Vichy Güneş Kremlerini Derledik!

Vichy Güneş Kremlerini Derledik!

Vichy güneş kremi kullananlardan olarak, favorimiz olan Vichy güneş koruyucuları derledik!

Güneşin UV ışınlarının cildimiz için ne kadar zararlı olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Sadece yaz aylarında değil, 4 mevsim boyunca, hatta hava bulutluyken bile cildimiz UV ışınlarına maruz kalabiliyor. Bu nedenle biz de yaz-kış demeden Vichy güneş kremi kullananlardan olarak, favorimiz olan Vichy güneş koruyucuları derlemek istedik. Sana en uygun Vichy güneş kremini seçip cildini koruma altına almaya hazır mısın?

1.Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi

1.Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi

Kırışıklık karşıtı bakım ve yüksek güneş korumasını aynı anda sunan Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi, Netlock teknolojisine sahip. Bu teknoloji sayesinde içerisindeki filtrelerin performansı maksimuma çıkıyor, tüm cilt yüzeyini kaplayarak çok daha uzun süre güneş koruması sağlıyor.

Ayrıca Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi'nin formülündeki peptitler kırışıklık karşıtı bakım yaparken, niasinamid leke görünümünü hedefliyor ve volkanik su ile probiyotik türevi ise cilt bariyerinin güçlenmesine yardımcı oluyor. Çok ince, su bazlı formülü sayesinde cilde uygulaması son derece kolay olan bu güneş kremi, UVA, UVB ve hava kirliliğine karşı cildi yüksek derecede koruyor.

2.Vichy Capital Soleil 3 in 1 Anti Age Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi

2.Vichy Capital Soleil 3 in 1 Anti Age Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi

Güneş ışınlarının yaşlanma üzerindeki etkisi ortada! Vichy Capital Soleil 3 in 1 Anti Age Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi ise formülündeki siyah çay özü ve C vitamini bakımından zengin Camu Camu içeren formülü ile cildin daha ışıltılı ve elastik olmasına yardımcı oluyor.

SPF 50 ile cildi güneşin zararlı etkilerinden korurken, esnekliğini ve ışıltısını kaybetmesine engel olan bu güneş kremi beyaz iz ve yağlı bir his bırakmıyor.

3.Vichy Capital Soleil Dry Touch Güneş Kremi

3.Vichy Capital Soleil Dry Touch Güneş Kremi

Yağlı veya karma ciltler için doğru güneş kremini bulmak çok kolay değil. Yağlanmayı ve parlamayı engelleyecek, aynı zamanda da beyaz bir görünüme neden olmayan Vichy Capital Soleil Dry Touch Güneş Kremi, yağlı ciltler için en iyi güneş kremlerinden biri.

Parlama karşıtı özelliği sayesinde hem cildi yüksek bir şekilde güneşten korurken, yağlanmasına da engel oluyor. Çok rahat ve hafif bir dokusu olduğu için yağlı ciltler bu güneş kremini kolaylıkla kullanabilirler. Eğer cildindeki renk eşitsizliklerini giderecek BB krem formunda bir güneş kremi arıyorsan ve cildin akneye de eğilim gösteriyorsa Vichy Capital Soleil Dry Touch BB Tinten renkli güneş kremini de kullanabilirsin. Bu renkli güneş kremi ise cildin eşit tonda ve ışıltılı görünmesini sağlıyor.

4.Vichy Capital Soleil Matlaştırıcı Güneş Kremi

4.Vichy Capital Soleil Matlaştırıcı Güneş Kremi

Karma ve akneye eğilimli bir cilde sahipsen, matlaştırıcı etkiye sahip Vichy Capital Soleil Matlaştırıcı Güneş Kremi'i kullanabilirsin. Yeşil kil ve probiyotik pürevi Bifidus özü içeren bu güneş kremi, cildi güneşe karşı yüksek bir şekilde korurken, fazla yağı emiyor ve parlamayı kontol altına alıyor. Hafif dokusu sayesinde cilde çok kolay uygulanıyor ve gün içerisinde cildin parlamasına engel oluyor

5.Vichy Capital Soleil Anti Dark Spots Leke Karşıtı Güneş Kremi

5.Vichy Capital Soleil Anti Dark Spots Leke Karşıtı Güneş Kremi

Güneş koruyucu sürmeden güneşe çıkmak demek, lekelere davetiye çıkarmak demek! Eğer cildinde güneş lekeleri varsa, Vichy Capital Soleil Anti Dark Spots Leke Karşıtı Güneş Kremi tam sana göre demektir. Formülündeki PhE-Resorcinol ile var olan lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olurken, yeni lekelerin oluşumunun da önüne geçiyor.

Renkli dokusu sayesinde cilt tonunu eşitliyor ve leke görünümünü ortadan kaldırıyor, ayrıca cilde çok güzel ve pürüzsüz bir etki veriyor. Hem cildini güneşten korumak hem de leke görünümünü azaltmak istiyorsan Vichy Capital Soleil Anti Dark Spots Leke Karşıtı Güneş Kremi'i kullanabilirsin.

6. Vichy Capital Soleil Velvety Cream Güneş Kremi

6. Vichy Capital Soleil Velvety Cream Güneş Kremi

Eğer normalden kuruya dönük bir cilde sahipsen, kullandığın güneş kreminin nemlendirme özelliğine sahip olması çok işine yarayacaktır. Vichy Capital Soleil Velvety Cream Güneş Kremi, hyaluronik asit içeren formülü ile cildin nemlenmesini sağlarken, ipeksi bir görünüm de veriyor. SPF 50 ile yüksek güneş koruma etkisine sahip olan bu güneş kremi, özel formülü sayesinde cildin yumuşacık ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?