Işıltılı Gigi Hadid Makyajı

Işıltılı Gigi Hadid Makyajı

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Hem güzelliğiyle hem de tarzıyla her zaman bizi kendisine hayran bırakan Gigi Hadid’in ışıltılı makyajı bugün merceğimiz altında! Bu bronz ve ışıl ışıl Gigi Hadid makyajını nasıl yapabileceğini öğrenmek istiyorsan, aradığın tüm bilgiler bu yazımızda seni bekliyor!

Podyumdaki güzelliği bir yana, günlük yaşantısındaki makyajları ve giyim stiliyle de herkese ilham olan Gigi Hadid makyajsız da son derece güzel ama özellikle, yaptığı ışıltılı makyajlar ayrı bir güzel. Hazır bahar ve yaz ayları kapıdayken, Gigi Hadid’in makyaj tüyolarını araştırdık. Işıltılı, bronz ve capcanlı bu Gigi Hadid makyajını nasıl yapabileceğini merak ediyorsan, adım adım anlatıyoruz!

Işıltılı bir makyaj bazı ile başla

Işıltılı bir makyaj bazı ile başla

Ten makyajında doğal, içten gelen aydınlık bir etki elde etmek istiyorsan, ışıltılı bir makyaj bazı ile işe başlamalısın. Cildinin kendi ışıltısını ön plana çıkarak makyaj bazı, aynı zamanda fondöteninin de çok daha canlı durmasına yardımcı olacak. Maybelline New York’un Face Studio makyaj bazlarından pembe renkli aydınlatıcı baz tam istediğin gibi bir sonuç verecek.

Aydınlık ve taze görünüm veren bir fondöten

Aydınlık ve taze görünüm veren bir fondöten

Gigi Hadid’in ışıltılı makyajının odak noktası, canlı, taze ve sağlıklı görünen bir ten makyajı. Bunun için doğru fondöteni seçmek çok önemli. Ciltteki kusurlarını gizleyecek ama aynı zamanda da cildine sağlıklı ve taze bir etki verecek fondöten ile bu sonucu elde edebilirsin. Maybelline New York’un Affinitone fondöteni, ışıltılı makyajında istediğimiz taze ve sağlıklı görünümü veriyor. Üstelik içerisindeki doğal pigmentlerle ciltte kusursuz duruyor.

Sıra likit aydınlatıcıda

Sıra likit aydınlatıcıda

Ten makyajındaki ışıltılı etkide dengeli bir sonuç elde etmek için, aydınlatıcı adımında likit bitişi tercih etmelisin. Aydınlık etkili makyaj bazı ve Affinitone fondöten sonra, yüzünün yüksek bölgelerine Maybelline New York Master Strobing Liquid likit aydınlatıcıyı uygulayarak ışıl ışıl ama doğal bir sonuç elde edebilirsin.

Bronzer adımı

Işıltılı Gigi Hadid Makyajı_1

Işıltılı makyajın olmazsa olmazı, bronzer adımı. Bu yüzden cilt tonuna uyumlu bir bronzerı, yüzünün güneşte ilk yanan kısımlarına uygulamalısın. Maybelline New York’un City Bronzer’ı, doğal bir sonuç almak için ideal. Yumuşak yapısı sayesinde çok kolay dağılan bu bronzer ile aynı zamanda kontür yaparak yüzünü boyutlandırabilirsin. Alın köşelerine, elmacık kemiklerine, burun üzerine ve çene çizgine bronzerını uygulayarak doğal bronz bir görünüm elde edebilirsin.

Parlak dudaklar

Işıltılı Gigi Hadid Makyajı_2

Gigi Hadid’in ışıltılı makyajının son adımı ise parlak dudaklar. Bunun için tabii ki de parlak bitişli bir ruja ihtiyacın var. Cildinin bronz tonunu da düşünürsek, canlı renkteki bir dudak makyajı bu görünüme çok yakışacak. Maybelline New York’un Color Sensational Shine Compulsion rujlarından 80 Arousing Orange rengi harika bir seçim olacak. Dudaklara yoğun renk ve parlak bir etki veren bu rujlar içerisindeki nemlendirici yağlarla aynı zamanda dudakların gün boyu nemli kalmalarını sağlıyorlar.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?