Cilt Tipine Göre Kiehl's Nemlendirici Önerileri

Cilt Tipine Göre Kiehl's Nemlendirici Önerileri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cilt tipine ve cilt problemine göre kullanabileceğin en iyi Kiehl’s nemlendirici önerilerimizi bir araya getirdik!

Cilt tipine göre, cildinin ihtiyacı olan nemi vermek için farklı içeriklere ve formüllere ihtiyaç duyabilirsin. Yağlı, hassas, normal, kuru, olgun hatta canlılığını kaybetmiş ciltler için farklı içeriklere sahip, cilt problemini hedeflerken aynı zamanda da cilde nem veren ürünler kullanarak çok daha sağlıklı görünen bir cilde sahip olabilirsin. Bu yazımızda, cilt tipine göre kullanabileceğin Kiehl’s nemlendiricileri bir araya getirdik. Bakalım cildinin ihtiyacına göre, ihtiyacı olan tüm nemi verecek o özel nemlendirici hangisi?

24 saat nem ihtiyacı için nemlendirici önerisi

24 saat nem ihtiyacı için nemlendirici önerisi

Cilt tipin veya cilt problemin fark etmeksizin, cildinin 24 saat boyunca nemli kalmasını sağlamak için, en sevdiğimiz nemlendiricilerden biri olan Kiehl’s Ultra Facial Cream’i önerebiliriz. Kiehl’sın en çok satan ürünlerinden biri olan Ultra Facial Cream, buzul glikoproteinleri ve skualan içeren formülüyle cildin her bölgesini 2.3 kata kadar daha fazla nemlendiriyor. Hafif ve hemen emilen formülü sayesinde bunu yaparken, ne cildin yağlanmasına neden oluyor ne de cilt problemleri üzerinde bir etkisi oluyor. Kısacası tüm cilt tipleri bu nemlendiriciyi rahatlıkla kullanabiliyorlar.

Hassas ciltler için nemlendirici önerisi

Hassas ciltler için nemlendirici önerisi

Eğer hassas bir cilde sahipsen, cildini nemlendirirken aynı zamanda yatıştıracak ve rahatsızlık hissini azaltacak bir ürüne ihtiyacın var demektir. Kiehl’s Calendula Serum-Infused Water Cream, konsantre kadife çiçeği serumu içeriyor ve cildi nemlendirirken aynı zamanda cilt tonunun eşitlenmesini, pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlıyor. Kadife çiçeğinin cildi yatıştırma özelliği sayesinde hassas ciltlerin derdine derman olurken, özel formülü ise uygular uygulamaz cilt üzerinde suya dönüşüp anında emiliyor.

Lekeli ciltler için nemlendirici önerisi

Lekeli ciltler için nemlendirici önerisi

Cildinde renk eşitsizlikleri ve lekeler varsa, hem cildini nemlendirecek hem de daha eşit tonda ve aydınlık görünmesini sağlayacak bir nemlendirici kullanabilirsin. Kiehl’s Clearly Corrective Brightening & Smoothing Moisture Treatment, C vitamini ve beyaz huş ağacı özü içeren formülü sayesinde düzenli kullanıldığında cildi nemlendirirken, aynı zamanda aydınlanmasını ve eşit tonda görünmesini sağlıyor. AHA asidi içeren bu nemlendiriciyi uyguladığın zamanlarda güneş kremini de unutma!

Cansız ciltler için nemlendirici önerisi

Cansız ciltler için nemlendirici önerisi

Cilt zamanla hem nemsizlikten hem de yaşlanmayla birlikte eski canlılığını yitirebilir. Eğer cildinin eski canlı, güçlü ve parlak haline kavuşmasını istersen, Kiehl’s Pure Vitality Skin Renewing Cream’i kullanabilirsin. Cilt yenileme özelliği olan bu nemlendirici, Manuka balı ve kırmızı ginseng özleri içeriyor. Bu sayede cilt bariyerini güçlendirmeye, cildin gençlik ve canlılıkla ışıldamasına yardımcı oluyor. Bala benzer dokusunu uygulamak ise son derece keyifli!

Yaşlanma belirtileri olan ciltler için

Yaşlanma belirtileri olan ciltler için

Cildinde ince çizgiler, kırışıklıklar, sıkılık kaybı, pürüzler, renk eşitsizliği, doku eşitsizliği gibi yaşlanma belirtileri varsa, senin ihtiyacın olan nemlendirici Kiehl’s Super Multi-Corrective Cream. Yaşlanmanın 7 belirtisine birden etki eden bu anti-age krem, Phytomimetic A vitamini, Proxylane ve Chaga mantarı içeren formülü sayesinde çok hedefli bir etkiye sahip. Tüm bu saydığımız yaşlanma belirtilerine birden etki ederek cildin daha genç, sıkı, canlı, eşit tonda ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor.

Yağlı ciltli erkekler için nemlendirici önerisi

Yağlı ciltli erkekler için nemlendirici önerisi

Gelelim yağlı ciltli erkekler için nemlendirici önerisine: Cildinin daha fazla yağlanmasını ve gün içerisinde parlamasını kontrol etmek için sebum dengeleme özelliği olan bir nemlendirici kullanmalısın. Cildin ihtiyacı olan nemi aldığında daha fazla yağlanmayacak ve bu sorunu ortadan kaldırmış olacaksın. Kiehl’s Oil Eliminator 24 Hour Anti-Shine Moisturizer, ciltteki fazla yağı emerek cildin parlamasını engellerken, gözenek görünümünü de azaltmaya yardımcı oluyor. %15 bitkisel kaynaklı gliserin ile cilde ihtiyacı olan nemi vererek cildin gün boyu temiz ve mat hissetmesini sağlıyor.

Mat ve yorgun ciltler için nemlendirici önerisi

Mat ve yorgun ciltler için nemlendirici önerisi

Nemsiz kalmış ciltler genellikle mat ve yorgun görünme eğilimindedir. Bunun önüne geçmek ve cildinin nemlenerek canlanmasını sağlamak için Kiehl’s Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate, cildin 10 katman derinine kadar inerek bir nemlendirme sağlıyor. Yaşlanmaya bağlı nemsizliği düzenlediği için, düzenli kullanıldığında ince çizgileri azaltarak cildin daha pürüzsüz ve dolgun görünmesini sağlıyor. Üstelik şaşırtıcı formülü cilde değdiği anda emilip gidiyor.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?