Karma Ciltler İçin En İyi 5 Nemlendirici Krem

Karma Ciltler İçin En İyi 5 Nemlendirici Krem

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Karma ciltler için nemlendirici bulmak oldukça zor bir iş, tahmin edebiliyoruz! Hem cildindeki kuruluğu dengede tutmak hem de yüzünün yağlı olan kısımlarını kontrol altına almak istiyorsan, en iyi karma cilt nemlendiricisi hangisi, bir an önce öğrenmelisin.

Karma cilt nemlendiricisi aslında en yaygın olan nemlendirici çeşitidir. İşin zor olan kısmı bu kadar çok nemlendirici arasından hangisini nasıl seçeceğin. Cildimvebencom editörleri olarak en iyi karma ciltlerini araştırdık ve senin için en iyi 5 nemlendiriciyi belirledik..

L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu

L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu

L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vea Suyu Normalden Karmaya Ciltler, çıktığı ilk günden beri sosyal medyada en çok konuşulan ve en çok övülen nemlendirici haline geldi. Bu kadar ilgiyi görmezden gelemedik ve Nem Terapisini biz de deneyimledik.

Karma ciltler için nemlendirici önerileri arayanlar L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu'na mutlaka bakmalılar. İçeriğindeki Aloe Vera ve hyaluronik asit sayesinde ciltte yoğun nemlendirme özelliğine sahip olan bu nemlendirici, oldukça hafif bir yapıya sahip. Özellikle bahar ve yaz aylarında kullanabileceğin incecik yapılı, cildinde klasik nemlendiriciler gibi ağırlık yapmayacak bir nemlendirici arıyorsan Nem Terapisi tam sana göre bir tercih olacak. 

Editörün önerisi: Biz ilk kullandığımız günden itibaren L'Oréal Paris Nem Terapisi'nin hayranı olduk. Hyaluronik Asit ve Aloe Vera içeren bu nemlendirici ciltte taze ve sağlıklı bir nemlendirilmiş hissi yaratıyor. Biz Nem Terapisi'ni makyaj altı bazı olarak da kullanıyoruz. Fondötenin altına L'Oréal nemlendiricini uyguladıktan sonra makyajının daha uzun süre kalıcı olduğunu fark edeceksin.

Vichy Normaderm Phytosolution Günlük Nemlendirici

Vichy Normaderm Phytosolution Nemlendirici

Karma ciltliler zaman zaman sivilce ve akne sorunuyla baş etmek zorunda kalabilirler. Eğer sen de böyle bir dönemden geçiyorsan yağlı ve akneye eğilim gösteren cildin için Vichy Normaderm Phytosolution nemlendiriciyi kullanmanı öneriyoruz. 

Vichy Normaderm Phytosolution nemlendiric,  24 saate kadar cildini nemlendiriyor, aynı zamanda sivilce, leke ve gözenek görünümünün azalmasına da yardımcı oluyor. Biz bu nemlendiriciyi kullandıktan sonra cildimizdeki lekelerin daha az belirgin olduğunu fark ettik. Yüzümüzdeki sivilce ve siyah noktalar azaldı, gözenekler sıkılaşarak küçüldü. Eğer senin de cildinde sivilce ve gözenek problemi varsa sana iyi gelecek nemlendiriciyi buldun demektir. Nemlendiricini düzenli kullanmalı ve günde iki kere temizlenmiş cildine uygulamayı unutma! 

La Roche Posay Effaclar Mat

La Roche Posay Effaclar Mat Krem

Gözeneklere biriken fazla sebum, hava kirliliği ve düzensiz beslenme gibi etkenler cildinde aşırı yağlanma, sivilce, geniş gözenek ve siyah nokta gibi sorunlar çıkarır. Karma cilde sahip olan kişilerde bu sivilce ve T bölgesinde aşırı yağlanma sorunu çok sık karşılaştığımız bir durumdur. 

Cildindeki aşırı yağlanmayı dengelemek ve yüzünde yağdan dolayı parlaması yerine daha mat bir görünüm istiyorsan La Roche Posay Effaclar Mat nemlendiriciyi kullanmanı öneriyoruz. Effaclar Mat nemlendiriciyi düzenli kullandığında cildinin daha az parladığını ve fazla yağlanma görünümünün azaldığını fark edeceksin. 'Karma ciltler için en iyi nemlendirici krem hangisi?' sorusunun cevaplarından biri de Effaclar Mat nemlendiricidir. Anti sebum özelliği sayesinde, yüzündeki yağlanma normal seviyelere inecek ve gözeneklerin sıkılaşacak. Daha ne olsun?

Kiehl's Ultra Facial Oil-Free Gel Cream

Kiehl's Ultra Facial Oil-Free Gel Cream

Karma ciltler nemlendirici kullanırken en çok yapışkan bir his kalmasından şikayetçi oluyorlar. Bize göre en iyi nemlendirici karma cilt için ferah bir his bırakan ve ciltte ağırlık yaratmayan nemlendiricilerdir. 

Karma ciltler için en iyi nemlendirici arayanlar buraya! Kiehl's Ultra Facial Oil-Free Gel Cream, yağsız yapısı sayesinde ciltte ağırlık yaratmıyor ve ciltteki fazla olan yağı dengeleyerek sağlıklı bir görünüm sağlıyor. Bu nemlendiricinin çok sevilmesinin sebebi jel formu sayesinde ciltte hızlıca emilmesi ve kadifemsi bir his bırakması. Kiehl's nemlendiriciyi düzenli olarak kullandıktan sonra cildindeki sivilce ve aşırı yağlanma sorununun dengelendiğini ve gözeneklerinin sıkılaştığını fark edeceksin. Eğer makyaj yaptıktan sonra aşırı yağlanma ve parlama durumu gözlemliyorsan bu yağsız nemlendirici senin için doğru tercih olacak.

Lancome Hydra Zen Anti-Stress Cream Gel

Lancome Hydra Zen Anti-Stress Cream Gel

Karma cilde en iyi nemlendirici cildi rahatlatan ve cilt kusurlarını tedavi etmeyi amaçlayan kremlerdir. Bizim bugüne kadar kullanıp çok sevdiğimiz bir nemlendiriciyi seninle tanıştırmak istiyoruz: Lancome Hydra Zen Anti Stress Cream Gel. Jel formundaki bu nemlendirici krem ciltteki rahatsızlık hissini yatıştırıyor ve cildin rahatlamasını amaçlıyor. 

24 saat boyunca cildi nemli tutma özelliği olan Lancome Hydra Zen Anti Stress Cream Gel, ciltteki renk eşitsizliğini düzenliyor ve cildin daha pürüzsüz görünmesine yardımcı oluyor. "Uzun süre kullanabileceğim karma ciltlere en iyi nemlendirici arıyorum." diyorsun Lancome nemlendirici senin için doğru tercih olacak. 

Karma ciltler için nemlendirici krem önerilerini artık öğrendin! Bizim seçtiğimiz bu nemlendiricilerden bugüne kadar hangisini kullandın? Senin görüşlerini çok merak ediyoruz. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?