La Roche Posay Lipikar Baume Kullananlar ve Yorumları


Sen de bizim gibi internetten alışveriş yapmadan önce yorumları okuyor musun? Özellikle konu cilt bakım ürünleri olduğunda her yorumu tek tek okumayı çok seviyoruz. 

Bugün en sevdiğimiz cilt nemlendiricilerinden olan La Roche Posay Lipikar Baume kremi yakından inceliyoruz. Bakalım La Roche Posay Lipikar Baume kullanıcıları ne yorumlar yapmış? La Roche Posay nemlendirici hakkında düşüncelerimizi ve yorumlara katılıp katılmadığımızı aşağıda görebilirsin. 

1- Çok iyi nemlendirir

1- Çok iyi nemlendirir

La Roche Posay Lipikar Baume krem denilince bizim aklımıza ilk gelen özelliği yoğun nemlendirme etkisi oluyor. Sürüldüğü andan itibaren cildi yatıştıran ve kuruluk kaynaklı kaşınma hissini azaltmaya yardımcı olan bu krem gerçek bir kurtarıcı! 

Tam da yorumda bahsedildiği gibi Lipikar Baume kremin nemlendirme özelliği kısa süreli değil! Nemlendirme hissi uzun süre ciltte kalıyor ve cildin daha yumuşak, kadifemsi görünüyor. Formülünde niasinamid ve Shea yağı olan bu nemlendirici, cildin lipit tabakasını onarmaya yardımcı oluyor ve uzun vadede cilde nemi sabitleyebiliyor.

2- Bebekler için de uygun

2- Bebekler için de uygun

Aile boyu nemlendiricileri kullanmayı çok seviyoruz. Bebeklerin hassas cildine de uygun olan La Roche Posay Lipikar Baume nemlendirici, bebekli evlerin vazgeçilmez kremi! Bebek cildindeki kızarıklık, kuruluk ve hafif döküntülere karşı iyi gelen bu kremi günlük bebek cilt bakımı için kullanabilirsin. 

Lipikar Baume krem kuru cildi hızlı bir şekilde yatıştırıyor ve kuruluk kaynaklı kaşıntı ve sertlik sorununu çözüyor. Atopiye eğilim gösterebilen ciltlerin çok sevdiği bu kremi her banyo sonrası bebeğine masaj yaparak uygulayabilirsin. 

3- Cildi rahatlatır

3- Cildi rahatlatır

Atopiye eğilim gösteren ciltlerde kuruluk dolayısıyla kaşıntı olabiliyor. Kaşınan cildi kaşımak daha ileri kuruluk ve hassasiyete yol açar. La Roche Posay Lipikar Baume kremin en çok sevilen özelliklerinden biri de cildi hızlıca rahatlatması ve cildi yatıştırması. Hızlı bir şekilde cildi nemlendirdiği için kaşınma hissi azalıyor ve ciltteki gergin his yerini yumuşacık bir görünüme bırakıyor. 

4- İlk kullanımda etkisini gösteriyor

4- İlk kullanımda etkisini gösteriyor

Bizim gibi sabırsızlar yeni nemlendirici aldıklarında hemen etkisini görmek isterler. Eğer sen de onlardan biriysen La Roche Posay Lipikar Baume kremi hemen denemelisin. Çünkü ilk kullanımdan itibaren nemlendirme ve yatıştırma etkisini gözlemleyebilirsin. 

La Roche Posay Lipikar Baume krem cilt mikrobiyomunu dengeliyor ve cilt bariyerini güçlendirerek, ciltte rahatlama sağlıyor. İlk kullanımdan itibaren uzun süre cildi nemlendirme etkisiyle favori nemlendirilerin arasına girecek. 

5-Hassas ciltler için ideal

5-Hassas ciltler için ideal

Hassas ve atopiye eğilim gösteren ciltler için uygun nemlendirici bulmak her zaman kolay olmaz. Cildi yağlandırmadan yoğun bir nem kazandıracak, hassasiyet yaratmayacak ve en önemlisi uzun süre cildi nemli bırakacak bir ürün bulmak için ne kadar çok nemlendirici denediğini tahmin edebiliyoruz. 

La Roche Posay Lipikar Baume krem, cildin en hassas döneminden geçerken bile yoğun nemlendiriyor ve cildinde istenmeyen parlama oluşturmuyor. Nemlendirici sonrası cildinde kuruluk, sertleşme veya gerginlik hissetmezsin. Cildini yatıştıracak bir nemlendirici arıyorsan Lipikar Baume tam sana göre!

6- Yüz ve vücut kullanımına uygun

6- Yüz ve vücut kullanımına uygun

'Tek bir nemlendiricim olsun ve tüm vücuduma kullanabileyim' diyorsan La Roche Posay Lipikar Baume tam sana göre! El kremi, vücut kremi ve yüz kremi olarak kullanabileceğin bu nemlendirici her bölgede yoğun nemlendirme etkisi gösteriyor. 

Kuruyan ellerini nemlendirmek için her yıkamadan sonra nemlendirici sürmeni öneririz. Banyo sonrası vücudun tam kurumadan Lipikar Baume kremi uygulamak nemi vücuduna kilitleyecek ve uzun süre daha nemli ve yumuşak bir hisse sahip olabileceksin. 

7- Aile boyu kullanabilirsin

7- Aile boyu kullanabilirsin

Evde anne, baba ve çocukların ortak nemlendiricisi olmasını çok güzel bir şey! Evde kremler karışmıyor ve her şeyden önemlisi aile ekonomisi destekleniyor. Çocukların, bebeklerin ve yetişkinlerin ortak kullanabileceği Lipikar Baume nemlendirici her evin demirbaşlarından biri olmalı!

Lipikar Baume nemlendiriciyi bebeğin banyosundan sonra tüm vücuduna uygulayabilirsin. Bebeklerinde yüzündeki, kulak arkasındaki ve ellerindeki kuruluklar için de bu krem harika bir seçenek. Elinde kalan fazla ürünü ziyan etme! Kendi vücuduna veya yüzüne nemlendiriciyi sürerek aile boyu rahatlayabilirsiniz. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?