Bu Yüz Temizleme Maskeleri ile Pürüzsüz Bilr Cilde Sahip Ol!

Bu Yüz Temizleme Maskeleri ile Pürüzsüz Bilr Cilde Sahip Ol!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Pürüzsüz cildin en önemli sırlarından biri yüzünü derinlemesine temizlemek ve arındırmak olduğunu biliyorsun. Gözeneklerini arındırmak, kir, yağ ve makyaj artıklarını temizlemek seni pürüzsüz cilt görünümüne bir adım daha yaklaştıracak. 

Yüz temizleme ürünleri arasında en keyifle kullandıklarımız genellikle yüz maskeleri oluyor. Pratik uygulaması ve eğlenceli görünümleri sayesinde boş zamanlarımızda kendimizi hep yüz maskesi yaparken buluyoruz. Cildimizi pürüzsüzleştiren en iyi yüz maskelerini senin için listeledik. Sen de bu yüz temizleme maskelerinden edinerek cildinin daha fresh, arınmış ve pürüzsüz görünmesini sağlayabilirsin. 

Garnier Ampul Kağıt Maskeler

Garnier Ampul Kağıt Maskeler

'En pratik yüz maskesi hangisi?' diye sorsan sana ilk olarak Garnier Ampul Kağıt Maskeleri öneririz. Bu kağıt maskeleri cildinde 5 dakika tutmak etkili bir sonuç için yeterli oluyor. Ananas, karpuz ve lahana özü gibi süper besinleri içeren bu yüz maskeleri cildin daha pürüzsüz görünmesine yardımcı oluyor. 

Garnier konsantre kağıt maskelerin 3 farklı çeşidi bulunuyor. Yorgunluk karşıtı, detoks etkili ve sıkılaştırıcı özelliği olan maskeler arasından ihtiyacına uygun olanı seç ve 5 dakika içinde cildindeki sonucu gör! Kağıt maskeleri kullandıktan sonra cildinde kalan ürünü hemen temizlemek yerine, yüzünün tamamına yayarak maskenin etkisini arttırabilirsin. 

L'Oreal Paris Hyaluron Uzmanı Kağıt Yüz Maskesi

L'Oreal Paris Hyaluron Uzmanı Kağıt Yüz Maskesi

Yüzünü dolgunlaştıran bir maske arayışındaysan L'Oreal Paris Hyaluron Uzmanı Kağıt Yüz Maskesi tam sana göre! Cildine yoğun nem verirken aynı zamanda yüzünün daha dolgun ve bakımlı görünmesini sağlayan bu maskeyi çevremizdeki herkese öneriyoruz!

İlk kullanımda anında etki gösteren Loreal maske, 24 saat boyunca cildin nemlenmesini sağlayarak dolgun görünümü sürdürüyor. Cildi pürüzsüzleştirme ve sıkılaştırma etkisi de olan bu maskeyi ince kırışıkların için de kullanabilirsin. Ultra ince kağıt maske, cildine mükemmel bir şekilde yerleşir ve uygulama boyunca rahatsız bir his yaratmaz. 

Kiehl's Rare Earth Deep Pore Cleansing Maske

Kiehl's Rare Earth Deep Pore Cleansing Maske

Cildini yüz temizleme jeliyle temizliyorsun, peki ya gözeneklerine dolan kirler? Gözeneklerine dolan yağ, kir, makyaj artıkları için kil maskelerini kullanmanı öneririz. 

Amazon beyaz kili içeren, gözenekleri gözle görülür oranda küçülten, cilt dokusunu derinlemesine arındıran Kiehl's Rare Earth Deep Pore Cleansing Maske ilk kullanımdan itibaren cildin nefes almasını sağlıyor. Cildin yağ oranını dengeleyen ve yüzdeki parlamayı kontrol altına alan bu maskeyi özellikle yağlı ve karma ciltler için öneririz. Klasik kil maskeleri gibi cildi kurutmayan, doğal bir matlık sağlayan Kiehl's kil maskesi, düzenli kullanımda gözeneklerinin küçülmesini ve sıkılaşmasını sağlayacak.

Lancome Rose Sorbet Cryo-Mask Gözenek Sıkılaştırıcı Maske

Lancome Rose Sorbet Cryo-Mask Gözenek Sıkılaştırıcı Maske

Cildini pürüzsüzleştirmenin yanında gözenek görünümü azaltan bir maske arıyorsan sana Lancome Rose Sorbet Cryo-Mask Gözenek Sıkılaştırıcı Maske'yi öneririz. Formülündeki salisilik asit, gül suyu ve mentol ile gözeneklerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur, cildin daha canlı görünmesini sağlar. Biz bu maskeyi özellikle yorgun göründüğümüz ve cilt kusurlarıyla uğraştığımız dönemlerde severek kullanıyoruz. İlk kullanımdan itibaren ciltteki yorgunluk izlerini yumuşatan ve yüzün daha ışıltılı görünmesini sağlayan Lancome maske, bütün cilt tipleri için uygun. 

Rose Sorbet Cryo-Mask Gözenek Sıkılaştırıcı Maske'yi cildinde 5 dakika tutman yeterli. Sürenin sonunda ılık suyla cildini temizle ve arınmış, ferah cildinin keyfini çıkarmaya başla. Haftada iki kere Lancome maskeyi uygulamak gözeneklerinin sıkılaşması ve cildinin daha pürüzsüz görünmesi için yeterli olacak. 

Vichy Mineral 89 Maske

Vichy Mineral 89 Maske

Güneş ışınları, alkol-sigara tüketimi, hava kirliliği gibi çevresel faktörler cilt bariyerinin zayıflamasına yol açabilir. Cilt bariyerini güçlendirmek ve cildine yoğun nem kazandırmak için Vichy Mineral 89 Maske'yi kullanabilirsin. Bu maskeyi ilk gördüğümüzde biz de şaşırdık ama kullanmaya başladığımızda ne kadar etkili olduğunu anladık. Taze karışım maskeyi kullanmadan önce ambalajın serum kısmını ve kağıt maske kısmını katlayarak hazırlamalısın. 

Vichy Mineral 89 maskenin içeriğindeki hyaluronik asit ve Vichy volkanik suyu cilt bariyerinin güçlenmesine yardımcı olacak, yüzüne yoğun nem kazandıracak ve daha ışıltılı görünmeye başlayacaksın. 10 dakikada nem ve güç kaynağına erişmek için Vichy maskeyi hemen kullanmaya başlamalısın. 

Garnier Süt Bombası Besleyici Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Süt Bombası Besleyici Kağıt Yüz Maskesi

Yoğun besleme ve cildinde ışıltılı bir görünüm istiyorsan Garnier Süt Bombası Besleyici Kağıt Yüz Maskesi'ni kullanmaya başlamalısın. Hindistan Cevizi Sütü ve Badem Sütü olmak üzere iki farklı çeşitten oluşan Garnier Süt Bombası Maskeler, cildin ihtiyacına göre besleyerek daha pürüzsüz görünmesini sağlıyorlar. Hyaluronik asit içeren formülleri cildin daha yoğun nemlenmesine ve aydınlanmasına yardımcı oluyor, yüze ekstra pürüzsüzlük ekleniyor. 

Süt Bombası maskeyi cildinde 15 dakika boyunca tutman yeterli! Sürenin sonunda kağıt maskeyi kaldır ve geri kalan ürünü yüzüne yay. Böylece maskenin etkisini uzun süre cildinde görebilirsin.

L'Oreal Paris Yaş Uzmanı Sıkılaştırıcı 40 Yaş + Maske

L'Oreal Paris Yaş Uzmanı Sıkılaştırıcı 40 Yaş + Maske

40 yaş ve üzeri olanlar için önerdiğimiz en iyi yüz maskelerinden biri L'Oreal Paris Yaş Uzmanı Sıkılaştırıcı 40 Yaş + Yüz Maskesi! Yüz sıkılaştırma ve gençlik etkisi verme özelliği olan bu maskeyi kullananlar çok seviyor. 

Cilt esnekliğini arttıran, yüzü pürüzsüzleştiren ve yoğun şekilde nemlendiren kağıt maske yaşına özel bakım sunuyor. 40 yaş ve üzeri ciltlerin ihtiyacı olan Pro Retinol, hyaluronik asit ve peptidler içeren Loreal kağıt maskeyi kullandıkça cildinin daha genç ve sıkı göründüğünü fark edersin. Bir kullanımda anında etki gösteren bu maskeyi hemen denemeye başlamalısın! 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?