Barbara Palvin’in çekici makyajı nasıl elde edilir?

Barbara Palvin’in çekici makyajı nasıl elde edilir?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

L’Oréal Paris’in Güzellik Elçisi, bebek yüzlü Barbara Palvin’e bu çekici makyaj ne kadar da yakışmış! Ondan ilham almak için makyaj malzemelerimizi toplayıp, ayna karşısına geçmeye karar verdik. Barbara Palvin’in makyajını bizimle beraber yapmaya ne dersin?

Ten makyajı

 

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (6 Mar 2017, 05:59 PST)

 

Sahneyi dudaklarına bırakmak için teninin kusursuz görünmesi gerek. Renk eşitleyici paletle cilt tonunu eşitle. Aydınlatmak istediğin noktalara mor kapatıcını, kızarıklıklara ve sivilce izlerine ise yeşil kapatıcını uygula. Renk eşitleyici kapatıcılarını uyguladıktan sonra fondötenin yardımıyla kusursuz bir ten görünümü elde et.

Fondötenini noktalar halinde yüzüne uygula ve dağıt. Şeftali tonlarındaki allığını yanaklarına uygulayarak cildine sıcaklık kat. Cilt tonuna uygun özgün tonlarda bir allık arıyorsan L’Oréal Paris Infaillible Blush Paint allık paletini deneyebilirsin.

Göz makyajı

 

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (4 Oca 2017, 08:54 PST)

 

Kaşlarını yukarı doğru fırçala ve aralarındaki boşlukları kaş kalemin yardımıyla doldur. Kaşlarını sabitlemek için kaş fırçana az miktar saç spreyi sıkmayı deneyebilirsin. Gözlerinin ortaya çıkması için de inci tonlarındaki likit göz farını göz kapaklarına uygulamayı ihmal etme.

Son olarak hacim veren maskaranla kirpiklerini belirginleştir. Bu adımda L’Oréal Paris Superstar eXtra Fiber Maskarayı kullanmanı öneririz. Bu çift taraflı maskara, maskara primerından ve fiber maskaradan oluşuyor. Siyah maskara primerı kirpiklerini maskara uygulamasına hazırlarken hacim ve uzunluk veriyor. Fiber maskara ise kirpiklerine upuzun ve hacimli bir görünüm vererek takma kirpik etkisi yaratmanı sağlıyor.

Son dokunuşlar

 

L`Oréal Paris Makeup (@lorealmakeup)`in paylaştığı bir gönderi (13 Mar 2017, 11:19 PDT)

 

Seçtiğin koyu rujunu dudaklarına dikkatli bir biçimde uygulayarak makyajını tamamla. Barbara Palvin’in tercihi L’Oréal Paris Color Riche Matte ruj serisinden 349 Cherry Front Row.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?