L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Kullananlar ve Yorumları


Nemlendirici konusunda yeni bir çağ açan ve ciltte yumuşacık bir görünüm bırakan L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu kullananlar ve yorumlarını bugün birlikte okuyoruz! 

Her cilt tipine uyan ve cildi yağlandırmayan en iyi nemlendirici kremler arasında gösterilen L'Oréal Paris Nem Terapisi ciltte serinletici, yumuşatıcı ve nemlendirici etkiye sahip. L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu kullananlar ve yorumlarını okudukça sen de bu nemlendiricinin etkilerini ve ciltte nasıl bir his bıraktığını anlayacaksın. Eğer yüzünde ağırlık yapmayan, Hyaluronik Asit ve Aloe Vera suyu gibi değerli içeriklere sahip olan bir nemlendirici arıyorsan, bu makalemiz tam sana göre! 

Ferahlatıcı etki!

Ferahlatıcı!

Yaz sıcaklarında nemlendirici sürmenin ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Fakat L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu bugüne kadar denediğimiz bütün nemlendiricileri bize unutturdu! Buzdolabında da saklayabileceğin Loreal nemlendirici, cildini serinletiyor ve sıcaklardan yağlanan yüzünü yatıştırıyor. Nem Terapisi'nin içeriğindeki Aleo Vera suyu, sıcaklarda nem kaybeden cildinin imdadına yetişerek cildine nem desteği sağlar ve kurumasına engel olur. 

Yapısı incecik!

Yapısı incecik!

L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu kullananların yorumlarını incelediğimizde en çok ince yapısına övgüler yazmışlar. Nem Terapisi'nin yapısı o kadar ince ki, yüzüne sürdüğün anda hızlıca emiliyor ve cildinde varla yok arası bir etki bırakıyor. Hızlı emilmesine rağmen uzun saatler cildi nemlendirdiği ve yumuşak tuttuğu için bu nemlendirici çok seviliyor. 

Gece bakımı sağlıyor!

Gece bakımı sağlıyor!

L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu'nun en çok sevilen özelliklerinden biri hem gece, hem de gündüz nemlendiricisi olarak kullanılabilmesi! Formülündeki hyaluronik asit sayesinde gece boyunca cildinin nemlenmesine yardımcı oluyor, sabahları cildin yumuşacık ve pürüzsüz görünüyor. Loreal Nem Terapisi'ni biz gün içinde, cildimizi kuru ve gergin hissettiğimiz her an kullanıyoruz. 

Hassas ciltlere de uygun!

Hassas ciltlere de uygun!

L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu kullanıcıları, bu nemlendiricinin hassas ciltlere ne kadar iyi geldiğini iyi biliyorlar. Hassas cildi olanlar, klasik nemlendiricilerden sonra cildinde aşırı yağlanma, kuruluk veya gerginlik gibi sorunlar yaşayabiliyorlar. Fakat L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu cildi yoğun bir şekilde nemlendirme özelliğine sahip olduğu için hassasiyet gösteren cilde iyi geliyor. Özellikle bronzlaştığın zamanlarda cildine nem kaynağı yaratabilirsin.

Kuru ciltlerin favorisi!

Kuru ciltlerin favorisi!

L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu, kuru cilde sahip olanlar tarafından çok seviliyor. Kuru cildin ferah ve taze hissetmesine yardımcı oluyor, 72 saate kadar nemlendirme hissi yaratıyor. Nem Terapisi'ni kullananlar cildinin daha yumuşak olduğunu ve cildin kuruluğunu aldığını söylüyorlar. Özellikle cildi gün içinde kuruyanlar, günlük nemlendiricisinin yetersiz olduğunu düşünenler Loreal nemlendiriciye bir şans vermeliler! 

Cildi yağlandırmıyor!

Cildi yağlandırmıyor!

Yağlı veya karma cildi olanlar nemlendirici kullanmaya çekiniyorlar. Cildini yağlandıran ve T bölgesinde parlamaya sebep olan nemlendiricileri geride bırakmak istiyorsan sana L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu'nu tavsiye edelim. Yağlı cildinde ağırlık yaratmayan, tam tersi cildinde canlı ve nemli bir görünüm yaratan bu nemlendiriciyi çok seveceksin. 

Hemen bitmiyor!

Hemen bitmiyor!

Klasik nemlendirici ambalajlarının minik olmasından ve kremlerinin hızlıca bitmesinden şikayetçiysen Nem Terapisi Aloe Vera Suyu'nun 70 ml.'lik boyunu çok seveceksin. Ekonomik şişesi ile çok uzun süre kullanım sağlayan bu nemlendirici, seni yarı yolda bırakmaz ve uzun süre cildini nemlendirmeye devam eder. 

İlk kullanımda etki gösteriyor!

İlk kullanımda etki gösteriyor!

Nem Terapisi Aloe Vera Suyu'nun formülündeki Aloe Vera ve Hyaluronik Asit, ilk kullanımdan itibaren cildi nemlendirmeye başlıyor ve yüzün daha yumuşak görünmesini sağlıyor. Düzenli kullanımda cildin daha dinlenmiş, aydınlık ve pürüzsüz görünüyor. Nem Terapisi Aloe Vera Suyu oldukça hafif bir formüle sahip olduğu için ihtiyaç duyduğun her an, gün ortasında bile çantandan çıkarıp temiz cildine uygulayabilirsin. 

Makyaj bazı olarak kullanılabilir!

Makyaj bazı olarak kullanılabilir!

Nem Terapisi Aloe Vera Suyu'nun en sevdiğimiz özelliklerinden biri makyaj altı baz olarak kullanıma uygun olması! Makyaj öncesi cildimize baz olarak Nem Terapisi uyguladığımızda cildimiz gün boyu kusursuz görünüyor, makyajımız bozulmuyor ve günün her saati fresh görünmeye devam ediyor. Loreal Nem Terapisi kullanmaya başladıktan sonra makyaj bazı kremlerini bir rafa kaldırdık:)

Cilde esneklik sağlıyor!

Cilde esneklik sağlıyor!

L'Oréal Paris Nem Terapisi'nin içeriğindeki Aloe Vera Suyu ve Hyaluronik Asit, cildin derinlemesine nemlenmesini sağladığı için cildin daha yumuşak ve esnek görünmesine yardımcı oluyor. Kuruluk ve dış etkenler dolayısıyla cildin gergin olduğu dönemlerde Nem Terapisi'ni uygulayarak cildine canlı ve tazelenmiş görünümü geri getirebilirsin. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?