Deniyoruz: Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi


Cilt bakımında yüz maskelerini sevenler buraya: Garnier’in Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi’ni denedik ve tüm detaylarını paylaşıyoruz!

Yüz maskeleri, cilt bakım rutinlerimizin en keyifli adımlarından biri. Cilde nem veren, cilt problemlerini düzeltmeyi amaçlayan bu yüz maskeleri kısa sürede yoğun bir etki verdikleri için son derece pratikler. Özellikle kağıt yüz maskeleri favorilerimizden. Garnier’in Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi ise, neredeyse her hafta birkaç kere uyguladığımız ve tam bir alışkanlık haline getirdiğimiz kağıt maskelerden.

Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi

Cilde yoğun nem verme ve canlandırma özelliği bulunan Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi, kuru ciltler başta olmak üzere tüm cilt tipleri için uygun. Hafta boyunca nemsiz kalan, bu yüzden de donuklaşan cildini canlandırmak ve ihtiyacı olan nemi almasını sağlamak için Nem Bombası Kağıt Maskeleri cilt bakım rutinine dahil edebilirsin.

Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi’nin içerisindeki nar özleri ve hyalüronik asitten oluşan serum, cildin 1 haftalık nem ihtiyacını tek seferde veriyor. Daha maskeyi yüzüne uygular uygulamaz cildinin ferahladığını ve rahatladığını hissedebilirsin.

Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi’nin Etkileri

Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi’nin Etkileri

Garnier nem maskesi yoğun nemlendirme özelliği ile haftalık bakım rutinimizde vazgeçemediğimiz maskelerden. Formülündeki nar özleri ve hyalüronik asit, 15 dakikalık bir uygulamadan sonra cilde fark edilir bir nem veriyor, cildi pürüzsüzleştiriyor ve ışıltı kazanmasını sağlıyor.

Garnier kağıt maskeleri düzenli olarak kullandığında da 1 hafta sonra cildinin eskiye oranla daha dolgun ve canlı göründüğünü, kadife gibi bir hisse sahip olduğunu fark edeceksin. Eğer yüzünün nemsiz ve solgun göründüğünü düşünüyor, ihtiyacı olan nemi alamadığını düşünüyorsan, Garnier kağıt yüz maskesinin bu etkisi sana çok iyi gelecek.

Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi Nasıl Uygulanır?

Garnier Nem Bombası Canlandırıcı Kağıt Yüz Maskesi Nasıl Uygulanır?

Garnier Nem Bombası maskeyi uygulamadan önce cildinin temiz olduğuna emin olmalısın. Cildini kirden ve makyaj kalıntılarından güzel bir şekilde arındırdıktan sonra, maskeyi pakedinden çıkar ve beyaz kısmı yüzüne gelecek şekilde yerleştir. Dış kısımda kalan mavi koruma filmini çıkar ve maske tüm yüzüne oturacak şekilde güzelce düzelt.

15 dakika sonra maskeyi yüzünden çıkarabilirsin. Kağıt maske cildine çok iyi oturduğu ve kaymadığı için, maskeyi uygularken istediğin gibi hareket edebilirsin, istersen müziği açıp dans bile edebilirsin! Maskeyi çıkardıktan sonra cildinde kalan serumu masaj yaparak cildine ve boynuna yedirebilir veya bir pamuk yardımıyla temizleyebilirsin.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?