Makyaj Öncesi Kullanılabilecek En İyi Nemlendiriciler

Makyaj Öncesi Kullanılabilecek En İyi Nemlendiriciler

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Nemli, sağlıklı ve doğal bir cilt görünümü için, makyajdan önce kullanabileceğin en iyi nemlendirici önerilerimizi listeledik!

Cildini düzenli olarak nemlendirmenin ne kadar önemli olduğunu biliyorsun. Özellikle makyaja başlamadan önce cildi nemlendirmek, cildinin çok daha sağlıklı, canlı ve doğal görünmesine yardımcı olacak. Aksi halde cildindeki kuru bölgeler ön plana çıkabilir, ten makyajın istediğin gibi güzel görünmeyebilir. İşte karşında, makyajdan önce kullanılabilecek en iyi nemlendirici önerilerimiz!

L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu

L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu

Cildini anında nemlendirecek ve ferahlatacak, su gibi hafif yapılı bir nemlendirici, makyajdan önce çok kullanışlı olacak. L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu, hyaluronik asit ve aloe vera içeren formülü sayesinde cildi 72 saate kadar nemlendiriyor. Su bazlı hafif formülü çok hızlı bir şekilde emildiği için, üzerine makyaj uygulamak da son derece pratik. Nemlenen ve canlanan ciltte de makyaj son derece güzel duruyor.

Cerave Yüz Kremi

Cerave Yüz Kremi

Eğer cildin gün içerisinde kuruyorsa ve yoğun nemlendirme ihtiyacı hissediyorsan, makyajdan önce CeraVe Yüz Kremi’ni kullanabilirsin. 3 temel seramid, niacinamide ve hyaluronik asit içeren formülüyle cildin gün boyunca nemli kalmasını sağlayan bu nemlendirici ciltte çabuk emiliyor ve etkisini gün boyu devam ettiriyor. Makyajdan önce iyi bir şekilde nem vermek istersen, bu kremi çok seveceksin. Cildini güneşin zararları etkilerinden korumak için Cerave Yüz Kremi GFK 25'i de kullanabilirsin.

Garnier Hyaluronik Aloe Jel

Garnier Hyaluronik Aloe Jel

Hem hafif hem de hızlı emilen, aynı zamanda da cildini iyi bir şekilde nemlendirecek bir ürün arıyorsan, Garnier Hyaluronik Aloe Jel’i tercih edebilirsin. Hyaluronik asit ve aloe vera içeren bu nemlendirici, jel formülü sayesinde hızla emiliyor. Ciltte yağlı bir his bırakmadan ferahlattığı ve nemlendirdiği için de makyaj öncesinde kullanmaya son derece uygun.

La Roche Posay Toleriane Sensitive

La Roche Posay Toleriane Sensitive

Gelelim hassas ciltlerin nemlendirici ihtiyacına: Hassas bir cilde sahipsen, bir de makyaj yaptığında cildindeki rahatsızlık hissi iyice artıyor olabilir. Hem cilt bariyerini koruyacak, hem yatıştıracak hem de iyi bir şekilde nemlenmesini sağlayacak La Roche Posay Toleriane Sensitive Krem, makyaj öncesi için son derece uygun. Böylece yatışan cildinde makyaj seni rahatsız etmeyecek, aynı zamanda cildin iyi bir şekilde nemlenmiş olacak.

Vichy Mineral 89

Vichy Mineral 89

Makyaj öncesi kullanmayı en sevdiğimiz nemlendiricilerden bir diğeri de Vichy Mineral 89. Hyaluronik asit ve Vichy Termal Suyu içeren bu jel nemlendirici, adeta bir bardak su içmek gibi cilde iyi geliyor. Hafif jel formülü çok hızlı bir şekilde emildiği için makyaj öncesi kullanmaya çok uygun ve cildi iyi nemlendirdiği için makyaj son derece taze, canlı ve doğal görünüyor.

Lancome Hydra Zen Glow Likit Nemlendirici

Lancome Hydra Zen Glow Likit Nemlendirici

Ten makyajında aydınlık ve parlak bir bitiş seviyorsan, Lancome Hydra Zen Glow Likit Nemlendirici'yi çok seveceksin. Amino asitler, hyaluronik asit, aloe vera ve gül özleri içeren formülüyle cildi 24 saate kadar nemlendirirken, cildi yatıştırıp dış etkenlere karşı da koruyor. Cildin doğal ışıltısını ön plana çıkararak çok daha canlı ve fresh görünmesini sağlıyor, cilde sağlıklı bir ışıltı katıyor. Ayrıca likit formu sayesinde cilt tarafından anında emiliyor!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?