Deniyoruz: L'Oréal Paris Yaş Uzmanı Serisi

Deniyoruz: L'Oréal Paris Yaş Uzmanı Serisi

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Bizler yaş aldıkça, cildimizde de bazı değişiklikler oluyor. Cildimiz olgunlaşıyor ve olgunlaştıkça da nem tutma kabiliyeti azalabiliyor, kuruluk başlayabiliyor, ince çizgiler, kırışıklıklar, elastikiyet kaybı ortaya çıkabiliyor… Tabii ki burada önemli olan, bu belirtilerin oluşmasını geciktirmek ve engel olmak için cildimize düzenli bakım yapmak.

Her yaşın cilt ihtiyacının farklı olduğunu da bilmek önemlidir. 30’lu, 40’lı, 50’li yaşlarda cildin ihtiyaçları farklı olduğundan, her yaşta özel bakımlar uygulamak gerekir. Biz de bunu bilerek, L’Oréal Paris Yaş Uzmanı serisini mercek altına almaya karar verdik! :) Şimdi, 30'lu, 40’lı, 50’li yaşlara özel bakım kremleri ve kâğıt maskeleriyle bu seriyi bizimle beraber keşfetmeye hazır mısın?

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı Serisi:

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı Serisi

Yaşla birlikte ciltte oluşan yaşlanma belirtileri için özenli bakım şart. Ancak bu bakımın yaşımıza uygun olması da oldukça önemli. L'Oréal Paris Yaş Uzmanı serisi de 30’lu yaşlardan itibaren cildimize bakım yapan özel kremleri ve kâğıt maskeleriyle bizim favorilerimiz arasında!

Serideki kırışıklık karşıtı kremlerin içerisinde, çölde bile kendini yenileyen Opuntia Çiçeği özleri ve her bir kremde, o yaşa özel bir içerik daha bulunuyor. Aynı zamanda kağıt maskelerin de içerisinde Hyaluronik Asit gibi cildi besleyen içerikler bulunuyor. Bu güçlü içerikleriyle de Loreal kremleri ve kağıt maskeleri son dönemin en gözde cilt bakım ürünlerinden!

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı Kırışıklık Karşıtı Krem serisi:

1. L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 30+ Kırışıklık Karşıtı

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 30+ Kırışıklık Karşıtı

Özellikle yaşlanma karşıtı bakımlar konusunda ne kadar erken önlem alırsak o kadar etkili sonuçlar elde edebiliyoruz. 30 yaşından itibaren ciltte kolajen miktarında azalma başlar. Bunun sonucunda da ilk kırışıklıklar, ince çizgi görünümleri ortaya çıkar. Loreal Yaş Uzmanı 30+ Kırışıklık Karşıtı Seri de içerdiği kolajen biosferleri ile cildimizin ilk yaşlanma belirtilerine etki ediyor. 

İnternette ürün hakkında araştırmalar yaparken, L’Oréal Yaş Uzmanı 30 yorumları arasında ince çizgi görünümünü azalttığını gördük. Biz de uygulamaya başladığımız günden itibaren cildimizde ince çizgi görünümünün azaldığını, cildimizin çok daha nemli olduğunu hissettik. Aynı zamanda cildimizin daha esnek olduğunu da gözlemledik. Günlük olarak kullanılan L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 30+ Kırışıklık Karşıtı Krem, Gece Kremi ve Kağıt Göz Maskesi rutin olarak kullanıldığında ciltteki ilk kırışıklıkların ve elastikiyet kaybının önüne geçiyor.

2. L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 40+ Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 40+ Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı

40’lı yaşlarda cildin kendini yenileme özelliği yavaşlamaya başlar. Kırışıklıklar biraz daha görünür hale gelir, yüz hatları gevşemeye başlar. İşte bu dönemde kullanılan cilt bakım ürünlerinin sıkılaştırıcı etkiye sahip olması gerekir. Loreal Yaş Uzmanı 40+ Kırışıklık Karşıtı Sıkılaştırıcı Seri de kırışıklık karşıtı etkiyle bilinen Retino-Peptidler, Pro Retinol A ve peptidlerin gücünü içeriyor.

Kullananların, Loreal Yaş Uzmanı 40 yorumlarına baktığımızda kırışıklık karşıtı özelliğinin yanı sıra, cildi sıkılaştırıcı özelliğinin de ön plana çıktığını gözlemledik. Özellikle cildi sağladığı nem ile beraber cilt kendini yenilemeye başlıyor, daha canlı bir görünüme kavuşuyor. Yaş Uzmanı 40+ Gündüz Kremi, Gece Kremi, Göz Kremi ve Kağıt Yüz Maskesi'ni bir rutin olarak kullandığında kırışıklık görünümünün azaldığını, cildinin sıkılaştığını ve nemlendiğini fark edeceksin.

3. L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 50+ Kırışıklık Karşıtı Yenileyici

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 50+ Kırışıklık Karşıtı Yenileyici

50'li yaşlarda, nemini kaybetmesiyle beraber cilt kurur. Böylece kırışıklıklar belirginleşmeye, cilt eski sıkılığını kaybetmeye başlar. Loreal Yaş Uzmanı 50+ Kırışıklık Karşıtı Yenileyici Seri, içerdiği yağ özleri ile kırışıklık görünümünü yumuşatırken, yüz hatlarını şekillendirir. Cilde kaldırma etkisi sağlayarak daha genç görünmesine destek olur.

Yaş Uzmanı 50+ Kırışıklık Karşıtı Yenileyici Gündüz Kremi, Gece Kremi, Göz Kremi ve Kağıt Yüz Maskesi'ni birlikte düzenli bir şekilde kullandığında, cildindeki kırışıklık görünümünün azaldığını, esnekliğinin artıp yüz hatlarının şekillendiğini ve nemlendiğini fark edebilirsin.

4. L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 60+ Kırışıklık Karşıtı Besleyici

4.L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 60+ Kırışıklık Karşıtı Besleyici Krem

60'lı yaşlarda, ciltte yenilenme hızı daha da azalıyor, kırışıklıklar belirginleşirken bir de onlara lekeler de ekleniyor. Bu noktada cildini iyi bir şekilde besleyecek, kırışıklık ve leke görünümünü gidermeye yardımcı olacak bir kırışıklık kremi tercih edebilirsin.

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 60+ Kırışıklık Karşıtı Besleyici Seri, B3, B5 ve E vitamini ile Opuntia çiçeği özleri içeren formülü ile düzenli olarak kullanıldığında kırışıklık ve yaşlanma lekelerinin görünümünün azalmasına yardımcı oluyor, cildi iyi bir şekilde nemlendiriyor. Ayrıca GFK 20 içerdiği için cildi güneşin zararlı etkilerinden koruyor. 60 yaş ve üzeri için iyi bir kırışıklık kremi önerisi arıyorsan, L’Oréal Paris Yaş Uzmanı 60+ Kırışıklık Karşıtı Besleyici Krem'i mutlaka denemelisin! Üstelik Yaş Uzmanı 60+ Gündüz Kremi ve Gece Kremi'ni birlikte bir rutin haline getirdiğinde değişimleri kendi gözlerinle görebilirsin.

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı Yorumlarımız:

L’Oréal Paris Yaş Uzmanı kullananlardan olarak bu serinin, 30’lu yaşlardan itibaren her kadının, cilt bakım rutinine girmesi gereken ürünlerden olduğunu düşünüyoruz. Özellikle yaşa özel cilt bakım ürünlerinin yer alması, tam da bizlerin ihtiyaçlarına özel içeriklere sahip olması, bu seriyi favorimiz yapmaya yetti! :)

Bizce sen de yaşına özel kırışıklık karşıtı bakım ürünleri arıyorsan Loreal Yaş Uzmanı krem ve kâğıt maskeleri kullanmanı tavsiye ederiz.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?