Hangi Durumlarda Hızlıca Maske Yapabilirsin?

Hangi Durumlarda Hızlıca Maske Yapabilirsin?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cildinin ihtiyacına göre, hızlıca kağıt maske uygulayabileceğin durumları sıraladık!

Kağıt yüz maskeleri hem çok pratik hem de çok etkili. Hızlıca bir maske yapmak ve cildimizi toparlamak istediğimiz zamanlarda, en büyük kurtarıcılarımız olan kağıt maskeleri cilt bakım rutinlerimize dahil ettik ama aslında pek çok durum öncesinde anında etki görmek için kullanmak da çok akıllıca. Eğer sen de kağıt maskeyi bir türlü rutin haline getiremediysen, işte maske uygulayabileceğin 15 durum!

1. Uykusuz kaldığın gecelerin sabahında

1. Uykusuz kaldığın gecelerin sabahında

Uykusuz kalmanın cildimize de etkisi büyük. Aynaya bakıp da kendimizi yorgun, solgun gördüğümüz günler hızlıca bir kağıt maske uygulayarak 5 dakikada canlanmak, tazelenmek ve ışıldamak mümkün.

Bizim yorgun göründüğümüz sabahlarda 5 dakikada hızlıca etkisini gördüğümüz Garnier Yorgunluk Karşıtı C Vitamini Ampul Kağıt Maske’yi denemeni öneririz. %1 vitamin Cg ve ananas özleri içeren bu maske, sadece 5 dakikada cildin yorgun görünümünü gidermeye, canlanmasına ve parlamasına yardımcı oluyor. Çok kısa sürede iyi bir uyku çekmiş gibi görünmemizi sağlıyor!

2. Diyeti bozduğunda

Her ne kadar sıkı sıkıya bağlı kalmaya çalışsak da hepimiz arada bir diyetlerimizi bozuyoruz. Arada bir de ödül günü olması lazım, değil mi? Diyeti bozup abur cubura yöneldiğin dönemde cildinde detoks etkisi elde etmek için detoks etkili bir yüz maskesi kullanarak cildinin arınmasını sağlayabilirsin. Garnier Niasinamid Ampul Kağıt Maske, formülündeki %2 niasinamid ve lahana özleri ile 5 dakikada cildi arındırarak detoks etkisi sağlıyor, dengelenmesine yardımcı oluyor. Bu kağıt maskeden sonra cilt daha arınmış, yumuşak, sağlıklı ve parlak görünüyor.

3. Hava kirliliğine maruz kaldığında

Cildi en çok yoran, cilt problemlerine neden olan ve matlaşmasına neden olan şeylerden biri de hava kirliliği. Hava kirliliğine maruz kaldığın zamanlarda, cildinin arınmasını sağlamak için arındırıcı maskeleri uygulayabilirsin. Cildine detoks etkisi vererek daha canlı ve dengeli görünmesini sağlayabilirsin.


4. Toplantıya girmeden 5 dakika önce

4. Toplantıya girmeden 5 dakika önce

Artık bir çoğumuz iş toplantılarımızı online olarak yapıyoruz. Ev haliyle rahatça çalışırken, ani çıkan bir toplantıya hazırlanmak ve cildini hızlı bir şekilde toparlamak için 5 dakikalık bir kağıt maske yapabilirsin. Özellikle C vitamini gibi cildin canlanmasını ve parlamasını sağlayan, yorgun görünümü gideren kağıt maskeleri tercih ederek hızlı bir etki elde edebilirsin.

5. İşe / okula giderken arabada

Bazılarımız için sabah uykusu çok kıymetli! Bazı durumlarda gerçekten alarmı 5 dakika ertelemek çok fark ettiriyor. Böyle olunca da işe veya okula gitmek için evden son dakika çıkmak zorunda kalıyoruz. Bu gibi durumlarda, cildini hızlı bir şekilde canlandırmak ve yorgun görünümü gidermek için 5 dakikalık C vitamini kağıt maskeleri çok işe yarıyor! Arabada maske yapmak da bizce son derece pratik ve zaman kazandırıyor.

6. Önemli bir date öncesi

6. Önemli bir date öncesi

Romantik bir randevu öncesi hazırlanırken, cildine ampul kağıt maske uygulamanın en doğru zamanı! Cildini kısa bir sürede canlandıracak, pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlayacak bir maske yapmak çok işine yarayacak. Bizim önerimiz, Garnier Hyaluronik Asit Ampul Kağıt Maske, formülündeki %1 hyaluronik asit ve karpuz özleri ile cildi 5 dakikada pürüzsüz ve canlı bir etki veriyor, tazelenmesini sağlıyor ve ışıltı veriyor. Date öncesi makyaj yapmadan bu ampul kağıt maskeyi uyguladığında cildinin anında canlandığını göreceksin.

7. Duştan çıktıktan sonra

Maske yapmanın en keyifli olduğu an, duştan çıktıktan hemen sonrası! Duş sonrası hemen bir kağıt maske uygulamak bize kendimizi harika hissettiriyor, aynı zamanda cildimizi iyi bir şekilde nemlendiriyor ve canlandırıyor. Duştan çıkar çıkmaz Garnier Ampul Kağıt Maskelerden birini cildine uygula ve sadece 5 dakikada cildinin canlanmasını, pürüzsüzleşmesini ve tazelenmesini sağla.

8. Mevsim geçişlerinde

Mevsim geçişlerinde cildimizin yorulduğu bir gerçek. Değişen hava şartları cildin yıpranmasına, kendini şaşırmasına ve isyan etmesine neden olabilir. Böyle durumlarda cildine ihtiyacı olan bakımı vermek için detoks etkili kağıt maskeleri uygulayabilirsin. Önerimiz Garnier Niasinamid Ampul Kağıt Maske!

9. Kahvaltı hazırlarken

Pratik olmayı, zamandan kazanmayı seviyorsan, sabahları kahvaltı hazırlarken şipşak bir makse yaparak güne daha enerjik ve tazelenmiş başlayabilirsin. Garnier Ampul Kağıt Maskeler cilde harika bir şekilde tutunuyor, bu yüzden maske yaparken dilediğin gibi hareket edebilirsin. Şöyle kendine enerji dolu ve besleyici bir kahvaltı hazırlarken, aynı özeni maske uygulayarak cildine ne gösterebilirsin.

10. Yolculukta

10. Yolculukta

Uzun süren yolculuklar, hava değişimi ve nemsizlik cildinin solgun görünmesine neden olabilir. Özellikle uçak yolculuklarında bu etkiyi daha sık görüyoruz. Bu yüzden yolculuğun yorgunluğunu cildinden silmek, canlanmak ve tazelenmek için Garnier Ampul Kağıt Maskeleri tercih edebilirsin. Özellikle ananas özlü C Vitamini maskesi, cildindeki solgun ve yorgun görünümü 5 dakikada ortadan kaldıracak ve cildinin parlamasını sağlayacak.

11. Spordan sonra

Spordan sonra cildine hızlı ve etkili bir bakım yapmak için, Garnier Ampul Kağıt Maskeler tam bir kurtarıcı. Cildini arındırmak, tazelenmesini ve canlanmasını sağlamak için sadece 5 dakikanı ayırabilir, ampul kağıt maskelerle çok daha enerjik ve canlı bir görünüm elde edebilirsin.

12. Arkadaşlarınla Facetime öncesi

Arkadaşlarımızla sık sık Facetime yapmak bize çok iyi geliyor! Online olarak sosyalleştiğimiz bu günlerde, arkadaşlarınla veya sevgilinle Facetime yapmadan 5 dakika önce, Garnier Ampul Kağıt Maskelerden birini uygulayarak kamerada çok daha canlı, sağlıklı ve aydınlık görünen bir cilde sahip olabilirsin.

13. Makyajdan hemen önce

13. Makyajdan hemen önce

Makyaja başlamadan önce cildinin ışıltısını boostlamak ve canlandırmak için ampul kağıt maskeler birebir. Cildinin solgun ve yorgun göründüğünü düşünüyorsan, canlandıracak ve tazeleyecek hızlı bir yöntem arıyorsan, Garnier Ampul Kağıt Maskeler imdadına yetişecek. Sadece 5 dakika bu maskeyi uyguladıktan sonra cildinin çok daha pürüzsüz, yumuşak ve canlı göründüğünü fark edeceksin.

14. Güneşlendikten sonra

Güneşlenmek, cildin kurumasına ve nemini kaybetmesine neden olabilir. Güneşte bronzlaştığın günlerin sonunda, deniz veya havuzdan eve döndükten sonra cildini rahatlatmak ve ferahlamasını sağlamak için Garnier Ampul Kağıt Maskelerden hyaluronik asit ve karpuz özleri içeren maskeyi uygulayabilirsin. Böylece cildin 5 dakikada daha canlı, rahat ve pürüzsüz görünecek.

15. Pazar bakımında

Pazar bakımının olmazsa olmaz adımı: Maskeler. Mutlaka kağıt maske uyguladığımız Pazar bakımlarımızda Garnier Ampul Kağıt Maskeler artık vazgeçilmezimiz. İçeriğindeki dermoaktif ve doğal içerikler sayesinde cildimize harika bir bakım yapmış oluyor hem de 5 dakikada etkisini gördüğümüz için tazelenmiş, canlanmış hissediyoruz.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?