Deniyoruz: Kiehl's Ultra Facial Cream

Deniyoruz: Kiehl's Ultra Facial Cream

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Nemlendirme konusunda en etkili kremlerden biri olan Kiehl’s Ultra Facial Cream’e dair yorumlarımızı bu makalemizde ayrıntılı olarak bulabilirsin!

Cildinin senden istedikleri listesinde, nem uzun zamandır ilk sıradaki yerini koruyor olmalı. Ve bundan sonra da koruyacak! Çünkü nem, cildin doğal yapısında ve koruma bariyerinde çok önemli bir rol oynuyor. Bu noktada yeterli nem seviyesine sahip olmayan bir cildin ince çizgi ve kırışıklık görünümlerine daha çok davetiye çıkardığını düşünerek, kendini doğru nemlendirici seçimi için motive etmelisin. Bizim cilt nemlendirme konusundaki en güvendiğimiz kremlerin başında Kiehl's Ultra Facial Cream geliyor.

Kiehl’s Ultra Facial Cream Hakkındaki İlk İzlenimlerimiz

Kiehl’s Ultra Facial Cream Hakkındaki İlk İzlenimlerimiz

Kiehl’s markasının yıllardır bilimsel formülleriyle adından söz ettirdiğini biliyor olmalısın. Peki, Kiehl’s bütün deneyimini Ultra Facial Cream’de resmen konuşturmuş desek ne düşünürdün? Biz denedikten sonra bu minvaldeki Kiehl’s Ultra Facial Cream yorumlarına hak vermekten başka yapacağımız bir şey olmadığına karar verdik! Çünkü bu Kiehl’s nemlendirici, ağırlık yapmayan yapısıyla ve cilde verdiği ekstra nem ile bizce hakkında söylenen bütün övgüleri gerçekten hak ediyor.

Kiehl’s Ultra Facial Cream kullananlar, içeriğinden ve özelliklerinden dolayı bu nemlendiriciyi ömürlük bir seçenek olarak addediyor ve bittikçe yenisini alıyor. Öyle ki Kiehl’s markasının en çok satan nemlendiricisi Ultra Facial Cream. Cildimveben.com editörleri olarak bizim düşüncemize göre, bir yüz nemlendiricisinin sahip olması gereken en önemli özelliklerden biri hafif formüllü olması. Çünkü bu sayede yüz nemlendirici kremler hızla cilt tarafından emiliyor ve yağlı bir görünüm oluşturmuyor. Kiehl’s Ultra Facial Cream’in formülü hem çok güçlü hem de oldukça hafif!

Kiehl’s Ultra Facial Cream Ne İçerir?

Kiehl’s Ultra Facial Cream Ne İçerir?

Bu ürünün can alıcı noktası tabii ki içeriği! Cilde ekstra iki kattan fazla nem veren ve gü boyu cildin nemli kalmasını sağlayan Kiehl’s Ultra Facial Cream, zengin içeriğiyle de en iyi nemlendirici kremlerden biri! Ürünün içeriğinde buzul glikoproteinleri ve zeytinden elde edilen skualan öne çıkıyor.

  • Buzul glikoproteinleri: Antartika’daki deniz buzullarından elde edilen bu proteinler, cildin etkili bir şekilde nemlenmesini sağlıyor. Bu sayede cildin en kuru bölgeleri dahi nemleniyor ve cilt dengeli bir yumuşaklığa sahip oluyor.

  • Skualan: Zeytinden elde edilen bu yüksek ölçüde rafine edilmiş yağ, doğal içeriğiyle cilt tipi ile kusursuz bir uyum yakalıyor. Hafif yapısı sayesinde de kolayca emilebilen skualan, cildin ekstra nemlenmesine ve bebeksi bir yumuşaklığa kavuşmasına yardımcı oluyor.

Bu iki içerikle zenginleştirilen Kiehl’s Ultra Facial Cream yorum olarak detaylı bir övgüyü haliyle hak ediyor. Kiehl’s Ultra Facial Cream kullanıcıları da halihazırda memnuniyetlerini yorum ve değerlendirmelerinde belirtmekten kaçınmıyor. Biz de o memnun kalanlardan biriyiz! Eğer senin de kuru bir cildin varsa veya nemlendirici adımı bakım rutininin en önemli aşamasıysa, Kiehl’s Ultra Facial kremi rahatlıkla tercih edebilirsin. Bizce bu ürün senin de beklentilerini karşılayacak! Bir kere denedikten sonra, bu nem etkisinden vazgeçemeyeceğine eminiz.

Kiehl’s Ultra Facial Cream Nasıl Kullanılır?

Kiehl’s Ultra Facial Cream Nasıl Kullanılır?
  • Kiehl’s Ultra Facial Cream’i kullanmanın özel bir zamanı yok. Bu krem için özel bir cilt tipine sahip olman da gerekmiyor. Çünkü yağlı, normal, karma ya da kuru cilt tiplerinden hangisine sahip olursan ol, Kiehl’s Ultra Facial Cream her zaman ideal bir nemlendirme sunuyor.

  • İdeal sonuca ulaşmak için Kiehl’s Ultra Facial Cream’i sabah ve akşam cilt bakım rutinine eklemeli ve düzenli olarak kullanmalısın.

  • Rutininde nemlendirici aşamasından önce Kiehl’s Ultra Facial Cleanser ve Toner kullanabilirsin. Sonuçta etkili nemlendirmenin sırlarından biri de doğru ve etkili cilt temizliği!

Kiehl’s Ultra Facial Cream deneyimlerimiz ve hakkında söyleyebileceklerimiz bunlardı. Bu Kiehl’s nemlendiriciden sonra eminiz ki sen de o arzuladığın aydınlık ve nemli cilde merhaba diyeceksin! Tıpkı bizim gibi!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?