Deniyoruz: Armani Beauty Luminous Silk Fondöten ve Makyaj Bazı


Doğru makyaj bazı ve fondötenin uyumu ile mükemmel ten makyajını elde etmek hiç de zor değil. Eğer ten makyajında ipeksi ve kusursuz bir bitiş arıyorsan, Armani Beauty’nin Luminous Silk fondöteni ve makyaj bazı tam sana göre!

Hem nemlenmiş, hem de içten gelen bir ışıltıya sahip olmak için ten makyajına özen göstermelisin. Seçeceğin doğru makyaj bazı ve fondöten ile cildinin pürüzsüz ve ipek gibi görünmesini sağlayabilirsin. Bu görünüm için bizim favori fondötenimiz Armani Beauty Luminous Silk fondöten! En iyi fondötenler arasında bulunan bu fondötenin şimdi de makyaj bazı ile tanıştık. Bu yazımızda Armani Beauty Luminous Silk fondöten ve makyaj bazını birlikte inceliyoruz!

Armani Beauty Luminous Silk Makyaj Bazı

Armani Beauty Luminous Silk Makyaj Bazı

Ten makyajında pürüzsüz, doğal ve ışıldayan bir bitiş elde etmek için cildi makyaja hazırlamak çok önemli. Cildin ihtiyacı olan nemi verecek bir makyaj bazı ile cildini fondöten adımına hazırlayabilir, böylece kuru görünümü yok edip, cildinin bütün gün sağlıkla ışıldamasını sağlayabilirsin.

Armani Beauty Luminous Silk fondöten, kusursuz ve pürüzsüz bir ten makyajı için en sevdiğimiz fondötenler arasında. Bu bitişi tamamlayacak, cildin gün boyu nemli ve ışıl ışıl olmasını sağlayacak makyaj bazı ise Armani Beauty Luminous Silk makyaj bazı. Evrensel tona sahip bu makyaj bazı, cildi fondötene hazırladığı gibi, yoğun bir şekilde nemlendiriyor ve doğal, içten gelen bir ışıltı veriyor. Armani ışıltısı tam da bu!

Armani Beauty Luminous Silk Makyaj Bazı’nın Yapısı

Armani Beauty Luminous Silk Makyaj Bazı’nın Yapısı

Ten rengindeki bu makyaj bazı, cilde uygulandığı anda hızla emiliyor. Gün boyu ihtiyaç duyulan nemi cilde verdiği gibi, o çok sevdiğimiz doğal Armani ışıltısını da gün boyu kalıcı olacak şekilde veriyor.

Bize göre, kusursuz ten makyajı demek, hem cilt kusurları giderilmiş, hem de içten gelen bir ışıltıya sahip olan bir cilt demek. Bunun için de Armani Beauty Luminous Silk makyaj bazı ile birlikte fondöteni de kullandığımızda, aradığımız o mükemmel bitişi elde ettik.

Armani Beauty Luminous Silk Fondöten

Armani Beauty Luminous Silk Fondöten

Gelelim, tüm zamanların en iyi fondötenlerinden birine: Armani Beauty Luminous Silk fondöten! Cilte ipeksi ve kusursuz bir bitiş veren bu fondöten, aydınlık ten makyajlarını sevenler için kaçırılmayacak bir fondöten.

Güçlü pigmentleri, ağırlıksız nem veren özel ve ödüllü formülü ile cildi o kadar güzel bir hale getiriyor ki, kullandığında “Cildim hiç bu kadar iyi görünmemişti.” demen son derece olası. Verdiği orta kapatıcılıkla cilt kusurlarını gizleyen, gün boyu içten gelen bir ışıltıyla sağlıklı görünmesini sağlayan Armani Beauty Luminous Silk fondötenin doğal etkisini çok seveceksin. Toplam 16 rengi bulunan bu aydınlık bitişli fondöten, tüm cilt tipleri için de uygun. Bu fondöteni makyaj bazı ile birlikte kullandığında, mükemmel ve ipek gibi bir ten makyajının sırrını çözmüş olacaksın!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?