Yaza Veda: Tatil Sonrası Kullanman Gereken 4 Ürün


Artık yaz bitiyor… Tabii ki tatil dönemi de sona erdi. O zaman şimdi, yaz boyunca zarar gören cildimizi yeni mevsime hazırlamak gerek! Özellikle mevsim geçişlerinde cildimiz etkilenebiliyor. Bu nedenle cildimizin etkilenmemesi, sağlıkla parlaması için sana özel harika önerilerimiz var! Bizim de son dönemde en çok kullandığımız, favorimiz olan ürünleri derledik. Bizce bu listeyi kesinlikle kaydetmek isteyeceksin! :)

Garnier Hyaluronik Aloe Jel

Garnier Hyaluronik Aloe Jel

Yaz boyunca sıcak ve kuru hava nedeniyle cildimiz kurudu, nemini kaybetti. Şimdi cildimizin kaybettiği nemi geri kazandırma zamanı! Tabii ki bu konuda da cildimizi, en sevdiğimiz ürünlerden olan Garnier Hyaluronik Aloe Jel’e emanet ediyoruz. Tam anlamıyla susayan cildimizin nem kaynağı Garnier Hyaluronik Aloe Jel, adından da anlaşıldığı gibi Hyaluronik Asit ve Aloe Vera içeriği ile cildimizi nemlendirip jel dokusuyla ferahlatıyor. Nemlenmiş, ferahlamış cilt görünümü için vazgeçilmezlerimizden!

Hem sabah hem de akşam cilt bakım rutinimizde kullanmamızın yanı sıra, gün içerisinde neme susayan cildimizi nemlendirmek için de sık sık kullandığımızı söyleyelim. :)

Garnier Saf & Temiz Kömürlü 3’ü 1 Arada

Garnier Saf & Temiz Kömürlü 3’ü 1 Arada

Yaz aylarında cildimiz normalden daha fazla yağ üretiyor. Bu da çeşitli cilt problemlerine, siyah noktalara neden olabiliyor. Ancak hiç merak etme, siyah noktalarına siyah bir nokta koymak için, süper önerimizle geldik! İster temizleme, ister peeling, ister maske olarak kullanılabilen Garnier Saf & Temiz Kömürlü 3’ü 1 Arada ile siyah noktalarınla vedalaşabilirsin!

Kömür, Yaban Mersini ve Salisilik Asit içeriği ile cildini hem temizleyip arındırıyor hem de siyah noktalara engel oluyor. Yeni mevsim öncesi cildini arındırmak isteyenler için ideal bakımlardan!

Garnier Güneş Lekelerine Karşı BB Krem SPF 50

Garnier Güneş Lekelerine Karşı BB Krem SPF 50

Yaz sonrasında cildinde güneş lekeleri oluşanları buraya alalım! Bunun nedenlerinden birinin, cildini güneş ışınlarına karşı yeterince koruma altına almamak olduğunu eminiz ki biliyorsundur. İşte bu nedenle günlük olarak mutlaka güneş koruyucu kullanman gerektiğini unutmamalısın. Senin için önerimiz ise yepyeni, Güneş Lekelerine Karşı Garnier BB Krem SPF 50.

SPF 50 özelliği ile güneşin zararlı UV ışınlarına karşı cildimizi koruyor, aynı zamanda da hafif yapısıyla oldukça doğal bir kapatıcılık sağlıyor. Doğal ve kusursuz kapatıcılık için Garnier Güneş Lekelerine Karşı BB Krem SPF 50 bizim favorimiz!

Garnier Süt Bombası Besleyici Kağıt Yüz Maskeleri

Garnier Süt Bombası Besleyici Kağıt Yüz Maskeleri

Yaz tatili sonrasında cildinin yoğun şekilde beslenmeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorsan, süt banyosuna ne dersin? Süt banyosunun o harika, nemlendirici etkisine kim "hayır" diyebilir ki!😊 Ancak Badem Sütünün, Hindistan Cevizi Sütünün besleyici etkilerinden yararlanmak için illa ki süt banyosu yapmana gerek yok. 

Cildimize anında etki eden, özellikle kuru ciltleri hedefleyen Garnier Süt Bombası Besleyici Kağıt Yüz Maskeleri, Badem Sütü, Hindistan Cevizi Sütü ve Hyalüronik asit içerikleriyle yaz sonrasında kuruyan cildimizi yoğun şekilde besleyerek solgun cildimizin parıldamasını sağlıyor!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Seni daha yakından tanıyarak ilgini çekecek içerikleri sana önerebiliriz!