Evde Yaşlanma Karşıtı Temel Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Evde Yaşlanma Karşıtı Temel Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kolay ve pratik bir şekilde, evde yaşlanma karşıtı temel cilt bakımı nasıl yapılır, tüm detaylarıyla anlatıyoruz!

İnce çizgiler, kırışıklıklar, cildin elastikiyetini ve dolgunluğunu kaybetmesi, daha solgun görünmesi, renk eşitsizlikleri ve lekeler, yaşlanma belirtilerinin başında geliyor. Eğer sen de bu cilt endişeleriyle karşılaştıysan ve cildine evde uygulayabileceğin temel bir yaşlanma karşıtı bakım yapmak istiyorsan, doğru yerdesin. Kırışıklık, sıkılık kaybı ve lekelerle baş etmek için, yaşlanma karşıtı evde cilt bakımı önerileri ile karşındayız!

Daha dolgun bir cilt için

Daha dolgun bir cilt için

Yaşlanma belirtilerinin başında, cildin eski dolgunluğunu kaybetmesi geliyor. Cilt dolgunluğunu kaybettiğinde parlak ve genç görünümünü kaybeder, cildin sıkılığı azalır. Cildinin kaybettiği nemini ve dolgunluğunu geri kazandırmak için hyaluronik asit içeren kremler kullanabilirsin. Özellikle içerisinde iki çeşit hyaluronik asit içeren kremler daha da etkili olacaktır, o yüzden sana önerimiz onları tercih etmen olur.

L’Oréal Paris’in Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Krem, formülündeki iki çeşit hyaluronik asit sayesinde ciltteki yaşlanma belirtilerini gidermeye yardımcı oluyor. Yüksek konsantrasyondaki hyaluronik asit molekülleri cildi iyi bir şekilde nemlendirip pürüzsüzleştirirken, mikro hyaluronik asit molekülleri, epidermise etki ederek cildin dolgunlaşmasını sağlıyor. Kırışıklık görünümünü azaltan, cildi yoğun bir şekilde nemlendiren ve pürüzsüz görünmesini sağlayan bu anti-age kremi düzenli olarak kullandığında cildinin daha dolgun görünmesini sağlayabilirsin.

Editörün Önerisi: Cildinin daha dolgun, pürüzsüz ve genç görünmesi için L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı serisindeki diğer ürünleri de cilt bakım rutinine dahil edebilirsin. Bu seriyle ilgili detayları öğrenmek için bu makalemize göz atmayı unutma.

Yaşına göre doğru bir bakım yapmak için

Yaşına göre doğru bir bakım yapmak için

Anti-age bakımda, her yaş döneminin farklı bir ihtiyacı olabilir. 30’lu yaşlarda yaşlanma belirtileri kendini yeni yeni gösterirken ciltte ince çizgiler ve elastikiyet kaybı görülebilir. 40’lı yaşlarda ise kırışıklıklar ortaya çıkar ve cilt sıkılığını kaybetmeye başlar. 50’li yaşlarda ise hem kırışıklık hem de sarkma meydana gelebilir. İşte bu yaş dönemlerinde hangi yaşlanma karşıtı bakımı kullanacağına emin olamıyorsan, L’Oréal Paris’in Yaş Uzmanı serisini kullanabilirsin. Formülündeki Opuntia çiçeği özleri ile cildi yenileme özelliği olan bu kırışıklık kremleri, her yaş grubu için ayrı bir bakım sunuyor ve tek kremde üç etki veriyorlar.

Tüm serideki Opuntia çiçeği özü ile birlikte L’Oréal Paris Yaş Uzmanı Kırışıklık Karşıtı Nemlendirici Krem 30+, kolajen biosferleri ile cildin esnekliğini artırıyor, ince çizgileri gidermeye yardımcı oluyor. L’Oréal Paris Yaş Uzmanı Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştrıcı Krem 40+ ise retino-peptidlerle kırışıklıkları azaltıyor, cildi sıkılaştırıyor ve nemlendiriyor. L’Oréal Paris Yaş Uzmanı Kırışıklık Karşıtı Yenileyici Krem 50+ da, yağ özleri ile cildi yoğun bir şekilde nemlendiriyor, kırışıklık görünümünü azaltıyor ve yüz hatlarının şekillenmesine yardımcı oluyor. Yaşa göre özel bakım yapan bu seriyi daha yakından incelemek için bu makalemize göz atabilirsin.

Yoğun yaşlanma karşıtı bakım için

Yoğun yaşlanma karşıtı bakım için

Eğer cildindeki kırışıklıklar, sıkılık kaybı ve lekeler için yoğun bir yaşlanma karşıtı bakım yapmak istiyorsan, L’Oréal Paris’in Revitalift Lazer serisini tercih edebilirsin. Gündüz, gece, göz çevresi, serum ve cilt bakım ampulü gibi çok adımlı bir kırışıklık karşıtı bakım yapan bu seri, en popülerlerden biri. Genel olarak Revitalift Lazer serisinin formülünde parçalanmış hyaluronik asit ve pro-xylane bulunuyor. Kırışıklık bakımında son derece etkili olan bu içerikler, düzenli olarak kullanıldığında 2 ayda 3 yılın, 6 ayda da 7 yılın getirdiği kırışıklık görünümünü gözle görülür bir şekilde azaltıyor.

Kullandığın yaşlanma karşıtı bakım ürünlerinden gözle görülür bir etki almak istiyorsan, L’Oréal Paris Revitalift Lazer serisini mutlaka denemelisin. Serideki tüm ürünleri detaylıca incelediğimiz bu makalemize de göz atabilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?