Yaşlanma Belirtilerini Engellemek İçin Kullanabileceğin Serumlar

Yaşlanma Belirtilerini Engellemek İçin Kullanabileceğin Serumlar

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cildindeki kırışıklıklar için kullanabileceğin en iyi serum önerilerimizi bir araya getirdik!

Yaşlanma belirtilerinden olan ince çizgiler, kırışıklıklar, koyu lekeler, elastikiyet kaybı ve renk eşitsizliklerini gidermek için yüz serumları çok etkililer. Antioksidan özellikleri bulunan yüz serumları, formüllerindeki AHA ve BHA asitleriyle ciltteki bu yaşlanma belirtilerini azaltarak, çok daha genç, sağlıklı ve taze bir cilt görünümü sunuyorlar. Peki, kırışıklıkların için hangi yüz serumunu kullanabileceğini biliyor musun? Yaşlanma belirtilerini engellemek için kullanabileceğin en iyi anti-age serumlarını bir araya getirdik.

Yaşlanma etkileri için başlangıç serumu

Yaşlanma etkileri için başlangıç serumu

20’li yaşlarındaysan ve yaşlanma belirtilerinin erkenden önüne geçmek istiyorsan, başlangıç olarak kullanabileceğin SkinCeuticals Serum 10 tam sana göre. %10 C vitamini (L-Askorbik asit) ve % 0.5 ferulik asit içeren formülü ile kırışıklık, ince çizgiler ve lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Hassas ve problemli ciltlerin rahatlıkla kullanabileceği bu antioksidan serum, çevresel faktörlerin neden olduğu yaşlanma belirtileri için başlangıç olma niteliğinde.

Yüksek konsantrasyonlu C vitamini serumu

Yüksek konsantrasyonlu C vitamini serumu

Kırışıklık bakımında yüksek oranda C vitamini içeren yüz serumu kullanmak istersen, SkinCeuticals’ın C E Ferulic serumunu tercih edebilirsin. %15 oranında L-askorbik asit, %1 tokoferol ve %0.5 ferulik asit içeren bu yüz serumu, kırışıklık ve ince çizgi görünümü, sıkılık kaybı gibi yaşlanma belirtileri üzerinde son derece etkili. UV ışınları, çevresel etmenler ve yaşlanma etkilerine karşı cildi savunan bu serum aynı zamanda cildi aydınlatıyor, daha canlı ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor.

Leke ve yaşlanma karşıtı yüz serumu

Leke ve yaşlanma karşıtı yüz serumu

Eğer cildindeki kırışıklık ve leke görünümünü giderecek bir yüz serumu arayışındaysan, SkinCeuticals Phloretin CF’yi deneyebilirsin. %10 L-askorbik asit, %2 phloretin ve %0.5 ferulik asit içeren bu antioksidan serum, cildin daha eşit tonda görünmesine yardımcı oluyor. Koyu lekeler ve cilt tonu eşitsizliği üzerinde etkili olan bu yüz serumu, cilde ışıltılı ve canlı bir

Hyaluronik Asit seviyesini artıran serum

Hyaluronik Asit seviyesini artıran serum

Yaşlanma belirtilerinden biri de ciltte meydana gelen dolgunluk kaybı. Zamanla vücudun ürettiği hyaluronik asit seviyesinin azalması sebebiyle ortaya çıkan dolgunluk kaybını azaltmak ve cildinin daha dolgun görünmesini sağlamak için, hyaluronik asit serumlarını kullanabilirsin. SkinCeuticals’ın H.A. Intensifier serumu, Proxylane, mor pirinç özü ve 3 formda hyaluronik asit molekülü içeren formülü ile cildin daha dolgun, pürüzsüz ve sıkı görünmesine yardımcı oluyor.

Peeling Etkili yüz serumu

Peeling Etkili yüz serumu

Cildinin ışıltısını kaybettiğini düşünüyorsan, peeling etkisi olan ve cildini yenileyecek bir yüz serumu kullanabilirsin. SkinCeuticals’ın Retexturing Activator serumu, formülündeki hyaluronik asit ve Kombu ekstraktı ile ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltırken, cildin daha yumuşak ve pürüzsüz olmasına yardımcı oluyor. Cildi hem arındırma hem de nemlendirme özelliği olduğu için düzenli kullanımda cilt çok daha ışıltılı ve canlı görünüyor.

Hem kırışıklık hem akne karşıtı serum

Hem kırışıklık hem akne karşıtı serum

Akneye eğilim gösterebilen bir cilde sahipsen, aynı anda da yaşlanma belirtileriyle de ilgilenmek istiyorsan bu hiç de zor değil. SkinCeuticals’ın Blemish + Age Defense serumu, cilt yüzeyindeki ölü derileri giderme, cilt bariyerini güçlendirme, cildi yenileme ve canlandırma özelliğine sahip. Formülündeki salisilik asit, dioik asit ve glikolik asit sayesinde ciltteki yüzeysel kırışıklık görünümünü almaya ve cildin yenilenmesine yardımcı oluyor.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?