Vichy Liftactiv Collagen Specialist Kullananlar ve Yorumları

Vichy Liftactiv Collagen Specialist Kullananlar ve Yorumları

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Kırışıklık karşıtı kremleri kullanmayı çok seviyoruz. Kolajen kaybı nedeniyle oluşan kırışıklıklar ve cilt lekeleri için en çok kullandığımız kremlerin başında Vichy Liftactiv Collagen Specialist serisi geliyor. Sen de anti-aging kremi arıyor ve internette bol bol krem yorumları okuyorsan senin için harika bir makale hazırladık. Liftactiv Collagen Specialist kullananları ve yorumlarını senin için derliyoruz! Bizim Vichy krem yorumlarımızı merak ediyorsan seni bu yazımıza alalım!

Cildi sıkılaştırır

Cildi sıkılaştırır

Vichy Liftactiv Collagen Specialist krem kullananların ilk yorumu cildi sıkılaştırdığı yönünde oluyor. Formülündeki Peptitler, C Vitamini, Vichy volkanik suyu cildin elastikliğini arttırır ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olur. Vichy kremi düzenli kullananlar yüzdeki ince kırışıkların azaldığını, cilt tonunun eşitlendiği ve yüzde yukarı doğru lifting etkisi oluştuğunu gözlemliyorlar. Sen de kolajen kaybı nedeniyle yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak istiyorsan bu seriye bir şans verebilirsin. 

Cildi yoğun bir şekilde nemlendirir

Cildi yoğun bir şekilde nemlendirir

30'lu yaşlardan itibaren cildimizdeki hyaluronik asit ve kolajen üretimi adım adım yavaşlar. Hyaluronik asit üretimi azaldıkça cildin nem tutma kapasitesi düşüyor ve cildimiz kuruma eğiliminde oluyor. 

Vichy Liftactiv Collagen Specialist kremin yoğun yapısı cildi hızlı bir şekilde nemlendirerek daha aydınlık ve canlı görünmesine yardımcı oluyor. Ciltte yağlı bir his bırakmıyor ve rahatsız etmiyor. Formülündeki C vitamini sayesinde cildi aydınlatıyor ve kuru, solgun görünümü tamamen ortadan kaldırıyor.  

Kırışıklık karşıtı etki gösterir

Kırışıklık karşıtı etki gösterir

Vichy Liftactiv Collagen Specialist serisinin etkisini arttırmak için Vichy Liftactiv Peptit-C Kırışıklık Karşıtı Ampullerle birlikte kullanabilirsin. Kırışıklık karşıtı süper doz ampuller, ince çizgi, kırışıklıklar, sıkılık ve ışıltı kaybını hedef alıyor ve 10 gün içinde cildin daha sıkı, pürüzsüz görünmesini sağlıyor. 

Sen de cildinde hızlı bir toparlanma ve gençlik etkisi görmek istiyorsan Liftactiv Collagen Specialist gündüz ve gece kremi ile birlikte ampul bakımına başlayabilirsin. %10 saf C vitamini içeren bu ampuller sayesinde cildin çok daha dinamik ve aydınlık görünecek. 

Daha genç bir görünüm sağlar

Daha genç bir görünüm sağlar

Bazı kırışıklık karşıtı kremleri kullandığımızda nemlendirme etkisinin ötesinde bir sonuç alamıyoruz. Fakat Vichy Liftactiv Collagen Specialist gündüz ve gece kremini düzenli olarak kullandıktan sonra gerçek anlamda gençlik etkisini görmeye başladık. Yüzdeki ince kırışıklıklar dolgunlaşarak cilt daha sıkı ve gergin görünmeye başlıyor. 8 hafta sonra gözle görülür sıkılaşma ve leke görünümünde belirgin bir azalma fark ediliyor. 

İnce çizgilere güle güle

İnce çizgilere güle güle

İnce çizgiler malesef 20'li yaşlarda bile çıkmaya başlayabiliyor. Düzensiz beslenme, hava kirliliği, sigara alkol kullanımı yaşlılık belirtilerini biraz öne çekebilir. Bu nedenle ne kadar erken anti-aging bakıma başlarsan cildin için o kadar iyi olacak. 

Vichy Liftactiv Collagen Specialist serisi tüm cilt tipleri için uygun. Cildi yoğun bir şekilde nemlendirirken aynı zamanda ince çizgilerin de azalmasını sağlayan bu kremi düzenli olarak kullanmanı öneririz. 

Kuru ciltler çok sevecek

Kuru ciltler çok sevecek

Kuru ciltlerde kırışıklıkların daha erken ortaya çıktığı doğru! Cildin ne kadar kuruysa o kadar kırışıklık eğiliminde olabilir. Bu nedenle 20'li yaşların sonuna doğru kuru ciltlerin kırışıklık karşıtı bakım kremleri kullanmalarını öneririz. 

Vichy Liftactiv Collagen Specialist serisi formülündeki peptitler sayesinde cildin daha pürüzsüz görünmesini sağlıyor. C vitamini de kolajen sentezine yardımcı olur, cilde ışıltı verir. Böylece cildindeki yaşlanma belirtilerini genç yaşta kontrol altına alarak pürüzsüz görünümü koruyabilirsin. 

Yağlı his bırakmıyor

Yağlı his bırakmıyor

Yoğun nemlendirme etkisi sağlayan kremleri çok sevsek de hep tedirginlikle yaklaşıyoruz. Ya ciltte yağlı bir his bırakırsa? Vichy Liftactiv Collagen Specialist serisini kullananlar bu kremin ne kadar konforlu bir uygulaması olduğunu çok iyi bilirler. Yoğun bir yapısı olmasına rağmen hızlı bir şekilde emilir ve rahatsız bir his bırakmaz. Yağlı cildi olanların dahi rahatlıkla kullanacağı Vichy kremi en kısa sürede denemelisin. 

Kadifemsi bir his bırakır

Kadifemsi bir his bırakır

Vichy Liftactiv Collagen Specialist kullanıcı yorumları gerçekten hislerimize tercüman olmuş! Hızlı bir şekilde emilen bu kremler yüzde yumuşacık kadifemsi bir his bırakıyor, ciltte parlama yapmıyor. Tam tersine yüze doğal bir aydınlık hava kazandırıyorlar. 

Cildin mat ve solgun görünüyorsa 'hasta mısın, iyi misin?' gibi sorulara maruz kalabiliyorsun. Bunun önüne geçmek ve aydınlık cildinde enerji patlaması yaşamak için artık kullanman gereken cilt bakım ürününü biliyorsun! 

Dört hafta içinde sonuçları alabilirsin

Dört hafta içinde sonuçları alabilirsin

Vichy Liftactiv Collagen Specialist kreminin en güzel tarafı hızlı sonuç göstermesi! Bu seriyi kullananlar anında elastikiyet kazanımı olduğunu ve 8 saat içinde nemlendirme etkisi gördüğünü söylüyorlar. Dört haftada kırışıklıklar azalmaya başlıyor ve 8 hafta sonrasında ise cilt daha sıkı görünüyor, leke görünümü azalıyor. İşte bu yüzden sana cilt bakım kremlerini düzenli kullanmanı şiddetle tavsiye ediyoruz! 

Yağlı ciltlere de uygun

Yağlı ciltlere de uygun

Online cilt bakım ürünleri alırken cilt tipine uygun olup olmadığına çok dikkat etmelisin. Eğer risk almadan her cilt tipine uygun bir cilt bakım kremi almak istiyorsan Vichy Liftactiv Collagen Specialist serisini sana öneririz. Yağlı ciltlerde kusursuz sonuç çıkaran, cildi yağlandırmayan ve istenmeyen parlamalara neden olmayan bu anti-aging serisini çok seveceksin. Gündüz kremi, gece kremi, maske ve ampullerden oluşan bu bakım serisini en kısa zamanda denemeni öneririz. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?