Evde Yapabileceğin Kağıt Maskeler

Evde Yapabileceğin Kağıt Maskeler

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kabul edelim, bazılarımız evde olduğumuz bu süreçte kendini cilt bakımına adadı! İşte onlardan biri de biziz! :) Cildimveben editörleri olarak, bu süreçte elimiz sürekli cilt bakım ürünlerine gidiyor. En çok da pratik olmaları ve anında etki etmeleri nedeniyle kâğıt maskelere! Tabii kağıt maskelerin modumuzu yükselttiği de bir gerçek; takıyoruz kağıt maskemizi, gelsin selfieler, storyler.:)

Sen de evde yapabileceğin kâğıt maske arayışındaysan, bizim favorimiz olanlara bir şans verebilirsin. İşte şu sıralar en çok kullandığımız kâğıt maskeler!

Evde Yapabileceğin Kağıt Yüz Maskeleri

1. Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi

Garnier’nin evde yapılabilen kağıt maskelerinden Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi uzun zamandır favorilerimizden. Tek 1 maske 1 Şişe serum miktarına eşit nemlendirici bakım sunuyor. Biz de cildimizie ile yoğun bir nem desteği sağlayabiliyoruz. İçerisindeki Hyaluronik Asit ve Nar özleri ile yoğun şekilde nemlendirdiği için anında capcanlı, ışıl ışıl bir görünüme kavuşabiliyoruz! :)

2. Garnier C Vitamini Parlaklık Verici Kağıt Yüz Maskesi

Garnier C Vitamini Parlaklık Verici Kağıt Yüz Maskesi

Evde uygulayabileceğin C vitamini maskesi önerisi istersen, Garnier C Vitamini Parlaklık Verici Kağıt Yüz Maskesi'ni şiddetle öneririz! C vitamini ve hylauronik asit içeren sütlü serum formülü ile cilde yoğun nem ve parlaklık etkisi veren bu kağıt maske, cildimizin solgun göründüğü dönemlerde en büyük kurtarıcımız.

Cildimiz nemsiz kaldığında, anında solgun görünmeye vaşlıyor ve bu görünümün önüne geçmek için Garnier C Vitamini Maskesi 15 dakika içinde resmen harikalar yaratıyor. Bu kağıt maskeyi uyguladıktan sonra cildimiz anında nemlendiyor, daha pürüzsüz, parlak ve canlı görünüyor. Garnier C Vitamini Parlaklık Verici Kağıt Yüz Maskesi hakkında daha detaylı bilgi almak için bu makalemize göz atabilirsin.

3.Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskeleri

Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskeleri

Yağlı ciltlerin son dönemdeki favorilerinden siyah kağıt maskeler bizim de radarımızda! Garnier Saf Kömür Siyah Kağıt Yüz Maskeleri ise parlamaya eğilimli, genişlemiş gözeneklere sahip ciltler için bizim favorilerimizden.

Garnier Saf Kömür Matlaştırıcı Siyah Kağıt Yüz Maskesi, siyah çay yaprağı içeriğiyle hem cildi arındırıp cildin mat görünmesini, hem de nemlenmesini sağlıyor. Garnier Saf Kömür Gözenek Sıkılaştırıcı Siyah Kağıt Yüz Maskesi ise adından da anlaşıldığı üzere genişlemiş gözeneklerin sıkılaşmasını sağlıyor, hem arındırıyor, hem de nemlendiriyor.

4. Garnier Nem Bombası Dinlendirici Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Nem Bombası Dinlendirici Kağıt Yüz Maskesi

Cildinin rahatlamaya mı ihtiyacı var? Papatya özü ve Hyaluronik Asit içeren Garnier Nem Bombası Dinlendirici Kağıt Yüz Maskesi ile cildini yoğun şekilde nemlendirirken ona rahat bir his kazandır. Dinlenmeye ihtiyacı olan, gergin ciltler için ideal! 

5. Garnier Nem Bombası Ferahlatıcı Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Nem Bombası Ferahlatıcı Kağıt Yüz Maskesi

Şu sıralar tek istediğimiz biraz ferahlamak. Evde ferahlamak istediğimiz anlarda Yeşil Çay ve Hyaluronik Asit içeren Garnier Nem Bombası Ferahlatıcı Kağıt Yüz Maskesi’ni takıyoruz ve anında ferahlık hissine sahip olabiliyoruz. Karma ve yağlı ciltlere özel bu kağıt maske ile hem cildimiz neme doyuyor, hem hem de gözeneklerimizin görünümü azalıyor.

Evde Yapabileceğin Kağıt Göz Maskeleri

1. Garnier Nem Bombası Göz Altı Torbalarına Karşı Kağıt Göz Maskesi

Garnier Nem Bombası Göz Altı Torbalarına Karşı Kağıt Göz Maskesi

Bu kağıt göz maskesi ile gözlerdeki yorgunluk izlerini gizlemek artık bizim için daha kolay! Göz çevresindeki koyu halkaların, göz altı torbalarının görünümünü azaltan Garnier Nem Bombası Göz Altı Torbalarına Karşı Kağıt Göz Maskesi, Portakal Suyu ve Hyaluronik Asit içeriyor. -4°C serinletici etkisiyle, aydınlık, neme doymuş bir göz çevresi için vazgeçilmezlerimizden!

2. Garnier Nem Bombası Göz Şişkinliğine Karşı Kağıt Göz Maskesi

Garnier Nem Bombası Göz Şişkinliğine Karşı Kağıt Göz Maskesi

Göz çevresindeki şişkinlikler, ince çizgi görünümü için bizim sırrımız Garnier Nem Bombası Göz Şişkinliğine Karşı Kağıt Göz Maskesi! Hindistan cevizi suyu ve Hyaluronik Asit içeren bu kağıt göz maskesini buzdolabında bekletip göz altlarımıza bu şekilde uyguluyoruz. Böylece serinletici etkisiyle yenileniyoruz, göz şişkinliklerine de “dur” diyebiliyoruz!

3. Garnier Nem Bombası Gece Kağıt Göz Maskesi

Garnier Nem Bombası Göz Şişkinliğine Karşı Kağıt Göz Maskesi

Sabah uyandığında capcanlı bakışlara sahip olmayı kim istemez! :) İşte biz de bu yüzden göz çevresi bakımımızı geceden yapıyoruz ve ertesi güne güzel bir başlangıç yapıyoruz. Yorgun göz çevresini rahatlatan ve göz çevresine nem kazandıran bu kağıt göz maskesi Derin Okyanus Suyu ve Hyaluronik Asit içeriyor. Tek kullanımda göz çevresi yoğun şekilde nem kazanıyor, yatışıyor, tazelenip rahatlıyor. Günün yorgunluğunu bu kağıt göz maskesiyle gözlerimizden silebiliyoruz! :)

4. Garnier Nem Bombası Kaz Ayaklarına Karşı Kağıt Göz Maskesi

Garnier Nem Bombası Kaz Ayaklarına Karşı Kağıt Göz Maskesi

Göz çevrende ince çizgiler bulunuyorsa, Garnier Nem Bombası Kaz Ayaklarına Karşı Kağıt Göz Maskesi tam sana göre demektir. Yeşil çay özleri ve hyaluronik asit içeren formülü ile bu kağıt göz maskesi, göz çevresini nemlendirerek kaz ayağı görünümünü gidermeye yardımcı oluyor. Göz çevresini pürüzsüzleştirirken aynı zamanda daha aydınlık ve ferah bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?