Hangi L'Oréal Paris Göz Kremi Senin İçin Uygun?


Göz kremi, tıpkı cilt nemlendiricileri gibi cildinin ihtiyacına ve göz çevresindeki sorunlara uygun olarak seçilmeli. Arkadaşının tavsiye ettiği göz kremini kullanmadan önce mutlaka içeriğine bakmalı ve senin göz çevresi ihtiyaçlarına uygun olup olmadığını kontrol etmelisin.

Bazı cilt tiplerinin daha fazla neme ihtiyaç duyarken, bazıları ise göz altı morluklarını azaltmak, göz çevresinin daha pürüzsüz görünmesini hedefleyebiliyor. Peki, aynaya baktığında sen neye ihtiyaç duyuyorsun? Sana iyi gelecek en sevdiğimiz L'Oréal Paris göz kremlerini paylaşıyoruz. İhtiyacına yönelik göz kremini seçerek cilt bakımına yeni bir boyut kazandırabilirsin!

Yaşlanma karşıtı göz kremi

Yaşlanma karşıtı göz kremi

Göz çevresine daha genç, taze ve dinlenmiş bir görünüm sunmak istiyorsan sana L'Oréal Paris Revitalift Göz Kremi'ni tavsiye ediyoruz. Revitalift göz kreminin içeriğindeki Pro Retinol A ve Elasti-Flex göz çevresini yumuşatarak esnekliği geri kazandırıyor. Yaşlanma karşıtı göz kremi arayışı içinde olanlar için Revitalift göz kremi ideal tercih olacak! 

Göz çevresindeki ilk kırışıklıklar 20'li yaşlarda karşına çıkabilirler. Göz çevresi, vücudun en hassas ve ince deri tabakası ile örtülüdür. Göz mimik hareketleri hatta gözleri kırpmak bile buradaki ince kırışıklıkların oluşmasına yol açabiliyor. Ekstra sıkılaştırıcı özelliği olan Revitalift göz kremi, göz çevresindeki ince kırışıklıkları yumuşatarak görünürlüğünü azaltıyor ve göz çevresinde daha dinamik bir etki sağlıyor. Eğer aynaya baktığında kırışıklık karşıtı bir ürüne ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan Loreal göz kremini bakım rutinine eklemelisin. 

Göz çevresini dolgunlaştırmak için

Göz çevresini dolgunlaştırmak için

Göz çevresindeki kırışıklık görünümünden rahatsız olanlar ve kuruluk problemi yaşayanlar için L'Oreal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Göz Kremi'ni öneririz. Göz çevresini yoğun bir şekilde nemlendiren ve yumuşatan göz kremi, 2 çeşit hyaluronik asidin yüksek konsantrasyonuyla dolgunluk kazandırır. Hyaluron Uzmanı göz kreminin içeriğindeki mikro Hyaluronik asit, epidermis tabakasına etki ederek cildi nemlendirip dolgunlaştırma özelliğine sahip! Böylece göz çevresindeki sönük, cansız ve kuru görünüm ortadan kalkıyor ve daha dinlenmiş görünmeye başlıyorsun. 

Göz çevresini pürüzsüzleştirme ve nemlendirme etkisi olan Hyaluron Uzmanı göz kremi, içeriğindeki GKF 20 koruması sayesinde güneşin zararlı etkilerinden göz çevreni korur. Göz çevresindeki yorgunluk izlerini gizlemek ve daha genç bir görünüm kazandırmak için kullanman gereken göz kremini artık biliyorsun! 

40 yaş ve üzeri olanlar için

  40 yaş ve üzeri olanlar için

Cildimizin elastik dokusu 40'lı yaşlardan itibaren azalmaya başlar. Elastikiyeti azalan cilt sarkmaya ve kırışıklıklara daha eğilimli olur. Bu nedenle 40'lı yaşlara ulaştığında, yaşının ihtiyacına uygun içeriklere sahip olan göz kremini kullanmalısın. 

L'Oreal Paris Yaş Uzmanı Kırışıklık Karşıtı Göz Kremi, formülündeki Pro-Retinol A ve Kafein sayesinde göz çevresini yoğun bir şekilde nemlendiriyor ve sıkılaşmasına yardımcı oluyor. Yorgunluk izleriyle savaşan, kırışıklık görünümü azaltan ve göz çevresinde sıkılaşma etkisi gösteren bu göz kremini sabah ve akşam olmak üzere günde iki kere kullanmalısın. Göz çevresinin iki hafta içinde daha genç görünmeye başladığını fark edebilirsin. Loreal göz kreminin en sevdiğimiz özellikleri, göz çevresindeki sıkılaşma etkisi ve göz hatlarını daha belirgin göstermesi! Sen de bu sonuçları çok seveceksin. 

Yoğun besleyici göz kremi arayanlar için

Yoğun besleyici göz kremi arayanlar için

Göz çevresindeki koruyucu bariyerimiz zamanla onarma yeteneğini kaybedebiliyor. Bu da göz çevresini serbest radikallere karşı daha savunmasız bırakır. Hava, su, stres, yorgunluk gibi etkenler göz çevresini kurutabilir ve daha hassas bir hale getirir. Göz çevresindeki derimiz, vücudun geri kalan derisine göre 5 kat daha ince olduğu için hassaslaşmaya karşı daha eğilimlidir. Bu nedenle göz çevresi her zaman daha özel ve yoğun bir bakıma ihtiyaç duyar. 

L'Oreal Paris Mucizevi Yağ Günlük Bakım Göz Kremi formülündeki arı sütü ve Shea yağı sayesinde cildi yoğun bir şekilde nemlendiriyor ve onarıyor. Protein, lipid ve vitaminlerden meydana gelen arı sütü, göz çevresindeki hasarları onararak cilt kalitesini arttırır ve dış etkenlere karşı daha güçlü bir hale getirir. Mucizevi yağ göz kremini kullananlar, göz çevresinin daha sıkı, pürüzsüz ve beslenmiş göründüğünü söylüyorlar. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?