Uyumadan Önce En İyi Gece Bakım Kremleri

Uyumadan Önce En İyi Gece Bakım Kremleri

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Sabah uyandığında dinlenmiş, capcanlı ve aydınlık bir cilt görünümün olsun istiyorsan gece yatmadan önce bakımına özen göstermeni öneririz. Gece boyunca cildimiz kendini yenilemeye devam eder. Böylece doğru bakımı uyguladığımızda da sabah süper bir ciltle güne başlayabiliyoruz!

Biz de bu konudaki en sevdiğimiz ve favorilerimizden olan gece kremlerini, göz kremlerini derlemek istedik. Bizim favorimiz olan en iyi gece kremi önerilerimizi öğrenmeye hazır mısın?

En iyi gece kremi önerileri:

Gece Kremi Favorilerimiz

Gece kremleri, özellikle de yaşlanma karşıtı, kırışıklık karşıtı kremler gece uygulandığında sabaha kadar etki etmeye devam ediyor ve bu sayede sabah uyandığında daha ışıltılı, aydınlık cilt görünümüne ulaşabiliyorsun. İşte bizim gece kremlerimiz! :)

1. Vichy Slow Age Detoks Etkili Gece Kremi & Maske

Vichy Slow Age Detoks Etkili Gece Kremi & Maske

Gün boyunca cildimiz birçok çevresel faktöre maruz kalıyor. Hava kirliliği, UV ışınları, stres gibi etkenler nedeniyle cilt bariyerimiz zarar görür. İşte bu faktörlere karşı cildimizi koruma altına almak, güne başlarken nemli, ışıltılı bir görünüme sahip olmak için Vichy Slow Age Detoks Etkili Gece Kremi & Maske’den yardım alıyoruz.

İçerisinde probiyotik türevi ve resveratrol bulunuyor. Böylece gece boyunca cildin oksijen almasına destek olup detoks etkisi sağlıyor. Gece nemlendirici kremleri arasında favorilerimizden diyebiliriz.

2. L'Oréal Paris Revitalift Filler Gece Kremi

2. L'Oréal Paris Revitalift Filler Gece Kremi

Revitalift Filler Gece Kremi, formülündeki saf hyaluronik asit sayesinde gece boyu etkisini göstererek cildin 10 yıl önceki dolgunluğunu geri kazanmasına yardımcı oluyor. Maske dokusu sayesinde cilde yoğun bir şekilde nüfuz ediyor, uyku sırasında oluşan çizgileri doldurmaya yardımcı oluyor ve sabahları daha rahat bir cilde kavuşmayı sağlıyor. İlk kullanımda bile etkisini gösteriyor ve sabah yumuşacık bir ciltle uyanmamızı sağlıyor.

3. Kiehl's Midnight Recovery Omega-Rich Cloud Cream

3. Kiehl's Midnight Recovery Omega-Rich Cloud Cream

Cildin dolgun ve aydınlık görünmesini sağlayan en sevdiğimiz gece kremlerinden bir diğeri de Kiehl's Midnight Recovery Omega-Rich Cloud Cream. Omega 3 ve 6 bakımından zengin yağlar içeren formülü sayesinde cildi nemlendirmeye, koruyucu lipid bariyerini güçlendirmeye ve nemlendirmeye yardımcı olan bu krem, cildin daha aydınlık ve canlı görünmesini sağlıyor. Bulut gibi hafif bir dokuya sahip olduğu için cilt tarafından hemen emiliyor ve harika hissettiriyor.

4. Vichy Neovadiol Gece Kremi

4. Vichy Neovadiol Gece Kremi

Özellikle menopoz döneminde, kadınlar ciltlerinde yoğunluk kaybı yaşayabiliyorlar. Bu yoğunluk kaybına destek olan, favori gece kremlerimizden biri Vichy Neovadiol Gece Kremi. Gece boyunca ciltte oluşan şişkinliğin azalmasına destek olan bu gece kremi, cilt hücrelerini yenileyip cilde dolgunluğunu geri kazandırıyor. Pro-Xylane içeren bu gece kremi, cildin doğal bariyerini nemlendirerek cildin dolgunlaşmasına destek oluyor.

Gece için Göz Bakım Kremi Favorilerimiz:

Gece için Göz Bakım Kremi Favorilerimiz

Sabah uyandığımızda aydınlık, canlı bir görünüm için gece boyunca yalnızca yüzümüze değil, göz çevremize de bakım yapan ürünleri kullanıyoruz. Bu bakımlar arasında favorilerimizi aşağıda bulabilirsin.

Vichy Slowage Probiyotik Türevi İçeren Göz Çevresi Bakım Kremi

Vichy Slowage Probiyotik Türevi İçeren Göz Çevresi Bakım Kremi

Çevresel faktörler ve yaşam tarzından kaynaklanan yaşlanma belirtilerinin yavaşlamasına destek olan bu günlük göz çevresi bakımı, antioksidan ve probiyotik türevi içeriyor. Özellikle göz çevresinde yorgunluk görünümü, gözaltı torbaları ve koyu halkalar için bizim kullandığımız kremlerden.

Derin kırışıklıklar ve elastikiyet kaybı için bizim favorilerimizden biri Vichy Neovadiol Göz & Dudak Kremi. Hem göz çevresindeki kırışıklık görünümüne hem de dudak üstü çizgilerinin görünümüne etki eden bu krem, metal başlığı ile ferahlatıcı bir etki sağlıyor.

Vichy Mineral 89 Göz Çevresi Bakımı

Son dönemin en trend içeriklerinden doğal Hyalüronik asit içeren Vichy Mineral 89 Göz Çevresi Bakımı bizim çok gizli bakım sırlarımızdan biri! Uyku düzensizliği gibi cildimizi olumsuz etkileyen durumlarla karşılaştığımızda göz çevremize canlılık katabiliyoruz. Göz çevresindeki ince deri için geliştirilmiş kafein içeriği ile koyu halkaların görünümünü azaltıyor. Yani sabahları artık koyu halkaları kapatmakla uğraşmamıza gerek kalmadı. :)

Artık her güne süper bir başlangıç yapmaya hazır mısın? 😊 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?