Gigi Hadid'in En Çekici Makyaj Stillerini İnceliyoruz!

Gigi Hadid'in En Çekici Makyaj Stillerini İnceliyoruz!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Gigi Hadid denilince bizim için akan sular duruluyor. Gigi Hadid'in giydiklerinden tut da verdiği pozlara kadar her şeyden 'ilham alıyoruz'! Eğer sen de bizim gibi Gigi Hadid fanıysan, Gigi'nin en güzel makyajlarını zaten biliyorsundur. Bugün seninle birlikte Gigi Hadid makyajı nasıl yapıldığına ve Gigi Hadid makyajı ürünlerine yakından bakalım. Tabii bu makaleyi Gigi Hadid'in hamileliğinden de bahsetmeden noktalayamayız. Bol bol makyaj ve Gigi Hadid haberleri için yazının devamına bekleniyorsun.

Gigi Hadid'in ikonik eyelinerı

İkonik eyeliner

Gigi Hadid genellikle yok gibi duran göz makyajlarını seviyor. Günlük hayatında neredeyse hiç göz makyajı yapmayan Gigi, özel günlerde tercihini kedi gözünü andıran kuyruklu eyelinerdan yana kullanıyor.

Gigi Hadid'in gözleri gibi sen de badem göz yapısına sahipsen kuyruklu eyeliner stili ile gözlerini daha çekik ve kalkık gösterebilirsin. Tabii Gigi kadar kusursuz eyeliner çekmek için en iyi eyelinerdan birine ihtiyacın var. Sana son zamanlarda kullandığımız en iyi eyelinerı göstermek istiyoruz: Maybelline Hyper Easy Likit Eyeliner. Esnek ucu ve altıgen gövdesi sayesinde tek seferde kuyruklu eyeliner çekmemizi sağlayan Maybelline Eyeliner'ı biz çok sevdik. Sen de simsiyah yoğunluğa sahip ve yumuşak uçlu bir eyeliner arıyorsan Maybelline Hyper Easy Eyeliner'a bir şans vermelisin.

Gigi Hadid'in kırmızı ruju

Gigi Hadid'in kırmızı ruju

Gigi Hadid'i kırmızı rujsuz düşünemiyoruz. Kırmızı mat ruju en iyi taşıyan ünlülerden biri kuşkusuz Gigi Hadid! Her ne kadar son günlerde onu doğal ve nude tonlu makyajlarla görsek de, bizim favori Gigi Hadid makyajımız kırmızı rujlu olan!

Gigi Hadid'de kırmızı ruju bu kadar sevmemizin sebebi, günlük makyajına çok iyi kombine etmesi. Eğer sen de kırmızı rujunu gece makyajından günlük tarzına taşımak istersen makyajını doğru tasarlamalısın. Tıpkı Gigi gibi, kırmızı rujunu minimal göz makyajı ile tamamla. Ten makyajında ise Maybelline New York Fit Me fondöten gibi ince yapılı ve doğal-mat bitişli fondötenleri tercih et.

Hangi likit kırmızı mat ruju kullanmalısın?: Kırmızı mat ruj seçerken kalıcı olmasına ve süper mat olmasına dikkat etmelisin. Bizim en sevdiğimiz kırmızı rujların başında Maybelline New York Super Stay Matte Ink rujlardan 20 Pioneer rengi geliyor. Sana en uygun kırmızı ruju merak ediyorsan testimizi hemen çöz ve "kırmızı rujunu" bul!

Gigi Hadid gece makyajı

Gigi Hadid gece makyajı

Gigi Hadid'in gece makyajlarını ayrı seviyoruz. Geçtiğimiz günlerde hamile olduğunu duyuran Gigi Hadid şu günlerde kendini özel etkinliklerden uzak tutuyor. Ailesi ve Zayn Malik ile izole bir hayat süren Gigi Hadid'in eski gece makyajı fotoğraflarına bakıp ilham almaya devam ediyoruz.

Maybelline New York Güzellik Elçisi olan Gigi Hadid, özel etkinliklerde altın ve bronz tonlu göz makyajlarını tercih ediyor. Sen de Gigi tarzı gece makyajı yapmak istiyorsan Maybelline New York Nudes of New York far paletindeki ışıltılı farları kullanabilirsin. Kremsi bir yapıya sahip olan bu far paletinde, nude alt tonlu bronz, altın ve şampanya tonları bulunuyor. Buğulu göz makyajını tamamladıktan sonra göz pınarına aydınlatıcı dokunuşu eklemeyi unutma. Göz makyajını ortaya çıkaracak kirpik liftingi etkisi için Maybelline Falsies Lash Lift Maskara'yı kirpiklerine uygula. Biz gece makyajında bu maskarayı iki kat sürmeyi seviyoruz. Ayrıca en kısa kirpikleri bile dipten kaldırıp kıvırdığı ve hacim verdiği için bu maskaranın kirpik liftingi etkisi bağımlılık yaratacak cinsten!

Gigi Hadid'in kusursuz ten makyajı için 

Gigi Hadid'in kusursuz ten makyajı için

Gigi Hadid her şartta cildini kusursuz göstermeyi başarıyor. Yoğun fondöten uygulaması yapmadan (yapıyorsa da bize belli etmiyor) cildindeki kusurları gizlemeyi başaran Gigi Hadid'e bizden kocaman alkış!

Sen de cildindeki kusurları gizlemek için ince yapılı ama aynı zamanda da kapatıcılık özelliği fondötenleri tercih etmelisin. Fondöten önerimiz: Maybelline Fit Me! İnce yapısı, doğal-mat bitişi ve kil içeren formülüyle gözenek gizleme, parlama kontrolü gibi özellikleriyle Fit Me fondöten, tıpkı bizim gibi Gigi Hadid'in de favorisi.

Göz altındaki koyu renkli görünümü gizlemek için Instant Anti Age Eraser Kapatıcı'yı göz çevrene uygula ve sünger uçlu aplikatörü ile yay. İşte Gigi Hadid gibi görünmek bu kadar basit.

Gigi Hadid stili kaş makyajı

Gigi Hadid stili kaş makyajı

Makyaj guruları iyi bilirler, Gigi Hadid kaşları diye bir terim vardır... Makyaj trendleri arasında yer edinen Gigi Hadid kaş stili için sana harika bir tüyomuz olacak. Kaşlarının yukarı doğru taranmış ve sanki hiç doldurulmamış gibi görünmesini istiyorsan çok ince uçlu kaş kalemi kullanmalısın.

Gigi Hadid kaş makyajı için biz Maybelline Brow Ultra Kaş Kalemi'ni tercih ediyoruz. Brow Ultra kaş kaleminin ince ucu sayesinde kaşlarımızın sadece boşluk olan yerlerini doldurabiliyoruz. Böylece kaş makyajında sahte ve aşırı kalın bir görünüm oluşmuyor. Sen de bu kaş kalemini denedikten sonra mutlaka görüşlerini bize gönder!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?