Deniyoruz: Kiehl's Super Multi Corrective Kırışıklık Kremi


Yaşlanma belirtilerinin 7’sini birden hedefleyen, çok işlevli ve süper formüllü bir kırışıklık kremiyle tanıştık!

Cildin yaşlanmaya başlaması demek, birçok farklılığın ortaya çıkması demek. İnce çizgi, kırışıklık, sıkılık kaybı, lekeler, solgun görünüm gibi yaşlanma belirtilerinin hepsini aynı anda hedefleyen ve gözle görülür bir etki veren bir bakım kremi keşfimiz var: Kiehl’s Super Multi Corrective Krem, yaşlanma belirtilerinin bu saydığımız 7’sini birden hedefleyen ve cildin genç görünmesini sağlayan bir bakım kremi.

Yaşlanmanın belirtileri nelerdir?

Yaşlanmanın belirtileri nelerdir?

Cildin yaşlanmasıyla birlikte, pek çok belirti ortaya çıkar. Bunlardan ilk dikkat çekenler ince çizgiler, lekeler ve sıkılık kaybı. Ciltteki nemin ve kolajen üretiminin azalması sebebiyle ortaya çıkan bu belirtileri azaltmak ve önüne geçmek için düzenli olarak anti-aging bakım uygulamak çok önemli. Kırışıklık kremlerinden bir etki görmek için minimum 1 ay aksatmadan kullanman gerektiğini unutmamalısın.

Ciltteki yaşlanma belirtileri:

  • İnce çizgiler
  • Kırışıklıklar
  • Sıkılık ve dolgunluk kaybı
  • Lekeler ve renk eşitsizliği
  • Pürüzler
  • Solgun görünüm
  • Nemsizlik

Bu yaşlanma belirtilerini aynı anda hedefleyecek, çok işlevli bir kırışıklık kremi bulduk: Kiehl’s Super Multi Corrective Krem, güncellenen formülüyle tüm bu belirtilerin azalmasına yardımcı oluyor. Şimdi gel birlikte bu harika bakım kremine daha yakından bakalım.

Kiehl’s Super Multi Corrective Krem’in Formülü

Kiehl’s Super Multi Corrective Krem’in Formülü

Kiehl’s Super Multi Corrective Krem’e yaşlanmanın 7 belirtisiyle aynı anda baş etme gücü veren özel bir formülü var. Daha önceden de tanıdığımız bu kırışıklık kremi, şimdi güncellenmiş yeni formülüyle çok daha etkili. Phyomimetic A vitamini, Chaga mantarı ve Proxlyane içeren formülüyle ince çizgi ve kırışıklık bakımı yapan, cildin daha pürüzsüz ve sıkı görünmesini sağlayan bu krem, aynı zamanda cildi nemlendirme özelliğine de sahip.

Phtomimetic A vitamini: Bir A vitamini çeşidi olan bu içerik, cildi nazikçe arındırarak, gözle görülür bir şekilde ince çizgi ve kırışıklık bakımı yapıyor.

Chaga Mantarı: Kremdeki Chaga mantarının işlevi, ciltteki parlaklığı arttırmak ve cilt tonunun eşitlenmesini sağlamak.

Proxylane: Formüldeki özel ProxylaneGX, cildin daha sıkı, esnek ve dolgun hissetmesini sağlıyor.

Kiehl’s Super Multi Corrective Krem Kullananlar

Kiehl’s Super Multi Corrective Krem Kullananlar

Gelelim bu harika, çok işlevli anti-aging kremin etkisine: Kiehl’s Super Multi Corrective Krem kullananlar, düzenli kullanımda gözle görülür sonuçlar fark ettiklerini söylüyorlar. Bu kremi kullananların neredeyse tamamı ciltlerinin daha sıkı ve elastik hissettiğini, cilt dokusunun geliştiğini ve lift edilmiş bir görüntüye kavuştuğunu söylemiş. Aynı zamanda cilt tonunun eşitlenmesi, ışıltı kazanması ve kırışıklık görünümünün azalması ve boyun bölgesinin görünümünde de gelişme olmasını eklemiş.

Bizim Kiehl’s Super Multi Corrective Krem’i kullandığımızda fark ettiğimiz tüm bu etkilerle birlikte, cilde verdiği nemi de mutlaka söylememiz gerek. Cildi hem iyi bir şekilde nemlendiren, hem de 7 yaşlanma etkisine karşı savaşan bu krem gerçekten de mucizevi. Üstelik ipeksi bitişiyle uygular uygulamaz cilt tarafından emiliyor ve harika hissettiriyor.

Kiehl’s Super Multi Corrective Krem Nasıl Uygulanır?

Kiehl’s Super Multi Corrective Krem Nasıl Uygulanır?

Tüm cilt bakım ürünlerini mutlaka temiz cildinde uygulaman gerektiğini bilmelisin. Kiehl’s Super Multi Corrective Krem’i de, sabah ve akşam olmak üzere temizlenmiş cildine uygulayabilirsin. Bu kremin en harika taraflarından biri de boyun ve dekolte bölgesine de uygulanabiliyor olması. Unutma ki yaşlanma karşıtı bakım sadece yüze değil, boyun ve dekolteye de uygulanmalı.

Kiehl’s Super Multi Corrective Krem’i düzenli olarak kullandığında, sende cildindeki yaşlanma belirtilerinin gözle görülür bir şekilde fark ettiğini göreceksin.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Seni daha yakından tanıyarak ilgini çekecek içerikleri sana önerebiliriz!