Deniyoruz: L'Oréal Paris Revitalift Filler Serisi


Cildi yoğun bir şekilde dolgunlaştıran L’Oréal Paris Revitalift Filler Serisini birlikte inceliyoruz!

Cildin 10 yıl önceki dolgunluğunu geri kazandırmak ister miydin? Bu soruya birçoğumuzun “Evet” yanıtını vereceğini söylemek yanlış olmaz. İlk kırışıklıkları kendini göstermeye başlayan bir ciltte, yılları geri döndürmek imkansız değil. Hem de enjeksiyon uygulamaları olmadan! L’Oréal Paris’in yeni Revitalift Filler serisi, formülündeki yeni nesil mikro ve konsantre hyaluronik asit ile cilde yoğun dolgunlaştırıcı bir etki veriyor!

Daha dolgun, kırışıklıkları azalmış, pürüzsüz ve genç görünen bir cilt için L’Oréal Paris Revitalift Filler Serisi’ni denemeye başladık ve yorumlarımızı seninle paylaşıyoruz.

L’Oréal Paris Revitalift Filler Serisi

L’Oréal Paris Revitalift Filler Serisi

Cildimizin dolgun, genç ve sağlıklı görünmesi için bir çok cilt bakım ürünü kullanıyoruz. Dolgun bir cilt için de hyaluronik asit en popüler içeriklerden biri. Ağırlığının 1000 katına kadar su molekülü taşıma özelliği olan bu mucizevi içerik, yaşlanma karşıtı bakımda gerçekten de çok etkili. Hem cilt bakım ürünlerinde hem de dolgu gibi enjeksiyonlarda tercih edilen hyaluronik asit, kırışıklıkları giderme konusunda çok başarılı. Peki, enjeksiyon olmadan, sadece bakım kremleri ile de aynı etkiyi elde etmek mümkün mü? Cevap: Evet!

L’Oréal Paris Revitalift Filler serisi, yeni nesil mikro hyaluronik asit içeren formülüyle, enjeksiyona gerek kalmadan cilde derinlemesine nüfuz ederek kırışıklık görünümünü gidermeye yardımcı oluyor, yoğun dolgunlaştırıcı bir etki sağlıyor. Saf hyaluronik asit serumu, gündüz ve gece kremi ile göz kreminden oluşan bu cilt bakı serisi, dolgunluğunu kaybetmiş ve kırışıklıkları olan ciltler için gözle görülür sonuçlar veriyor. Şimdi gel, enjeksiyonlardan ilham alarak formüle edilen Revitalift Filler serisinde daha yakından bakalım…

L’Oréal Paris Revitalift Filler Saf Hyaluronik Asit Serumu

L’Oréal Paris Revitalift Filler Saf Hyaluronik Asit Serumu

İlk önce söylemeliyiz ki, Revitalift Filler Hyaluronik Asit Serum’u Tiktok’ta viral olduğu günden beri delicesine merak ediyorduk. Sonunda deneme fırsatı bulduğumuzda ise neden bu kadar sevildiğini anladık! Amerika’da her dakikada 1 tane satan bir serumdan söz ediyoruz…

L’Oréal Paris Revitalift Filler Hyaluronik Asit Serumu, %1,5 konsantre saf hyaluronik asit içeriyor. Cilt tarafından hızla emilen ve geriye yağlı veya yapışkan bir his bırakmayan bu serum, daha uygular uygulamaz cildin daha nemli ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Düzenli olarak kullanıldığında 1 hafta sonunda cilt dolgunluğunu geri kazanmaya başlıyor, daha sıkı ve gergin hissediliyor. 6 hafta sonunda ise kırışıklık görünümünde %47 azalma* olmasını sağlıyor.

Daha dolgun, esnek ve sıkı görünen bir cilt için bu serumu günde iki kere cildine uygulayabilirsin. L’Oréal Paris Revitalift Filler Serum, bugüne kadar kullandığımız en hızlı emilen hyaluronik asit serumlarından biri. Serumları masaj yaparak cilde yedirmek, her zaman daha iyi sonuç veriyor. O yüzden bu serumu jade roller ve gua sha gibi yüz masaj aletleri ile birlikte masaj yaparak uygulayabilirsin. Üzerine nemlendiricisiyle birlikte uyguladığında da, gözle görülür sonuçlar elde ettiğini göreceksin.

* Klinik skorlama, 53 kadın

L’Oréal Paris Revitalift Filler Gündüz Kremi

L’Oréal Paris Revitalift Filler Gündüz Kremi

Revitalift Filler serisindeki gündüz kremi, 3 çeşit hyaluronik asit molekülü içeren formülü ile kırışıklıkları doldurma ve cilde dolgunluğunu geri kazandırma konusunda en etkili kremlerden biri.

Makro hyaluronik asit: Cildi nemlendiriyor.

Mikro hylauronik asit: Cildin üst katmanlarına etki ederek dolgunluk veriyor.

Yeni nesil mikro hyaluronik asit: Makro hyaluronik asitten 50x daha küçük boyutuyla cilde nüfuz edebiliyor ve kırışıklıkları dolgunlaştırıyor.

Bu yeni nesil formülü sayesinde L’Oréal Paris Revitalift Filler Gündüz Kremi cildin 10 yıl önceki dolgunluğunu geri kazandırmaya yardımcı oluyor. Enjeksiyonlardan ilham alan bu formül, düzenli olarak kullanıldığında gözle görülür bir fark yaratıyor. İlk kullanımda cildin yoğun nemlenmesini ve nemin 48 saate kadar hapsolmasını sağlarken, 1 haftada cildinin daha pürüzsüz göründüğünü, 4 hafta sonunda ise cildinin çok daha dolgun göründüğünü, kırışıklıkların azaldığını görebilirsin. Özellikle alın kırışıklıkları, kaz ayakları ve nazolabial (gülme çizgileri) görünümünün azaldığını fark edeceksin.

L’Oréal Paris Revitalift Filler Krem’i temiz cildine sabahları uygulayabilirsin. Öncesinde L’Oréal Paris Revitalift Filler Hyaluronik Asit Serum’unu kullanarak çok daha kapsamlı bir sonuç elde edebilirsin.

L’Oréal Paris Revitalift Filler Gece Kremi

L’Oréal Paris Revitalift Filler Gece Kremi

Yaşlanma karşıtı bakımda, gece bakımının önemi son derece büyük. L’Oréal Paris Revitalift Filler serisindeki gece kremi, geceden geceye kırışıklıkları doldurma konusunda etkili bir krem. Mikro hyaluronik asit, yeni nesil mikro hyaluronik asit ve Galanga özü içeren bu krem, gece oluşan çizgileri doldurma özelliğine sahip.

Özellikle yüzüstü ve yan yatanların cildinde kırışıklık oluşma ihtimalinin daha yüksek olduğunu düşündüğümüzde, L’Oréal Paris Revitalift Filler Gece Kremi son derece önemli bir role sahip. Gece cilde yaptığı kırışıklık karşıtı dolgunlaştırıcı bakım sayesinde sabahları daha rahat ve genç bir ciltle uyanmak mümkün.

Gündüz kremine oranla biraz daha yoğun bir formüle sahip olan Revitalift Filler Gece Kremi, uygular uygulamaz cildi nemlendirerek 48 saate kadar nemin hapsolmasını sağlıyor. 1 gece kullanımda ise cildin daha esnek ve yumuşak hissedilmesini sağlıyor. Düzenli olarak kullanıldığında, 4 haftanın sonunda cildinin daha dolgun göründüğünü, kırışıklıkların dolmaya başladığını görebilirsin.

L’Oréal Paris Revitalift Filler Gece Kremi’ni temiz cildine hafifçe masaj yaparak uygulayabilirsin. Yine tıpkı gündüz kremi gibi Revitalift Filler Hyaluronik Asit Serum’unun üzerine uygulayarak maksimum etki elde edebilirsin.

L’Oréal Paris Revitalift Filler Göz Kremi

L’Oréal Paris Revitalift Filler Göz Kremi

Göz çevresi, yaşlanma belirtilerinin kendini ilk gösterdiği bölge olduğu için buraya özel bir bakım yapmak şart. L’Oréal Paris Revitalift Filler serisindeki göz kremi, konsantre hyaluronik asit içeren formülü ile göz altı çukurunu doldurmaya, kaz ayağı kırışıklıklarını gidermeye yardımcı oluyor. Göz altı ışık dolgusu gibi işlemleri tercih etmek yerine, L’Oréal Paris Revitalift Filler Göz Kremi’nin göz altı çukurunu doldurma etkisini deneyimleyebilirsin.

Uygular uygulamaz göz çevresine anında nem veren bu göz kremi, göz çevresinin daha gergin ve sıkı görünmesini sağlıyor. Düzenli olarak kullanıldığında da kaz ayağı ve göz altı çukuru görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Üstelik metal başlığı ile uygulama sırasında göz çevresine serinletici bir masaj yaparak dolaşımın hızlanmasını da sağlıyor. Böylece krem cilt tarafından daha hızlı emiliyor.

L’Oréal Paris Revitalift Filler serisini cilt bakım rutinine dahil ederek cildindeki dolgunluğu geri kazandırabilir, kırışıklıklar konusunda tek çözümün enjeksiyonlar olmadığını görerek genç ve sağlıklı bir cilde sahip olabilirsin.

L'Oréal Paris Revitalift Filler Dolgunlaştırıcı Tonik

L'Oréal Paris Revitalift Filler Dolgunlaştırıcı Tonik

Cildi arındırmak ve tazelenmesini sağlamak için tonik de önemli bir cilt bakımı adımı. L'Oréal Paris Revitalift Filler Dolgunlaştırıcı Tonik, cildi arındırırken aynı zamanda dolgunlaşmasını sağlıyor. Formülündeki saf hylauronik asit sayesinde, cildi nemlendirerek dolgunlaştırmaya yarayan bu tonik, cilt temizliğinin ikinci adımında uygulandığında üzerine uygulanan serum ve nemlendiricilerin cilt tarafından daha iyi emilmesini de sağlıyor.

L'Oréal Paris Revitalift Filler Dolgunlaştırıcı Temizleme Jeli

L'Oréal Paris Revitalift Filler Dolgunlaştırıcı Temizleme Jeli

Revitalift Filler serisindeki yüz yıkama jeli, tıpkı diğer ürünlerde olduğu gibi saf hyaluronik asit içeriyor. Bu temizleme jeli ile cildini yıkadığında, cildinin harika bir şekilde arındığını göreceksin. Formülündeki hyaluronik asit sayesinde de cildi nemlendirerek dolgunlaşmasına yardımcı olduğu için temizlik ve yaşlanma karşıtı bakımı bir arada sunuyor.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?