Yüksek Koruma Faktörlü Yoğun Nemlendirici Güneş Kremini Deniyoruz!

Yüksek Koruma Faktörlü Yoğun Nemlendirici Güneş Kremini Deniyoruz!

Güneş kremi çeşitleri günden güne artıyor. Artık insanların cilt bakımına ilgi göstermesi ve güneş kreminin önemini anlaması ile birlikte güneş koruyucu kullanımı daha fazla arttı. Yeni nesil güneş kremleri arasında ise bizim şu sıralar en çok dikkatimizi çeken, hem yüksek faktöre sahip hem de yoğun nemlendirici özelliği olan güneş kremleri. Hatta bir de favorimiz var: Lancome UV Expert serisinin Milky Bright SPF 50 ve Aqua Gel SPF 50 kremleri .

Bu özel güneş kremlerini yakın markajımıza aldık. Lancome güneş kremi yorumlarımızı merak ediyorsan yazımızın devamına bekleniyorsun. :) 

Lancome UV Expert Milky Bright SPF 50 & Lancome UV Expert Aqua Gel SPF 50 nedir?

Lancome UV Expert Milky Bright SPF 50

Lancome UV Expert Milky Bright SPF 50 ve Lancome UV Expert Aqua Gel SPF 50, yüksek koruma faktörüyle cildimizi güneşten koruyan nemlendirici bakım kremleri. UVA filtreleri ve SPF 50 faktör sayesinde güneşin zararlı ışınlarından yüzümüzü koruyor ve cildimizin güneş dolayısıyla hasar almasını engelliyorlar. Lancome güneş kremi sürekli maruz kaldığımız UVB, UVA, uzun UVA ışınlarına karşı cildimizde adeta kalkan görevini üstleniyor. 

Lancome UV Expert güneş kremlerinin en çok öne çıkan özelliği, yüksek güneş korumasının yanında ciltteki lekelenmeyi, kararmayı ve kurumayı da önlüyor. Derinlemesine nemlendirme özelliği sayesinde güneşlenirken cildin kurumuyor ve cildinde ince kırışıklar meydana gelmiyor. 

Lancome UV Expert güneş kremlerinin yapısı:

UV Expert Milky Bright SPF 50 güneş kreminin yapısı

Lancome UV Expert Milky Bright güneş kreminin hafif ve sütsü yapısını çok sevdik! Çok hızlı emiliyor ve ciltte yağlı bir his bırakmıyor. Güneş kremini sürdükten sonra yüzünde kalın bir tabaka oluşmuyor ve en güzeli beyaz iz kalmıyor! 

Lancome UV ExpertAqua Gel güneş kreminin de jel yapısı sayesinde sürdükten sonra cildimizde mat ve pürüzsüz bir etki yakaladık. Genellikle güneş kremi sürdükten sonra cildimiz yağlanıyor ve T bölgesinde parlama oluyordu. Lancome güneş kreminde ise tam tersi cildimiz nemli, mat ve pürüzsüz görünmeye başladı. Plaj çantamızda bizimle gelecek güneş kremlerini bulduk bile!

Lancome UV Expert güneş kremlerinin etkileri neler?

UV Expert etkileri neler?

Lancome UV Expert güneş kremleri UVB, UVA, uzun UVA ışınlarına ve çevre kirliliğine karşı çoklu koruma sağlayarak cildimizi hem güneşten koruyor hem de nemlendiriyor. Güneş kaynaklı cilt kuruluğu ve güneş lekesi gibi riskleri ortadan kaldırıyor ve cildimizi derinlemesine nemlendiriyor. Cildimizi güneşten korurken cilt bakımı yapıyor da denilebilir. Daha önce hiç bir güneş kreminin cildimizi bu kadar yoğun nemlendirdiğini görmemiştik! 

Lancome güneş kremi sayesinde artık güneşe çıkarken 'cildimizde leke olacak mı, cildim kuruyacak mı?' gibi problemler yaşamıyoruz. UV Expert güneş kremini dışarı çıkmadan 30 dakika önce uyguluyoruz ve güneşin tadını çıkarıyoruz! Ayrıca Lancome UV Expert Aqua Gel güneş kreminin matlaştırıcı özelliği sayesinde bu güneş kreminin üzerine makyaj da yapabilirsin. Mat makyaj bazı görevi gören bu güneş kremi sayesinde cildinde gün boyu mat bitişi koruyacaksın. 

Lancome UV Expert güneş kremleri kimlere uygun?

Lancome UV Expert güneş kremleri kimlere uygun?

Lancome UV Expert güneş kremlerini, cildini güneşten korurken aynı zamanda nemlendirmek ve cildine bakım yapmak isteyen herkes için öneriyoruz. Yumuşacık, kremsi Milky Bright SPF 50, krem form sevenlere göre.

Özellikle yağlı cildi olan ve güneş kaynaklı lekelenme sorunu yaşayan kişiler için ise Lancome UV Expert Aqua Gel SPF 50 güneş kremi ideal bir bakım ürünü olacak. Ciltte kararma ve lekelenme karşıtı önlem alan bu güneş kremi sayesinde bütün yazı cildimizde tek bir leke oluşmadan geçirebiliyoruz. Leke sorununun yanı sıra yağlı cildimize bu güneş kremini sürdükten sonra parlama yapmıyor, matlaştırıcı etkisini gün boyu koruyor. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?