Deniyoruz: L'Oréal Paris Revitalift Lazer X3 7 Günlük Kür

Deniyoruz: L'Oréal Paris Revitalift Lazer X3 7 Günlük Kür

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Glikolik asit içeriği ile cilt görünümünü yenileyen L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 7 Günlük Kür ampulleri denedik ve yorumluyoruz!

Glikolik asit, cildin yenilenmesi, daha aydınlık ve pürüzsüz görünmesi ve cilt lekelerinin giderilmesi için en sık kullanılan, popüler cilt bakımı içeriklerinin başında geliyor. L’Oréal Paris’in Revitalift Lazer X3 7 Günlük Kür bakımı, glikolik asit içeren cilt bakım ampullerinden oluşuyor. Bu 7 günlük kürü denedik ve tüm yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

L’Oréal Paris Revitalift Glikolik Asit Ampulleri

L’Oréal Paris Revitalift Glikolik Asit Ampulleri

Glikolik asit içeriğini bugüne kadar mutlaka sıkça duymuşsundur. Peeling etkisi ile ciltteki ölü deri, kalıntılar ve yağdan arındıran, cildin üst katmanını mikro bir şekilde soyarak yenileyen bu meyve asidi, cildin çok daha pürüzsüz, yenilenmiş ve aydınlık görünmesini sağlıyor. Özellikle cilt lekeleri üzerindeki etkisi ise bir harika! Glikolik asitin ne işe yaradığını daha detaylı öğrenmek istersen, bu makalemize göz atabilirsin.

L’Oréal Paris Revitalift ampuller ise, formülündeki saf ve konsantre %10 glikolik asit oranıyla, cilt bakımında bizim için devasa bir kapı araladı. Cildimizdeki lekelerden, pürüzlerden ve solgun görünümden kurtulmak istediğimiz anda hayatımıza giren Revitalift 7 günlük kür, 1 hafta içerisinde gerçekten pek çok şey değiştirdi.

L’Oréal Paris Revitalift Ampullerin Etkisi

 L’Oréal Paris Revitalift Ampullerin Etkisi

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 7 Günlük Kür ampuller, %10 oranında saf ve konsantre glikolik asit içeriyor. Ampul formatında ve her biri tek kullanımlık olan bu cilt bakım kürü, tam 1 hafta boyunca uygulanıyor.

Revitalift ampullerin içerisindeki glikolik asit, cildin üst katmanını çok önce bir şekilde soyuyor. Fiziksel peelingden farklı şekilde çalışan bu meyve asidi, cildi soyarak ölü derilerden, kirden ve yağdan arınmasını sağlıyor. Cilt ölü derilerden kurtulduğunda da çok daha pürüzsüz, aydınlık ve yenilenmiş görünüyor. Özellikle cilt lekelerinde etkili olan bu bakım kürü, ciltteki yaşlanma etkileri üzerinde de çok başarılı.

L’Oréal Paris Revitalift Ampuller Nasıl Kullanılır?

L’Oréal Paris Revitalift Ampuller Nasıl Kullanılır?

Revitalift 7 Günlük Kür’ün içerisinde toplam 7 tane ampul bulunuyor. Her biri tek kullanımlık olan bu ampulleri, geceleri temiz cildine uygulayabilirsin. Ampulu açıp avcuna döktükten sonra elinle tampon hareketlerle dağıtabilirsin. Birkaç dakika cildinin ürünü emmesine izin verdikten sonra, gece bakım rutinine devam edebilirsin.

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 7 Günlük Kür’ü kullanırken dikkat etmen gereken en önemli konu ise gündüzleri mutlaka ama mutlaka güneş koruyucu kullanmak. Cildinde peeling kullandığında, özellikle de AHA ve BHA gibi asitler kullanırken, en az SPF 15 içeren bir güneş koruyucu kullanmalısın. Aksi takdirde güneşe çıktığında yeni cilt lekeleri ile karşılaşabilirsin.

L’Oréal Paris Revitalift Ampuller Nasıl Kullanılır? 2

L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 7 Günlük Kür’ü 7 gün boyunca aksatmadan uyguladığında, cildinin değiştiğini göreceksin. İlk ampul sonrası cildinin daha aydınlık ve sıkı göründüğünü, 1 haftanın sonunda ise cildinin eskiye oranla yenilenmiş, daha aydınlık, pürüzsüz göründüğünü, ince çizgilerin azaldığını fark edeceksin. Bu cilt bakım kürünü ihtiyaç duydukça, 3 ayda 1 tekrarlayabilirsin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?