3 adımda evde pratik cilt bakımı!


Evde cilt bakımı denildiğinde aklına karışık ve zorlu cilt bakım seansları mı geliyor? Henüz pratik cilt bakımı seven Cildimveben editörleri ile tanışmadın o zaman! Sadece üç adımda evde cilt bakımının nasıl yapılacağını anlatıyoruz. Evde cilt bakımı yapmak için çok fazla cilt bakım ürününe ve uzun saatlere ihtiyacın yok. Gün içinde yapacağın minik cilt bakımı adımları cildinin daha temiz, pürüzsüz ve fresh görünmesine yardımcı olur. En pratik ve etkili cilt bakım ürünlerini ve kolay cilt bakımının nasıl yapıldığını anlatıyoruz.

Cildini kurutmadan temizle

Cildini temizle

Cildini temizlemek cilt bakımının en kolay ve en etkili yolu. Temiz ve sağlıklı bir cilt için mutlaka cildini günde iki kere temizlemelisin. Bizim en sevdiğimiz yüz yıkama jelini seninle de tanıştıralım. Garnier Hyaluronik Aloe Yüz Yıkama Jeli, formülündeki hyaluronik asit ve aloe vera sayesinde cildi derinlemesine temizleyen ürünlerin başında geliyor. 

Gözeneklerdeki yağı, kiri ve makyaj artıklarını adeta mıknatıs gibi çekiyor ve gözeneklerin sıkılaşmasını sağlıyor. Garnier yüz yıkama jelinin en sevdiğimiz yanı ise cildimizi kurutmaması ve ferahlatması oldu. 

Tonik kullanımını unutma

Tonik kullanımını unutma

Tonik kullanmak cilt bakımının görünmez kahramanı. Ayrıca tonik kullanmak sadece saniyeler süren bir cilt bakım adımı! Bizim en sevdiğimiz toniklerden biri Garnier Hyaluronik Aloe Tonik, cilde ferahlık ve nem kazandırıyor, gözenekleri sıkılaştırıyor. 

Evde pratik cilt bakımı yapmak istediğin zaman Garnier tonik ile cildini temizlemek cildinin nemli ve pürüzsüz görünmesi için yeterli olacak. Düzenli tonik kullandığında gözenekleri sıkılaştırdığını fark edebilirsin. Formülündeki Hyaluronik asit sayesinde ve nemlendirici bir tonik olması nedeniyle cildini kalıntılardan arındırırken kurutmaz ve ferahlatır. Cildini nemlendiriciye hazırlar.  

Nemlendirici önerisi

Nemlendirici önerisi

Cildini nemlendirmek evde kolay cilt bakımının en keyif veren aşaması olmalı! Nemlendirici sürerken, cilt bakımını tamamlamanın verdiği gururu yaşayabilirsin! En sevilen nemlendiricilerin başında gelen Garnier Hyaluronik Aloe Jel, Aloe Vera ve Hyaluronik Asit içeren formülü sayesinde cildini nemlendiriyor. %96 doğal kaynaklı içeriklere sahip olan Garnier nemlendirici, jel formülüyle çok kolay yayılıyor ve ciltte ferahlık hissi yaratıyor. 

Günde iki kere, sabah ve akşam olmak üzere temiz cildine nemlendirici sürmeni öneririz. Normal ciltlere uygun olan Garnier nemlendirici ciltte yağlı his bırakmaz. Hızlı emilen formülü sayesinde cildinde rahatsızlık hissi duymadan nemlendirme keyfi yaşayabilirsin.

Bonus: Kağıt maske kullan

Bonus: Kağıt maske kullan

Evet, 3 adımda cilt bakımını tamamlayacağına söz vermiştik ama açıklayabiliriz. Cildini neme doyurmak için kağıt maskeleri haftada 2 kere kullanman yeterli olacaktır. Yoğun nemlendirme etkisi olan kağıt maskeler, cildine bakım yaparak daha parlak görünmesine yardımcı olacak. Ayrıca senin yapman gereken hiçbir işlem yok. Sadece kağıt maskeyi aç ve yüzüne yerleştir. Sürenin sonunda maskeyi çıkar ve kalan ürünü cildine yedir. İşte bu kadar!

En çok tavsiye edilen Garnier Hyaluronik Aloe Kağıt Maske, cildini nemlendirir ve daha aydınlık görünmesini sağlar. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Seni daha yakından tanıyarak ilgini çekecek içerikleri sana önerebiliriz!