Deniyoruz: Garnier Micellar Gül Suyu

Deniyoruz: Garnier Micellar Gül Suyu

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Makyajı hızlı bir şekilde temizlerken, aynı zamanda da cildin parlamasını sağlayan, Garnier Micellar Gül Suyu’nu denedik ve yorumlarımızı paylaşıyoruz!

İyi bir cilde sahip olmanın en önemli adımlarından birinin makyajı iyi bir şekilde temizlemek olduğunu biliyorsun. Peki, makyajını temizledikten sonra solgun bir ciltle mi karşılaşıyorsun?  O zaman kulübe hoş geldin! Micellar teknolojinisi ve gül suyunun cilde parlaklık verme özelliğini bir araya getiren Garnier’in Micellar Gül Suyu'nu denedik ve tüm yorumlarımızla soluğu burada aldık!

Solgun cildinin nasıl parlamasını sağlayabilirsin?

Solgun cildinin nasıl ışıldamasını sağlayabilirsin?

Cildin solgun görünmesine sebep olan pek çok etken var.  Günlük yaşantının getirdiği stres, hava kirliliği, düzensiz uyku, beslenme ve UV ışınları gibi çevresel faktörler cildinin daha solgun görünmesine neden olabilir. Özellikle makyajını temizledikten hemen sonra solgun bir görünüm hissediyorsan, bu hiç de yabancı olduğumuz bir durum değil!

Cildinin makyaj sonrası solgun görünmesini engellemek, hem de makyajını iyi bir şekilde temizlemek için bir ürün keşfimiz var: Garnier Micellar Gül Suyu, makyaj kalıntılarını mıknatıs gibi çeken micellar teknoloji ise, cilde parlaklık veren gül suyunun etkisini birleştirerek cildin daha parlak görünmesini sağlıyor. Yani makyajını temizledikten sonra aynada karşılaştığın solgun görünümüne artık veda edebilirsin.

Garnier Micellar Gül Suyu’nun Özellikleri

Garnier Micellar Gül Suyu’nun Özellikleri

Formülündeki gül suyu ile cildin parlamasını sağlayan bu Garnier Micellar Gül Suyu, tek seferde, ovalamaya gerek kalmadan makyajı çok kolay bir şekilde temizliyor. Micellar teknolojisi sayesinde, formülündeki micel tanecikleri mıknatıs etkisi göstererek makyajı ve kiri ciltten çekip alıyor.

Garnier Micellar Gül Suyu’nun en güzel tarafı ise, makyaj sonrası ortaya çıkan solgun görünümü giderip cildin kendi parlaklığını ortaya çıkarması. Sen de bu dertten muzdaripsen çok iyi biliyorsundur, makyajını temizledikten hemen sonra cildinin solgun görünümü canını sıkıyordur. Garnier Micellar Gül Suyu, işte bu solgun görünüme engel olup, cilde parlaklık veriyor.

Gül suyu, tek başına tonik olarak kullanılan, cilde parlaklık veren en popüler cilt bakım içeriklerinden biri. Cildi fazla yağdan arındırarak dengeleyen, daha aydınlık, nemli ve parlak görünmesini sağlayan gül suyu, Garnier Micellar Gül Suyu'nun içerisinde de bulunuyor. Böylece hem gül suyunun güzel kokusu ve cilde faydaları ile micellar teknolojisi bir araya gelerek, cildin tertemiz sağlıyor.

Garnier Micellar Gül Suyu Nasıl Kullanılır?

Garnier Micellar Gül Suyu Nasıl Kullanılır?

Öncelikle tekrar hatırlatalım: Sağlıklı, pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip olmak istiyorsan, cildindeki makyajı iyi bir şekilde temizlemelisin. Bunu yaparken de cildine zarar vermemek ve tahriş olmasına engel olmak için micellar suları kullanabilirsin.

Garnier Micellar Gül Suyu'nu, göz, dudak ve tüm yüzünde kullanabilirsin. Tek bir pamukla, yüzünü ovalamadan makyajını kolayca temizleyebilirsin. Bu micellar suyu kullanmaya başladığında, makyajını temizledikten sonra cildinin daha parlak göründüğünü fark edeceksin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?