Tatilde Yanına Alabileceğin 3 Temel Cilt Bakımı Ürünü

Tatilde Yanına Alabileceğin 3 Temel Cilt Bakımı Ürünü

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Tatil valizlerinin olmazsa olmazı, cildinin kurtarıcısı olacak 3 temel cilt bakımı ürünü önerimizle karşındayız!

Yaz tatiline gittiğimizde, evdeki düzenimizi arıyor, ihtiyacımız olabilecek tüm bakım ürünleri elimizin altında olsun istiyoruz. “Keşke yanıma alsaymışım” demene gerek kalmayacak, yazın cildinin kurtarıcısı olacak 3 temel cilt bakımı ürünü önerimizi bir araya getirdik. Yaz tatilinin olmazsa olmaz cilt bakımı önerilerini seninle paylaşmaya geldik!

Ferahlatıcı, hafif bir nemlendirici

Ferahlatıcı, hafif bir nemlendirici

Yaz tatilinde, güneşte bronzlaşan cildini iyi bir şekilde nemlendirmelisin. Cildinin nem kaybetmesi demek, cilt problemlerine davetiye çıkarmak demek. Bunun için yaz tatilinde kullanabileceğin, doğal içeriklere sahip, hafif ama güçlü bir nemlendiriciye ihtiyacın var.

Bizim yazın tatillerimizde yanımızdan eksik etmediğimiz nemlendiricimiz Garnier Hyaluronik Aloe Jel Nemlendirici. Hyaluronik asit ve aloe vera içeren formülü ile cildi harika bir şekilde nemlendirirken, jel formülü ile de hızla emiliyor ve yaz sıcağında ciltte asla ağırlık yaratmıyor. Hele bir de buzdolabında beklettiğinde verdiği ferahlık hissi tarif edilemez!

Temiz cildin olmazsa olmazı

Temiz cildin olmazsa olmazı

Yaz tatilinde, akşamüstü denizden dönüp, duştan sonra akşam yemeği için hazırlanmak en sevdiğimiz anlardan biri! Bir “Hot Girl Summer” anı olarak en çok bunu özledik diyebiliriz! Peki yazın da makyajını iyi bir şekilde temizliyorsun değil mi? Pürüzsüz bir cilt, üşenmeyi kabul edemez…

Bu yüzden biz yaz tatillerinde, tıpkı her zaman olduğu gibi Garnier Çift Fazlı Micellar Kusursuz Makyaj Temizleme Suyu’ndan vazgeçemiyoruz. En inatçı makyajı bile temizleyen bu micellar su, deniz / havuz kenarına giderken ihmal etmediğimiz suya dayanıklı maskarayı bile tek seferde çıkarabiliyor. Üstelik cildi besliyor ve yumuşacık olmasını sağlıyor.

5 dakikada süper etkili kağıt maskeler

5 dakikada süper etkili kağıt maskeler

Yazın cilt bakımında tercihimiz, etkisini hızlı bir şekilde gösteren ampul kağıt maskelerden yana. Ciltte detoks etkisi sağlayan, yorgun görünümü gideren, cildin sıkılaşmasını sağlayan ampul kağıt maskeler ise yeni favorimiz.

Garnier Ampul Kağıt Yüz Maskeleri, bu yaz tatil valizlerimizin kurtarıcı ürünleri oldu. Tatilde diyeti bir kenara bırakıp istediğimiz gibi yediğimiz zamanların ertesi gününde, cildimizde detoks etkisi sağlamak için Garnier Niasinamid Ampul Kağıt Maske’yi sık sık kullandık. Gece eğlencelerinin uzadığı zamanlarda ise, ertesi gün yorgun görünmemek için ilk tercihimiz Garnier C Vitamini Ampul Kağıt Maske oldu. 5 dakikada pürüzsüzlük ve canlı bir görünüm için de Garnier Hyaluronik Asit Ampul Kağıt Maske imdadımıza yetişti. Ananas, karpuz ve lahana özleri içeren bu süper etkili maskeler, sadece 5 dakikada ciltte gözle görülür etkiye sahipler. Bu yüzden de tatil öncesi bir sürü stoklayıp valize atmak yapılacak en iyi şeylerden biri!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?