Deniyoruz: Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi

Deniyoruz: Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Hem güneş bakımını hem de yaşlanma karşıtı bakımı bir arada sunan Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi’ni birlikte deniyoruz.

Yaşlanma belirtilerinin en önemli kaynağının, UV ışınlarının cilde verdiği zararlar olduğunu biliyor muydun? Cildimizde zamanla ortaya çıkan ince çizgiler, kırışıklıklar, lekeler ve sıkılık kaybı gibi yaşlanma belirtilerinin %80’i, güneşe korumasız bir şekilde maruz kalmamızdan kaynaklanıyor. Durum böyle olunca da yaşlanma karşıtı bakım yapan bir güneş kremi’nin hayalini kurmaya başlıyoruz! Neyse ki bu hayalimiz gerçek oldu, Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi güneş bakımı ve cilt bakımını bir araya getirdi. Cildi hem güneşten koruyan hem de kırışıklık bakımı yapan Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

Güneş ve yaşlanma belirtileri ilişkisi

Güneş ve yaşlanma belirtileri ilişkisi

Uzmanların yaptığı araştırmalara göre, ciltteki yaşlanma belirtilerinin çok büyük bir kısmı UV ışınlarının cilde verdiği zarardan kaynaklanıyor. Çevresel faktörler adı verilen bu etkenler, ciltteki ince çizgi, kırışıklık, lekeler ve sıkılık kaybı gibi yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasında son derece etkili.

Bu yüzden, genç görünen bir cilt için yaz-kış her gün, hava kapalı bile olsa güneş kremi uygulamak son derece önemli. Cildi UV ışınlarının zararlı etkilerinden koruyarak cildinin çok daha uzun süre genç kalmasını sağlayabilirsin.

Güneş koruma ve yaşlanma karşıtı bakım aynı anda olur mu?

Güneş koruma ve yaşlanma karşıtı bakım aynı anda olur mu?

Güneş kremi kullanmak, aslında başlı başına bir yaşlanma karşıtı bakım sayılabilir. Bunun yanında, ciltte hali hazırda var olan yaşlanma belirtilerinin görünümünü azaltmak ise buna uygun bir cilt bakım rutini oluşturmaktan geçiyorDU. Çünkü Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi sayesinde güneş koruma ve yaşlanma karşıtı bakımı artık aynı anda yapmak mümkün.

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi’ni özel yapan iki özellik var: Birincisi formülünde anti-age içeriklerin yer alması, diğeri ise Netlock teknolojisi. Şimdi gel yaşlanma karşıtı bu güneş kreminin harika özelliklerine daha yakından bakalım!

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi’nin Özellikleri

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi’nin Özellikleri

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi, yüksek UV korumasına sahip, foto yaşlanma karşıtı bakım yapan, ultra ince ve görünmez dokuya sahip, yeni patentli UV teknolojisine sahip son nesil bir güneş kremi.

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi’nin özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Peptitler, niasinamid, volkanik su ve probiyotik türevi içeren formülüyle kırışıklık ve leke görünümünü azaltma özelliğine sahip.
  • Netlock teknolojisi sayesinde, ultra ince film gibi tüm cilt yüzeyini kaplıyor, içindeki filtrelerin performansını maksimuma çıkarıyor.
  • SPF 50+ ve PPD 46 olmak üzere çok yüksek güneş korumasına sahip.
  • Su, ter ve kuma karşı yüksek dayanıklılığa sahip.
  • Göz çevresinde kullanmaya uygun.
  • Çok hafif, su gibi ince dokusuyla çok kolay dağılıyor.
  • Görünmez dokusu sayesinde cildin nefes almasını sağlıyor, varlığı hissedilmiyor.

Netlock teknolojisi ne işe yarıyor?

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi’nin yeni patentli Netlock teknolojisine sahip olduğunu söylemiştik. Bu teknoloji sayesinde, bu güneş kremi son derece ince bir film formuna sahip. Bu sayede de cilt yüzeyini eşit bir şekilde kaplayarak uzun süreli bir koruma sağlıyor.

Aynı zamanda Netlock teknolojisi, güneş kreminin içerisindeki filtrelerin performansını maksimuma çıkarma özelliğine sahip. Bu özelliği, suya, tere ve kuma karşı dayanıklılığı da yanında getiriyor. Kısacası Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi hem çok dayanıklı, hem de çok yüksek güneş koruma özelliğini uzun süre koruyor.

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi’nin Yapısı

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi’nin Yapısı

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi’ni özel yapan diğer yönü ise, cildi güneşten korurken aynı zamanda da anti-age bakım yapıyor olması. Formülündeki peptitler sayesinde kırışıklıkları hedeflerken, niasinamid içeriği ile de ciltteki leke görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Volkanik su ve probiyotik türevi ile de cilt bariyerini güçlendirme özelliğine sahip.

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi’nin en sevdiğimiz bir diğer özelliği ise neredeyse su gibi ince ve hafif bir yapısının olması. Normalde, yüksek UV korumasına sahip olan güneş kremleri biraz kalın ve zor dağılan bir yapıya sahip olabiliyorlar. Vichy UV-Age Daily Güneş kremi ise tam tersine resmen su gibi, cilde uygular uygulamaz çok kolay bir şekilde dağlıyor. Geriye beyaz iz ve yapışkan bir his bırakmıyor. Bizi en çok şaşırtan kısmı da bu oldu! Gün içerisinde resmen varlığının hissettirmiyor ve cildin nefes almasına engel olmuyor. Göz çevresinde kullanmaya bile uygun!

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi Nasıl Kullanılır?

Güneş kremini yaz-kış fark etmeden, hava kapalı bile olsa uygulamalısın. Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Kremi de, sabahları temiz cildine uygulayabilirsin. Çok kolay dağıldığı için bir süre bekledikten sonra üzerine makyajını da yapabilirsin.

Cildindeki yaşlanma belirtileri için komple bir bakım yapmak için Vichy Capital Soleil UV-Age Daily Güneş Krem ile birlikte, uygun içeriklere sahip yaşlanma karşıtı bakım ürünlerini de cilt bakım rutinine dahil edebilirsin. Kırışıklıklar ve lekeler üzerinde maksimum etkiyi almak için Vichy Liftactiv Peptit-C ve Glyco-C cilt bakım ampullerini ve Liftactiv Collagen Specialist Bakım Kremini birlikte kullanabilirsin. Cilt bakımını düzenli yapıp, güneş kremi uygulamayı da bir alışkanlık haline getirdiğinde, cildinin eskiye oranla çok daha genç ve sağlıklı göründüğünü fark edeceksin.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?