Deniyoruz: Güneş Lekelerine Karşı Garnier BB Krem

Deniyoruz: Güneş Lekelerine Karşı Garnier BB Krem

Cildi mükemmel gösteren, SPF 50 içeren ve güneş lekesi karşıtı Garnier BB krem’i birlikte inceliyoruz!

BB kremler, cildin kusursuz görünmelerini sağlarken aynı zamanda da cilde bakım yapan, en sık kullandığımız cilt bakım ürünlerimizden. Eğer cildini iyi bir şekilde nemlendirmek, güneşten korumak ve bakım yapmak istiyor, aynı zamanda da cildinin kusursuz görünmesini istiyorsan, BB kremler senin için vazgeçilmezlerden biri olmalı. Biz de bu yazımızda, Garnier’in Güneş Lekelerine Karşı, Mucizevi Cilt Kusursuzlaştırıcı Hepsi 1 Arada BB kremini denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

Güneş lekelerine ne iyi gelir?

Güneş lekelerine ne iyi gelir?

Eğer cildinde güneş lekeleri varsa, çok büyük ihtimalle güneş kremi sürmeden güneşe çıkıyorsun demektir! Birçoğumuz bu hatayı maalesef yapıyoruz. Yaz tatillerinde güneşlenmek ve bronzlaşmak dışında, yıl boyu da yüzümüze güneş koruyucu uygulamadan dışarı çıkıyoruz. Halbuki tüm yıl boyunca, hava kapalı bile olsa güneş kremi uygulamak gerekiyor, aksi halde UV ışınlarının zararlı etkileri, güneş lekeleri, kırışıklık ve renk eşitsizlikleri gibi erken yaşlanma belirtilerine neden oluyor.

Konu cildin pürüzsüz görünmesi olduğunda ise, hem cildini kusursuz gösterecek hem de yüksek güneş koruma özelliği bulunan BB kremler imdadımıza yetişiyor. BB kremler sayesinde, cildimizi nemlendirip bakım yaparken, güneşten koruyabiliyor, aynı zamanda da cildimizin pürüzsüz görünmesini sağlayabiliyoruz. En sevdiklerimizden olan Garnier BB kremler de, makyaj ve cilt bakım rutinlerimizin vazgeçilmezlerinden. Son keşfimiz ise Garnier Güneş Lekelerine Karşı BB Krem’i denedik ve tüm yorumlarımızla seninle paylaşıyoruz!

Garnier Güneş Lekelerine Karşı BB Krem

Garnier Güneş Lekelerine Karşı BB Krem

Cildinde renk eşitsizliği ve güneş lekeleri varsa, hem cildini güneşin zararlı etkilerinden koruyacak, hem de pürüzsüz ve eşit tonda gösterecek bir cilt bakım ürünü arıyorsan, Garnier Güneş Lekelerine Karşı BB Krem yeni favorin olabilir. Güneş lekesi karşıtı bu BB Krem, mükemmel cilt görünümüne kavuşmak için ihtiyacın olan tek şey!

Garnier Güneş Lekelerine Karşı BB Krem, tek hareketle ciltteki pürüzleri kapatıyor, 24 saat nemlendirme etkisi veriyor, cildin daha ışıltılı görünmesini sağlıyor, cilt tonunu eşitliyor ve SPF 50 ile cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyor. Cildi güneş ışınlarının leke yapma etkisine karşı koruduğu için de son derece kullanışlı bir bb krem. 3 haftalık kullanım sonrasında, cilt anında daha sağlıklı bir görünüme sahip oluyor, cilt tonu daha ışıltılı görünüyor, ciltteki kusurları gizliyor ve en güzel tarafı ise yağlı ve yapışkan bir his bırakmadan parlak bir bitiş veriyor. Böylece cilt güneşten korunurken aynı zamanda da pürüzsüz ve sağlıklı görünüyor.

Garnier Güneş Lekelerine Karşı BB Krem’in Formülü

Garnier Güneş Lekelerine Karşı BB Krem’in Formülü

Güneş lekesi karşıtı Garnier BB krem’in formülü ise bitkisel kaynaklı gliserin ve E vitamini içeriyor. Bitkisel kaynaklı gliserin cildin nemlenmesini, sağlıklı ve ışıltılı görünmesini sağlarken, E vitamini de cildi besliyor. Ayrıca bu bb krem, Garnier’in 50 SPF içeren ilk hepsi bir arada ten ürünü. Yani hem cilt bakımı, hem cilt kusursuzlaştırma hem de güneşten koruma etkisi bir arada!

Garnier Güneş Lekelerine Karşı BB Krem Nasıl Uygulanır?

Garnier Güneş Lekelerine Karşı BB Krem Nasıl Uygulanır?

Garnier Güneş Lekelerine Karşı BB Krem’i uygulaması da son derece kolay. Son derece hafif ve kolay dağılan formülü sayesinde bu bb kremi cildine nemlendirici uygular gibi rahat bir şekilde uygulayabilirsin. Eğer kapatıcılığını artırmak istersen, gereken bölgelere daha yoğun bir miktarda uygulayabilirsin. Sonuç ise sağlık ve nemle ışıl ışıl görünen, eşit tonda, leke ve kusurları gizlenmiş bir cilt görünümü! Üstelik cildini böyle yüksek bir güneş koruma faktörü ile koruduğun için artık güneş lekelerini de dert etmene gerek kalmayacak!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?