Hazırız: Dışarı Çıkmadan Önce Mükemmel Görünen Bir Cilde Sahip Ol!

Hazırız: Dışarı Çıkmadan Önce Mükemmel Görünen Bir Cilde Sahip Ol!

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Evde kaldığımız süre boyunca dışarı çıktığımızda yapacaklarımızın hayalini kurduk… Dışarı çıkmanın yanında, sosyalleşmeyi, sevdiklerimizi, arkadaşlarımızla vakit geçirmeyi çok özledik… Sonunda normale dönmeye başlıyoruz! Artık yılın geri kalanını mükemmel geçirmeye hazırız! :) Tabi ki şimdi de güzellik zamanı! Uzun süredir ihmal ettiğimiz cildimize bakım yapıp, yaz aylarına muhteşem bir başlangıç yapacağız.

Sen de dışarı çıkmadan önce mükemmel görünen bir cilde ulaşmak istiyorsan, önerilerimiz için seni yazımızın devamına alalım!

Cildini yoğun şekilde nemlendir:

Cildini yoğun şekilde nemlendir

Normale dönüşle beraber artık arkadaşlarımızla telefonumuzdan değil, yüz yüze de görüşebileceğiz! Arkadaşlarımızla buluştuğumuzda, ışıltımızla iltifatları toplamak için bakım yapmamız şart. :) Tabii bir de yaz aylarına girdiğimize göre, hem makyaj yapmadığımız sıcak günlerde, hem de hafif yaz makyajlarında cildinin ışıl ışıl, su gibi güzel görünmesi için cildini yoğun şekilde nemlendirip bakım yapmanı öneririz. 

Özellikle hem cildimizi yoğun şekilde nemlendirecek hem de önümüzdeki sıcak yaz ayları için cildimizin ferahlamasını sağlayacak ürün arayışına çıktık. Ve aradığımızı da sonunda bulduk: L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu!

L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu

Aloe Vera ve Hyaluronik Asit içeren bu nemlendirici, cildini yoğun şekilde nemlendirmek isteyenlere göre! Bu nemlendiriciyle beraber cildimiz tam anlamıyla Aloe Vera suyu içiyor diyebiliriz. :) Yağlı his bırakmayan hafif dokusunu, verdiği o ferahlık hissini, cildimizi güzelce nemlendirmesini çok seviyoruz! Normalden kuruya, normalden karmaya, kuru ve hassas ciltler için olan çeşitleri de var ve bizce normale dönüşte cildinin ışıldamasını isteyenler mutlaka kullanmalı!

Cildini temizleyip arındır:

Cildini temizleyip arındır

Tabii ki arkadaşlarımızla buluşmadan önce cildimizin ışıltılı görünmesi için, cildi arındırmak da oldukça önemli. Cildi derinlemesine temizleyip, arındırmak, pürüzsüz görünmesini sağlamak konusundaysa peeling ve maskeler en büyük yardımcılarımız! Bizim favorilerimiz ise L’Oréal Paris Şeker Peelingi Işıltı Canlandırıcı ve L’Oréal Paris Saf Kil Detoks Maskesi!

Üzüm çekirdeği yağı içeren L’Oréal Paris Şeker Peelingi Işıltı Canlandırıcı ile yüzümüzü pürüzlerden arındırarak, cilt kusurları görünümünün azalmasını sağlıyoruz. Böylece cildimiz pürüzsüzleşiyor, yumuşacık oluyor! Bir de, cildimize detoks etkisi sağlayan, ciltteki kiri, pürüzleri mıknatıs gibi çeken kömür içeren L’Oréal Paris Saf Kil Detoks Maskesi’ni uyguluyoruz. Bu kil maskesi, cildimizi kurutmadan cildin doğal ışıltısını açığa çıkartıyor. Sonuç: Işıldayan, pürüzsüz, arınmış cilt görünümü! :)

Daha dolgun bir cilt görünümü için:

Daha dolgun bir cilt görünümü için

Ofise dönüşler de artık yavaş yavaş başladı. İşe gitmeyi bile özledik! Hatta sanki ilk kez işe gidiyor gibi heyecanlıyız. :) Tabii evde kaldığımız süre boyunca ev işleri, çocuklar, evden çalışmaya alışmak derken başımızı kaşıyacak vaktimiz de olmadı… Bu nedenle cildimize de vakit ayıramadık. Ancak şimdi toparlanma zamanı!

Cildine anında etki edip, çabucak toparlanmasını sağlayacak, nemlendirecek bir bakıma ne dersin? Ultra ince, Japon pamuğundan elde edilen yapısıyla L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Nemlendirici Maske, bizce mutlaka denemen gereken ürünlerden! Ultra ince yapısı ile yüz hatlarımızla mükemmel uyum sağlıyor böylece cildimize optimum hızda nüfuz ediyor. 1 kez kullandıktan sonra cildi 24 saat nemlendirip dolgunlaştırıyor. 

L'Oréal Paris Hyaluron Uzmanı Gündüz Kremi

L'Oréal Paris Hyaluron Uzmanı serisinin bir de Gündüz Kremi GKF 20 bulunuyor. Bu cilt dolgunlaştıran bakım kreminin harika bir özelliği var: yüksek ve mikro moleküler olarak 2 çeşit Hyaluronik Asit içeriyor. Bu sayede de cildin alt tabakasına inerek cildin dolgunlaşmasını, kırışıklıkların, ince çizgilerin görünümünün azalmasını sağlıyor. Bu kremi de sabahları cildini temizledikten sonra kullanabilirsin. 

Böylece cildimiz daha dolgun, daha sıkı bir görünüme kavuşuyor. İşe gitmeden önce deneyip, cildine anında sağladığı etkiyi görmeye hazır mısın? :)

Kırışıklıklara engel ol:

Kırışıklıklara engel ol

Kabul edelim, sevdiklerimizden, ailemizden, akrabalarımızdan uzak kaldığımız bu süreci atlatmak çok kolay olmadı… Artık o günleri geride bıraktık ve sevdiklerimizi görmeye (tabii ki tedbiri elden bırakmadan) hazırız! Ancak bu süreçte yüzümüzde bir takım değişiklikler de yaşadık. Mesela stresle beraber kırışıklıklarımız artmaya başladı... Tabii ki hemen önlem almamız gerek! 

yaş uzmanı

Yaşlanma karşıtı ürünler konusunda, eğer yaşına uygun bir bakım yapmak istersen sana önerimiz L'Oréal Paris Yaş Uzmanı serisi! 30'lu, 40'lı ve 50'li yaşlara özel bakım kremi çeşitleriyle yaşına özel bakım sunuyor. Çölde bile kendini yenileyebilen Opuntia çiçeğinin özlerini içeren bu bakım kremleri ile yaşının ihtiyacına uygun bakımı yapabilirsin. 

Eğer yoğun kırışıklıkların varsa da sana önerimiz, efsane yaşlanma karşıtı kremlerden L'Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Yaşlanma Karşıtı Krem! İçerisinde bulunan Hyaluronik Asit ile cilde hızla nüfuz ediyor ve kırışıklıkları azaltıyor, Pro-Xylane ile de cildin destek liflerini güçlendirerek cilt dokusunu düzeltiyor. Gündüz ve gece kullanımına uygun farklı çeşitleriyle düzenli bakım yaparak, en belirgin yaşlanma izlerine bile karşı koyabilirsin. 

Tüm bu cilt bakım ipuçlarımızı öğrendiğine göre, artık tedbirli şekilde dışarı çıkmaya hazırsın diyebiliriz! 😊 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?