Öneriler: En İyi 6 Makyaj Temizleme Suyu


Makyajını temizlemenin, cildin için ne kadar önemli olduğunu biliyorsun değil mi? Problemsiz ve kusursuz bir cilt görünümü için cildini mutlaka temizlemelisin. İşte bu yüzden en iyi 7 makyaj temizleme suyu önerimizi bir araya getirdik!

Makyaj temizleme suları, son dönemde hayatımıza giren en büyük kolaylıklardan biri. Hele ki gece yatmadan önce makyajını çıkarmaya üşeniyorsan, makyaj temizleme suları kurtarıcın olacak. Micellar teknolojisi ile geliştiren bu ürünler, kirleri mıknatıs gibi çekme özellikleriyle makyaj temizleme adımını çok kolaylaştırıyorlar. İşte bu yazımızda, en iyi makyaj temizleme sularını derledik. Cilt tipine ve ihtiyacına göre sana en uygun makyaj temizleme suyunu seçebilirsin!

1. La Roche-Posay Eau Micellaire Ultra

Eğer hassas bir cilde sahipsen ve cildini yormadan, tek seferde temizleyecek bir makyaj temizleme suyu arıyorsan, La Roche-Posay’in Eau Micellaire Ultra’sını deneyebilirsin. Daha ilk pamukta ciltteki makyajı temizleyen bu misel su, geriye yaplı bir his bırakmıyor, cildi kurutmuyor, hassaslaşmasını engelliyor. Yüz, göz ve dudaktaki makyajı temizlerken de cilde temiz, ferah bir his veriyor.

2. Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Micellar teknolojisi ile ciltteki makyajı ve kiri mıknatıs gibi çeken Garnier Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu, en sevilen micellar sulardan biri. Ovalamaya gerek kalmadan, tek pamukla tüm makyajı kolayca temizleyen bu makyaj temizleme suyu, cildi arındırıyor ve rahatlatıyor. Böylece, makyajını temizlemek için üşendiğin anlarda imdadına yetişiyor, sayesinde de yastığın temiz kalıyor.

3. Kiehl’s Herbal-Infused Micellar Cleansing Water

Ciltteki makyajı, kiri ve fazla yağı temizlerken, aynı zamanda cildi nemlendiren bir makyaj temizleme suyu arıyorsan, Kiehl’s Herbal-Infused Micellar Cleansing Water tam sana göre. İçeriğindeki kekik esansiyel yağı ve melisa otu suyu ile cilde yumuşacık bir his veriyor, ferahlatıyor. Ovalamaya gerek kalmadan tüm makyajı temizlediği için en hassas ciltler bile rahatça kullanabiliyor.

4. Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Makyaj Temizleme Suyu

Çift fazlı makyaj temizleme suları arasında en sevdiklerimizden biri olan Garnier Mavi Micellar Su, içeriğindeki Mavi Kantaron Çiçeği özleri sayesinde cildi besliyor. Çift fazlı formülü sayesinde suya dayanıklı makyajı bile ovalamadan çıkaran bu makyaj temizleme suyu o kadar pratik ki, en üşengeç anlarında bile işini kolaylaştıracak. Özellikle hassas göz ve göz çevresine sahipsen, bu micellar suyu çok seveceğine eminiz, lens kullananlar için bile kullanımı çok uygun.

5. Lancome Eau Micellaire Confort

Lancome Eau Micellaire Confort

Gül özleri içeriği ile kuru cildini rahatlatmak istersen, Lancome Eau Micellaire Confort’u deneyebilirsin. Cildindeki makyajı temizlerken aynı zamanda nemlendirecek ve rahatlatacak bu makyaj temizleme suyu, aynı zamanda mis gibi gül kokuyor.

6. L’Oréal Paris Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

L’Oréal Paris Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu

Hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerinin severek kullanacağı bir diğer makyaj temizleme suyu da L’Oréal Paris Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu. Çift fazlı formülü ile en kalıcı, suya dayanıklı makyajı bile temizlerken, micellar teknolojisi ile ovalamaya gerek bırakmıyor. Ardında yağlı bir his bırakmadığı için de en sevdiğimiz micellar sulardan biri! Normalden kuruya ve normalden karmaya olmak üzere 2 seçeneği ile cilt tipine göre doğru micellar suyu tercih edebilirsin.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Seni daha yakından tanıyarak ilgini çekecek içerikleri sana önerebiliriz!