Deniyoruz: Garnier Hyaluronik Aloe Serisi

Deniyoruz: Garnier Hyaluronik Aloe Serisi

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Canlı ve ferahlamış bir cilt görünümü için hyaluronik asit ve aloe veradan gücünü alan Garnier Hyaluronik Aloe serisini deniyoruz ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

Hyaluronik asit ve aloe vera, cildi nemlendiren ve ferahlatan iki içerik. Cildi canlandıran, nem dengesi sağlayan ve pürüzsüz bir etki veren bu iki içeriği barındıran cilt bakım ürünleri ile canlı bir cilde sahip olabilirsin. Bu yazımızda, Garnier Hyaluronik Aloe serisini birlikte deniyoruz ve yorumluyoruz!

Garnier Hyaluronik Aloe Serisi

Garnier Hyaluronik Aloe Serisi

Cilt bakımında hyaluronik asit ve aloe veranın nemlendirme, ferahlatma ve canlandırma etkisi son zamanlarda yükselen bir cilt bakım trendi olmuş durumda. Hyaluronik asitin cilde nem verme özelliği, aloe veranın ise ferahlatma, nemlendirme ve canlandırma özelliği, bir cilt bakımı ürününde bir arada bulununca, hemen denedik!

Garnier Hyaluronik Aloe serisi, hyaluronik asit ve aloe vera içeriklerini bir arada barındıran, temizleme jeli, jel ve krem formda iki nemlendirici, tonik ve bir de kağıt yüz maskesi içeriyor. Bu seri, cilde nem verme, ferahlatma, canlandırma ve pürüzsüzleştirme özelliğine sahip. En güzel tarafı ise %96 oranında doğal kaynaklı içeriklerden ve vegan formülden* oluşuyor. Günlük cilt bakım rutininde cildini iyi bir şekilde temizlemek ve nemlendirmek için hyaluronik asit ve aloe veranın gücünden yararlanmak istiyorsan, Garnier Hyaluronik Aloe serisi tam sana göre. Biz de, cilde şaşırtıcı bir güzellik veren bu seriyi denedik ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz!

*Hayvansal kaynaklı veya türevi bileşenler içermez.

Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli

Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli

Cildin canlı ve pürüzsüz olması için, düzenli bir şekilde temizlemelisin. Kirleri, kalıntıları ve fazla yağı arındırmadığında cildin solgun görünebilir, gözeneklerin genişleyebilir. Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli, günlük olarak cildi iyi bir şekilde temizlemek için en iyi yüz temizleyicilerinden biri.

Garnier Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli’nin %96 doğal kaynaklı içeriklerden oluşan formülündeki hyaluronik asit ve aloe vera, cildi kurutmadan, nem dengesini bozmadan iyi bir şekilde temizliyor. Temizlenen ciltteki gözenekler sıkılaşıyor ve cilt daha canlı ve temiz görünüyor, ferahlıyor. Tüm cilt tiplerinin kullanabileceği bu temizleme jelini, günde 1 kere masaj yaparak uygulayabilirsin.

Garnier Hyaluronik Aloe Tonik

Garnier Hyaluronik Aloe Tonik

Cildini temizledikten sonra tonik uygulamak, cildinde kalan makyaj kalıntılarını temizlemek için bir sonraki adımın. Garnier Hyaluronik Aloe Tonik, aloe vera ve hyaluronik asit içeren formülüyle cildindeki kalıntıları temizlerken aynı zamanda cildini nemlendiriyor. Cildin çok daha temiz ve ferah hissetmesini sağlayan bu tonik, bizim cilt bakım rutinimizde atlamadığımız bir adım. Hep kokusu hem de formülüyle gerçekten de cilde çok ferah bir his veriyor. Tüm cilt tipleri için uygun olan bu toniği uyguladıktan sonra nemlendirici adımına geçmek, çok daha etkili bir sonuç veriyor.

Garnier Hyaluronik Aloe Yüz Yıkama Köpüğü

Cilt temizliğinde pofuduk köpük dokunun şımartıcı etkisinin keyfini çıkarmak istersen, Garnier Hyaluronik Aloe Yüz Yıkama Köpüğü bugüne kadar kullandığımız en iyi yüz temizleyicileri arasında. Tıpkı serinin tamamı gibi, hyaluronik asit ve aloe vera ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde cildi tertemiz yapıyor. Pofuduk köpük etkisi, cildin gerçekten de iyi ve nazik bir şekilde temizlendiğini hissettiriyor. Sonrasındaki ferahlık hissi de bambaşka! Normal ve hassas ciltlerin kullanımı için uygun olan Garnier Hyaluronik Aloe Yüz Yıkama Köpüğü, yüz temizlemenin en eğlenceli yolu!

Garnier Hyaluronik Aloe Jel

Garnier Hyaluronik Aloe Jel

Cildini temizlemek kadar, düzenli olarak nemlendirmek de son derece önemli. Günlük olarak cildini iyi bir şekilde nemlendirdiğinde, çok daha pürüzsüz, canlı ve sağlıklı görünen bir cilde sahip olabilirsin.

Garnier Hyaluronik Aloe Jel, günlük olarak kullanabileceğin, cildine nem ve ferahlık verecek bir nemlendirici. Jel dokusu, hyaluronik asit ve aloe vera içeren formülü ile cildi 48 saate kadar** nemlendiriyor, pürüzsüz ve rahatlamış bir etki veriyor. Özellikle aloe veranın, susayan cildin nem kaynağı olduğunu düşünürsek, bu harika iki içerik cildi nemlendirerek dolgunlaştırıyor. Jel formülü hızlı bir şekilde cilt tarafından emiliyor ve yağlı bir his bırakmıyor. Bu yüzden günlük kullanıma son derece uygun ve ferah bir his veriyor.

** Instrumental test, 24 kadın

Garnier Hyaluronik Aloe Krem

Garnier Hyaluronik Aloe Krem

Krem dokuda ve yoğun nemlendirme özelliğine sahip bir günlük nemlendirici arayışındaysan, Garnier Hyaluronik Aloe Krem’i mutlaka denemelisin. Cildi 48 saate kadar*** yoğun bir şekilde nemlendiren bu krem, kuru ve hassas ciltler için ideal. Hafif kremsi dokusu hızlı emiliyor, bu sayede de kolayca uygulanıyor ve yağlı bir his de bırakmıyor.

*** Instrumental test, 24 kadın

Garnier Hyaluronik Aloe Tazeleyici Kağıt Yüz Maskesi

Garnier Hyaluronik Aloe Tazeleyici Kağıt Yüz Maskesi

Nemlendiren ve canlandıran cilt bakım rutinini tamamlamak ve cildini tazelemek için kağıt yüz maskelerini haftada 1-2 kere cildine uygulayabilirsin. Garnier Hyaluronik Aloe serisindeki Tazeleyici Kağıt Yüz Maskesi, cildi neme doyururken, canlı ve parlak bir görünüm veriyor ve tazeliyor.

Garnier Hyaluronik Aloe Tazeleyici Kağıt Yüz Maskesinin formülündeki doğal kaynaklı hyaluronik asit ve aloe vera, cildin 1 haftalık nem ihtiyacını karşılıyor ve cildin canlı görünmesini sağlıyor. Nemsizlikten kuruyan ve gerginleşen ciltler için çok etkili olan bu kağıt maske, ciltteki kuruluk hissini azaltıyor, yoğun nem veriyor, canlı ve pürüzsüz, tazelenmiş bir görünüm veriyor.

Garnier Hyaluronik Aloe Tonik

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?