilgi çekici ve nazik görünürler. Tutumları mistik ve melankolik olabilir. Nazik olurlar ve karşı taraftan aynı nezaketi beklerler.

Yükselen Burç Balık Fiziksel Özellikleri

Dolgun ve yuvarlak bir yüze sahip olurlar. Anlamlı ve derin gözleri vardır ve balık burçları genellikle ince saçlara sahip olurlar.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?