Yazın Ferahlatan En İyi Maske Önerileri


Yaz sıcakları ile başın dertte mi? Bu sıcak ve nemli günlerde yüzüne nemlendirici bile süremiyorsan sana harika bir haberimiz var! Yazın cilt bakımını devam ettirmek için en ferahlatıcı cilt maskelerini bir araya getirdik. Hazırlaması çok kolay olan pratik kağıt maskeler sayesinde ihtiyacın olan cilt bakımını yaparken, bir yandan da serinleyerek birkaç dakikalığına sıcaklardan uzaklaşmış olacaksın. 

Biliyoruz, sıcaklardan kavrulurken kimsenin aklına cilt bakımı gelmiyor ama güneş, nem ve deniz cildimizin kurumasına neden olan en önemli faktörlerin başında geliyor. Cildini düzenli olarak nemlendirmezsen, çevresel faktörler cilt güzelliğini ele geçirerek kusurların oluşmasına yol açabilir. Kağıt maskelerin pratikliğinden yararlanarak 5 dakikada ferahlamak mümkün!

Garnier Nem Bombası Işıltı Verici Nem Bombası Kağıt Maske Sakura

Garnier Nem Bombası Işıltı Verici Nem Bombası Kağıt Maske Sakura

Japonların kutsal olarak kabul ettiği Sakura çiçeği özü, cilt bakımı için de çok faydalı. Bahar aylarının gelişini temsil eden Sakura ağacını görmek bile anında ferahlık ve enerji kazandırıyor.

 Garnier'in en sevdiğimiz maskelerinden olan Işıltı Verici Nem Bombası'nın içeriğindeki Sakura özü ve hyaluronik asit, cildin ışıl görünmesini sağlar ve yoğun nem kazandırır. Yaz sıcaklarında maske ile uğraşmak istemiyor ama bir yandan da yüzünde ferahlık hissi duymak istiyorsan sana mutlaka Nem Bombası Sakura'yı öneririz. Yaz aylarında bu maskeyi sık sık yapmamızın sebebi, uygulamasının çok kolay olması ve etkisinin tam bir hafta boyunca devam etmesi! İçindeki koruma filmi çıkar ve kağıt maskeyi yüzüne yerleştir. 15 dakika boyunca maskeyi cildinde tutarak cilt bakımını tamamlayabilir ve anında ferahlık hissetmeye başlayabilirsin. Nem Bombası maskeyi bir defa uygulamak, 1 haftalık nemlendirici etkisi gösterecek. 

Garnier Ampul C Vitamini Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Ampul C Vitamini Kağıt Yüz Maskesi

Yediğin anda seni ferahlatan süper besin denilince aklına ne geliyor? Bize göre ananas kesinlikle ferahlık sağlayan meyvelerden biri! Ananas, sadece vücudumuz için değil, cildimiz için de çok faydalı. Ananas özü, ciltteki yorgunluk izlerini alır götürür ve cildin daha enerjik, dinamik ve ferah görünmesini sağlar. İşte tam sıcak günler için aradığımız görünüm!

Ananas özü içeren Garnier Ampul C Vitamini Kağıt Yüz Maskesi, formülündeki %1 Cg vitamini sayesinde cildi aydınlatıyor ve cilde sağlıklı bir ışıltı kazandırıyor. Garnier Ampul maskeyi cildinde 5 dakika tutarak anında ferahlık hissi duymaya başlayacak ve yüzünde parlak, sağlıklı bir bitiş elde edeceksin. Biz Garnier Ampul C Vitamini maskeyi kullandıktan sonra cildimiz adeta uzun bir gece uykusu almış gibi dinlenmiş görünmeye başladı. İhtiyacı olanlara duyurulur.

Garnier Nem Bombası Dinlendirici Kağıt Maske

Garnier Nem Bombası Dinlendirici Kağıt Maske

Yazı ve ferahlığı çağrıştıran bitkilerin başında papatya geliyor. Papatya özü, cildi rahatlatır ve yoğun nem kazandırır. Papatya içeren cilt maskesi arıyorsan sana Garnier Nem Bombası Dinlendirici Kağıt Maske'yi öneririz. Yüzdeki gerginlik hissini azaltan ve cilde anında yumuşacık bir his kazandıran Garnier maskeyi haftada 2-3 kere cildine uygulayarak ferahlık hissetmeye başlayabilirsin. 

Hassas ciltler için uygun olan Nem Bombası Dinlendirici Kağıt Maske, formülündeki Hyaluranik asit, nem tutma özelliği sayesinde cildine yoğun nem kazandıracak ve yaz sıcaklarına karşı cildini hazırlayacak. Yaz aylarında nemden, denizden ve üst üste sürülen güneş kremlerinden dolayı hassaslaşan cildini rahatlatır ve cildine papatya özünün ışıltısını kazandırır. 

Garnier Ampul Hyaluronik Asit Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Ampul Hyaluronik Asit Kağıt Yüz Maskesi

Yaz aylarının favori meyvesi olan karpuzun cildi yoğun bir şekilde nemlendirme etkisi olduğunu biliyor muydun? Yaz sıcaklarına karşı cildini hazırlamak ve daha pürüzsüz görünmesini sağlamak için karpuz özü içeren Garnier Ampul Hyaluronik Asit Kağıt Yüz Maskesi kullanmaya başlayabilirsin. 

Sıkılaştırıcı özelliği olan Garnier Ampul Maske, %1 hyaluronik asit içeriği ile cildindeki ince kırışıkların azalmasına ve cildinin daha pürüzsüz görünmesine yardımcı oluyor. Kağıt maskeyi cildine yerleştirdiğin anda ferahlığı hissedecek ve cildinin derinlemesine nemlendiğini fark edeceksin. Tıpkı deniz kenarında sıcaktan bunalırken soğuk karpuz yemek gibi! Sıcak günlerde ferahlamak ve yaşlanma belirtilerine karşı önlem almak için Garnier Ampul Maske ile tanışmalısın. 

Garnier Nem Bombası Ferahlatıcı Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Nem Bombası Ferahlatıcı Kağıt Yüz Maskesi

Sıcak günlerde nane ferahlığı kadar bizi rahatlatan bir şey yok! Cildini hızlı bir şekilde ferahlatmak istediğin o bunaltıcı anlarda Garnier'in nane özü içeren Nem Bombası Ferahlatıcı Kağıt Yüz Maskesi'ni kullanabilirsin. Yoğun bir şekilde cildi nemlendirme özelliği olan Nem Bombası maske, gözeneklerin belirgin görünümünü azaltıp cildinin daha pürüzsüz görünmesine yardımcı oluyor. 

Karma ve yağlı ciltler için önerdiğimiz Nem Bombası Ferahlatıcı Kağıt Yüz Maskesi, cildindeki istenmeyen parlamaları kontrol altına alarak yaz aylarında cildinin daha kusursuz görünmesini sağlar. Cildine ihtiyacı olan nemi kazandırır ve ferahlık hissi sağlar. Bir haftalık nemlendirici içeriğine eşit olan Garnier Nem Bombası Kağıt Maskeyi, ihtiyacı duydukça kullanabilirsin. Biz haftada 2-3 kere kullanarak cildimize en pratik şekilde ferahlık kazandırıyoruz. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala