En iyi cilt sıkılaştırıcı maske önerileri!

En iyi cilt sıkılaştırıcı maske önerileri!

Herkesin cilt sıkılaştırıcı maskeye ihtiyacının olduğunu tahmin ediyoruz. 20'li yaşlarda olsan dahi gözeneklerinin sıkılaşması ve cildinin daha pürüzsüz görünmesi için cilt sıkılaştırıcı maskeleri kullanabilirsin. Cilt sıkılaştırıcı yüz maskeleri cildinin kusursuz görünmesi için ideal! Geniş gözeneklerinden şikayetçi olanlar, cildindeki ince kırışıkları ve sarkmayı kontrol altına almak isteyenler en iyi yüz sıkılaştırıcı maskelerden yardım alabilirler. 

L'Oreal Paris Yaş Uzmanı Sıkılaştırıcı Kağıt Maske

L'Oreal Paris Yaş Uzmanı Sıkılaştırıcı Kağıt Maske

40 yaşında ve üzerinde olanlar cildinde etkili bir sıkılaşma sonucu görmek istiyorlarsa bu maskeyi mutlaka not alsınlar: L'Oreal Paris Yaş Uzmanı Sıkılaştırıcı Kağıt Maske. Malum, yaşımız ilerledikçe cildin ihtiyacı olan asitler, vitaminler ve minerallere eskisinden daha çok işimiz düşüyor! Cildin sıkılaşması ve yukarı doğru lifting etkisi oluşması için retinol, hyaluronik asit ve peptidler ile zenginleştirilmiş Loreal Sıkılaştırıcı Maske'yi kullanmanı öneririz. 

İlk kullanımdan itibaren anında etki gösteren sıkılaştırıcı maske, cildindeki sarkmaları en aza indiriyor ve cildinin daha genç görünmesine yardımcı oluyor. Kağıt maskeyi sadece 15 dakika cildinde tutarak haftanın yorgunluğunu ve cildinde bıraktığı solgun etkiyi de silebilirsin. Cildin daha esnek görünmesini sağlayan ve cilt pürüzsüzlüğünü destekleyen bu kağıt maske, her 40+ kadının bakım dolabında olmalı! 

Vichy Liftactiv Hyalu Maske

Vichy Liftactiv Hyalu Maske

Yaş aldıkça cildimizdeki ince çizgiler derinleşiyor ve cilt elastikiyetini kaybetmeye başlıyor. Cildin sıkılığını destekleyen hyaluronik asit oranı azaldıkça, yüz sarkması kaçınılmaz olabiliyor. Özellikle yağlı cilde sahip olanlarda daha az ince çizgiler, daha çok sarkma görebiliyoruz. 

Her cilt tipine uyum sağlayan Vichy Liftactiv Hyalu Maske, cildin esnekliğini arttırmak ve nem dengesini korumak için tasarlanmış. Formülündeki Mineralli Termal Suyu, hyalüronik asit ve maya özü cildi nemlendirerek elastikiyetini güçlendiriyor. Vichy Maske'yi kullandıktan 5 dakika sonra bile cildindeki esnekliği fark etmeye başlayabilirsin. Cildini pürüzsüzleştiren, taze ve yenilenmiş görünmeni sağlayan bu maskeyi ihtiyaç duydukça haftada 2-3 kere yapabilirsin. 

Kiehl's Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

Kiehl's Rare Earth Deep Pore Cleansing Masque

Cilt sıkılaştırıcı maske önerisi arayanlar için Kiehl's Hibiscus & Ginger Leaf Firming Mask'ten daha iyi bir öneri olabilir mi? Hatmi çiçeği ve zencefil yaprağı içeren bu kremsi maske, düzenli olarak kullanıldığında cildin daha sıkı görünmesini sağlıyor.

Geceleri uygulayabileceğin bu maske, kendini korumak için kapanmasıyla bilinen Hatmi Çiçeği ile hem anında hem de zaman içerisinde cildi iyi bir şekilde nemlendiriyor, cildin sıkılaşmasını sağlıyor. Zencefil yaprağı içeriği ile de ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?