Deniyoruz: L'Oréal Paris Revitalift Lazer Serisi

Deniyoruz: L'Oréal Paris Revitalift Lazer Serisi

Kırışıklık bakımında en popüler olan L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 serisini birlikte inceliyoruz!

Yaşlanma karşıtı bakım dendiğinde akla ilk gelen cilt bakım serilerinden olan L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 kremler, gözler görülür etkileri sayesinde bizim de favorilerimizden. Kırışıklık karşıtı kremler, serum, göz kremi ve cilt bakım ampullerinden oluşan bu seri, ince çiz-gi ve kırışıklıkla başı dertte olan ciltler için en kullanışlı ürünlerden. Eğer sen de kırışıklık kremi kullanmanın zamanı geldiğini düşünüyorsan, L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 serisini senin için inceledik!

L’Oréal Paris Revitalift Lazer Serisi

L’Oréal Paris Revitalift Lazer Serisi

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 serisi, yoğun yaşlanma karşıtı cilt bakımı yapıyor. Konsantre Pro-Xylane, adenozine, LHA, centella asiatica, glikolik asit ve hyaluronik asit gibi içeriklerle ciltteki kırışıklık görünümünü azaltıyor, cilt dokusunun düzelmesine ve cildin daha sıkı olmasına yardımcı oluyor.

Revitalift lazer serisinde, kırışıklık karşıtı bakım yapan gündüz kremi, gece kremi, leke krem, göz kremi, serum ve 7 günlük cilt bakım ampulü bulunuyor. Yaşlanma izlerinin %100’üne karşı etki gösteren, 2 ay düzenli kullanımda 3 yılın, 6 ay kullanımda da 7 yılın getirdiği kırışıklık görünümünü gideren bu harika seri, kırışıklık bakımındaki en büyük yardımcıların olabilir. Özellikle alın kırışıklıkları için ne yapmalı diye araştıranlar bu bakıma bir şans vermeli. Eğer kullandığın kremlerin etkilerini “Gözümle görmeden inanmam” diyorsan, l’oreal revitalift lazer serisi tam sana göre demektir. Şimdi gel birlikte bu yaşlanma karşıtı bakım serisini birlikte inceleyelim.

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Gündüz Kremi

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Gündüz Kremi

Cildindeki kırışıklıklar için günlük olarak kullanabileceğin, iyi bir gündüz kremi ve yüz kırışıklıkları nasıl giderilir sorusunun cevabını arıyorsan, L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Gündüz Kremi'ni deneyebilirsin. Formülündeki konsantre Pro-Xylane, adenozin ve parçalanmış hyaluronik asit ile ciltteki kırışıklıkların azalmasına, cilt dokusunun düzelmesine, cildin sıkılaşmasına ve sarkmaların toparlanmasına yardımcı oluyor. Revitalift kremi, sabahları temiz cildine ve boynuna masaj yaparak uygulayabilirsin. Düzenli olarak kullandığında da etkisini gözlerinle göreceğine emin olabilirsin.

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Leke Karşıtı Krem

 L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Leke Karşıtı Krem

Yaşlanma belirtilerinden bir diğeri de ciltteki leke görünümü. Özellikle UVA ve UVB ışınlarının zararlı etkileri sonucu ortaya çıkan cilt lekelerine iyi gelecek bir yüz kremi arıyorsan, L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Leke Karşıtı Krem’i kullanabilirsin. Formülündeki LHA ve konstantre Pro-Xylane ile kırışıklık karşıtı bakım yaparken, aynı zamanda da cilt tonunun eşitlenmesine ve leke görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. Üstelik GFK 20 içerdiği için güneş kaynaklı yeni lekelerin oluşumuna da engel oluyor.

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Gece Kremi

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Gece Kremi

Gece cilt bakımı, yaşlanma belirtileri konusunda son derece büyük bir öneme sahip. Cildindeki kırışıklıkların, ince çizgilerin ve elastikiyet kaybının azalması için gece kremi uygulamaya özen göstermelisin. Geceleri cilt kendini daha hızlı yenilediği ve onardığı için, uyumadan önce yapacağın cilt bakımı çok şey değiştirebilir. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Gece Kremi ise formülündeki Centella Asiatica, LHA, konsantre Pro-Xylane ve hyaluronik asit ile ciltteki kırışıklıkların azalmasına, cilt bariyerinin güçlenmesine ve cilt dokusunun düzelmesine yardımcı oluyor. Hatta alın kırışıklığı nasıl giderilir sorusunun cevabı da bu gece kremi diyebiliriz! Maske dokusundaki bu gece kremini her gece uyumadan önce temiz cildine uygulayarak harika bir yaşlanma karşıtı bakım yapmış olacaksın.

L’Oréal Paris Revitalift Lazer Saf Retinol Gece Serumu

L’Oréal Paris Revitalift Lazer Saf Retinol Gece Serumu

En derin kırışıklıklarda bile işe yarayacak bir yaşlanma karşıtı serum arıyorsan, L’Oréal Paris Revitalift Lazer Saf Retinol Gece Serumu'nu mutlaka denemelisin. %0,2 saf retinol içeren bu yüz serumu, derin kırışıklıklar dahil citteki tüm kırışıklıklar üzerinde gözle görülür bir etkiye sahip.

Yüksek konsantre saf retinol içeren L’Oréal Paris Revitalift Lazer Saf Retinol Gece Serumu, uygulanır uygulanmaz cilde nem veriyor ve daha pürüzsüz görünmesini sağlıyor. 1 ayın sonunda düzenli kullanıldığında ise cilt dokusunun düzelmesine, cildin daha genç ve parlak görünmesini sağlıyor. 4 ay sonunda ise derin kırışıklıkların bile görünümünü gözle görülür bir şekilde azaltıyor.

L’Oréal Paris Revitalift Lazer Saf Retinol Gece Serumu cilt bakım rutinine yavaş yavaş dahil ederek düzenli kullanabilirsin. Gece bakımının bir parçası olan retinol serumu, gündüzleri minimum SPF 20 içeren bir güneş kremi ile desteklemelisin. Loreal Retinol serum hakkında daha detaylı bilgi almak istersen, bu makalemize göz atabilirsin.

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Serum

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Serum

Kırışıklık bakımında bir yüz serumu kullanmak ve üzerine uygulayacağın kırışıklık kremlerinin etkisini artırmak istersen, L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Serum’u cilt bakım rutinine dahil edebilirsin. Formülündeki hyaluronik asit, konsantre Pro-Xylane, seramid pro ve LHA ile cilt tarafından hızlı bir şekilde emilen bu serum, kırışıklık görünümünün azalmasına, gözeneklerin sıkılaşmasına ve cildin yeniden şekillenmesine yardımcı oluyor. Revitalift serumu, revitalift kremden hemen önce temiz cildine uygulayabilirsin.

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Göz Kremi

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Göz Kremi

Kırışıklık karşıtı bakımda en önemli bölge, göz çevresi. Yüzün kalanına oranla çok daha ince bir deriye sahip olan göz çevresi, ince çizgilerin ve kırışıklıkların ilk görüldüğü bölge. Bunun için göz çevrende iyi bir göz kremi kullanmalısın.

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 göz kremi, formülündeki parçalanmış hyaluronik asit, Pro-Xylane ve kafein ile göz çevresindeki kırışıklıkların görünümünü azaltıyor. Kafeinin dolaşım hızlandırıcı etkisi ve serinletici metal aplikatörü ile göz altı torbalarının görünümünü de azaltan bu göz kremi, göz çevresinin pürüzsüzleşmesini ve daha aydınlık görünmesini sağlıyor.

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 7 Günlük Kür

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 7 Günlük Kür

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 kremlerini her gün düzenli olarak kullanmakla birlikte, cildine 7 günlük bakım kürleri de uygulayarak harika sonuçlar elde edebilirsin. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 7 Günlük kür, formülündeki %10 glikolik asit sayesinde peeling etkisi sağlıyor ve cildin kendini yenilemesine, cilt lekelerinin azalmasına, pürüzsüzleşmesine ve aydınlanmasına yardımcı oluyor.

Peeling etkili bu cilt bakım ampullerini aksatmadan 7 gün boyunca kullandığında, pürüzsüz ve yenilenmiş bir cilde sahip olabilirsin. Özellikle cildindeki renk eşitsizliklerinden ve lekelerden şikayetçiysen, glikolik asitin ciltte yaptığı peeling etkisi çok işine yarayacak. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 ampulleri, kremlerden önce temiz cildine uygulayabilir, sonrasında gece kremini uygulayabilir, sabah da bakımının devamı olarak L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Leke Karşıtı kremi uygulayabilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?