İlk buluşmada flörte sorulabilecek 20 soru

İlk buluşmada flörte sorulabilecek 20 soru

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

İlk buluşmada flörte sorulması gereken 20 soruyu bir araya getirdik!

Flörtü daha yakından tanımak için ilk buluşmada ona hangi soruları sorabilirsin? İlk buluşmada ortamı yumuşatmak, daha eğlenceli ve keyifli bir hale getirmek ve farklı sohbet konuları açmak bazen zor olabiliyor. İlk buluşmada hem partnerini daha yakından tanımak ve uyumunuzu anlamak hem de keyifli bir sohbet ortamı yaratmak için ona sorabileceğin soruları bir araya getirdik. Bu sayede gerçekten birbirinize uygun olup olmadığınızı anlayabilir, hem de akıcı bir sohbet ortamı yaratabilirsin.

Işte karşında ilk buluşmada flörte ne sormalıyız? sorusunun cevabı…

İlk buluşmada flörte sorulabilecek 20 soru

1. En büyük hayalin ne?

Bir kişinin hayali, onun karakteri hakkında en önemli ipucunu verir. Kendine ne kadar büyük hedefler koyduğu ve ne kadar gerçekçi / hayalperest olduğunu görebilirsin.

 

2. Kendinle ilgili gurur duyduğun şey ne?

İnsanın kendi ile ilgili neyle gurur duyduğu da çok önemli bir anahtar. Bunu nasıl ifade ettiği ve nelere önem verdiğini bu sayede öğrenebilirsin.

 

3. Yaşadığın ülke için nasıl bir gelecek düşlüyorsun?

İlişkilerin en önemli dinamiklerinden biri de hayat görüşünün uyuşmasıdır. Farklı siyasi ve toplumsal görüşler, ilişkilerin sağlamlığı üzerinde önemli bir rol oynayabilir. Bunu ilk buluşmada öğrenmek ise son derece önemli.

 

4. Bugüne kadar yaptığın en spontane şey ne?

Flörtün çok planlı-programlı biri mi yoksa ani kararlar almayı seviyor mu? İkisi de karakter olarak güzel özellikler ama sana son dakika planları yapan biri mi daha uygun yoksa her zaman önceden plan yapmayı seven biri mi öğrenmek için bu soruyu sorabilirsin.

 

5. Ailene ne kadar bağlısın?

Bir kişinin ailesiyle olan bağlarının ne kadar kuvvetli olduğu da karakteri açısından son derece önemli. Aile bağları ister güçlü olsun, ister olmasın, bunu nasıl ifade ettiği de bir kişiyi tanırken belirleyici olacaktır.

 

6. Hayatındaki en önemli kişi kim?

Flörtün hayatındaki en önemli kişi, çekirdek ailesinden biri de olabilir, bir arkadaşı da olabilir. Kim olduğu ve neden onun için o kadar önemli olduğu, onu tanıma konusunda epey yardımcı olacaktır.

İlk buluşmada flörte sorulabilecek 20 soru 2

7. Birine hediye alırken neye dikkat edersin?

“Bunu gördüğümde aklıma sen geldin, aldım” belki de dünyanın en mutlu eden cümlelerinden biri. Veya öylesine seçilmiş bir hediye de bazen biraz hayalkırıklığı. Bu sorunun cevabı, flörtünün ne kadar ince düşündüğü hakkında ipucu verecek.

 

8. Asla affetmeyeceğin şey nedir?

Aldatmak, yalan söylemek veya başka bir şey. Herkesin hayatında kırmızı çizgiler var ve bunu öğrenmek, ilişki kurmayı düşündüğün kişinin değer yargıları hakkında çok büyük fikirler verebilir.

 

9. Yalnız kalmak sana ne hissettirir?

Yalnız kalmaktan korkmak bireyin kendiyle çok da barışık olmadığının bir göstergesi olabilir. Kendiyle başbaşa olmaktan korkmayan biri kendine de yetiyordur. Bu yüzden bu sorunun cevabı ilk randevuda belirleyici olabilir.

 

10. Ölmeden önce görülecek yerler listende nereler var?

Ülkemizde ve dünyada görmeye değer çok yer var. Flörtünün de görülecek yerler listesi, onun vizyonu ve hayata bakışını yansıtacak ipuçları taşıyor olabilir. Bu soruyla aynı zamanda uyumunuzu da ölçebilirsin.

 

11. Hangi hobileri seversin?

Bize sorarsan, insanın kendine zaman ayırması ve onu rahatlatan, mutlu eden hobiler edinmesi olması gereken bir özellik. İlk buluşmada flörtüne hobilerini sorarak, birlikte geçirebileceğiniz kaliteli zaman ve sonraki randevular için fikir alabilirsin.

 

12. Ömrünün sonuna kadar tek bir film izleyecek olsan, bu hangisi olurdu?

Günümüz çiftlerinin birbirleri hakkında en önem verdikleri tanıma yollarından biri de favori filmini sormak. Bir insan hakkında çok büyük ipuçları veren bu sorunun yanıtı gerçekten de çok önemli.

 

13. Hayattaki önceliklerin neler?

Bir insanın hayattaki öncelikleri, karakteri hakkında çok şey söyler. Aile, başarı ve sağlık gibi önemli öncelikler takdir edilirken sana uygun olmayacak öncelikler de olabilir. İlk buluşmada bunu bilmek sana zaman kazandırabilir.

 

14. Sıfırdan öğrenmek istediğin bir şey var mı?

Flörtün yeni bir dil, gitar çalmak, dans öğrenmek gibi şeyler istiyorsa işte sana harika bir fırsat. Bu hem senin için bir yenilik olabilir hem de ileride birlikte kursa giderek keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

İlk buluşmada flörte sorulabilecek 20 soru 3

15. Hayalindeki iş ne?

Şu andaki işini yapmıyor ve sıfırdan başlama seçeneği olsaydı, flörtün acaba ne iş yapmak isterdi? Hayattaki hedefleri ve tutkuları hakkında büyük ipuçları veren bu soru ilk buluşmada mutlaka sorulmalı.

 

16. Hiç para kazanmak zorunda olmasan, hayatını nasıl geçirirdin?

Flörtün ne kadar aktif ve çalışkan biri? Para kazanma derdi olmasa, hem kendine hem de dünyaya nasıl bir katkı sağlardı? Yoksa bütün gün tembelliği mi seçerdi? Veya belki de kendini hayallerini gerçekleştirmeye adardı. Bu sorunun cevabı, birini tanıma konusunda altın değerinde.

 

17. Çocukluk arkadaşlarında hala görüşüyor musun?

Bir kişinin çocukluk arkadaşlarıyla hala görüşüyor olması, şüphesiz ki arkadaşlık ilişkilerinin güçlü olduğunu gösterir. Görüşmemesi ise kesinlikle negatif bir gösterge değil, sadece ilişkileri hakkında ipucu verecektir.

 

18. Bugüne kadar okuduğun en iyi kitap hangisiydi?

Kitap okumak, kişisel gelişime zaman ayırmak çok iyi bir özellik. Flörtün düzenli kitap okuyor olması başlı başına bir artı, hatta bugüne kadar okuduğu en iyi kitap da kendiyle ilgili en önemli ipuçlarından biri.

 

19. Başından geçen en ilginç olay neydi?

Mükemmel bir sohbet başlangıcı. Hem karşındakini tanımak için hem de keyifli vakit geçirmek, biraz gülmek ve gerilimi atmak için sorulabilecek en iyi sorulardan biri.

 

20. Hiç garip huyun veya takıntın var mı?

Son zamanlarda çevremizde neredeyse herkesin garip bir huyu veya takıntısı var. Hatta öyle ki, olmaması bile garip kaçabiliyor 😊 Bu soru hem flört hakkında biraz daha detay bilgi verecek hem de birlikte “garip olabilecek misiniz?” sorusunu yanıtlayacakç

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?