Deniyoruz: Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream

Deniyoruz: Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Yüksek performanslı bir kırışıklık kremi arayışındaysan, özel formülüyle cilt bakımına güç katacak Lancome Renergie Peptide Krem yorumlarımıza göz atmalısın!

Nemsiz cilt görünümü ve cilt tonu eşitsizlikleri, yüz ve boyun kırışıklığı gibi pek çok sorun yaş alma sürecinin doğal sonuçları olarak karşımıza çıkıyor. Ancak etkili formüllere sahip anti aging bakım ürünleriyle mucizeleri aratmayacak sonuçlar istiyorsan, elini güçlendirecek bir önerimiz var: Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream! 

Formülünde 300’den fazla peptit, niasinamid ve hyaluronik asit gibi kırışıklık, leke ve sıkılık kaybını önleyen yaşlanma karşıtı içeriklerle Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream, sorunun kökenine odaklanıyor. Biz de bu cazip vaade kayıtsız kalamadık ve hemen denedik. Ve hatta denemekle de yetinmeyip Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream kullananlar olarak yorumlarımızı bu yazıda seninle paylaştık.

Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream’in Özellikleri Nelerdir?

Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream’in Özellikleri Nelerdir?
 • Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream’in içerdiği etkisi kanıtlanmış güçlü içerikler ve 300’ü aşkın peptit türü, cildin elastikiyetini geri kazanmasına katkı sağlayarak daha sıkı bir görünüm yaratıyor.

 • Rénergie serisine ait bu yeni Lancôme yaşlanma karşıtı krem, markanın 40 yılı aşkın bilimsel uzmanlığıyla düzenli kullanımda ince kırışıklık görünümünü fark edilir ölçüde azaltıyor.

 • Hyaluronik asit, 300 peptit türü ve niacinamide içeren formülü yüksek performanslı bir kırışıklık karşıtı etki sağlıyor. Peptitler kolajen üretimini desteklerken HA dolgunlaşarak kırışıklık görünümüne, niacinamide de koyu leke görünümüne etki ediyor.

 • Lancôme Rénergie peptit krem formülündeki niasinamid sayesinde ayrıca yaş alımına bağlı gelişen cilt tonu eşitsizliklerinin giderilmesine de yardımcı oluyor.

 • Kremin formülünde yer alan hyaluronik asit, neme doymuş ve dolgun bir cilt görünümü sunuyor. Böylece Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream’in kırışıklık giderici krem etkisini daha da pekiştiriyor.

 • Tüm cilt tiplerine uygun bir anti aging krem olan Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream hafif yapısıyla hızlı şekilde emiliyor.

Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream Ne İçerir?

Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream Ne İçerir?

Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream’i diğer bakım kremlerinden ayrıştıran etkenlerin başında zengin peptit içeriği geliyor. Bu peptitlerin yoğun biyoteknoloji çalışmaları sonucunda keten tohumu, acı bakla ve bezelye olmak üzere üç bitki türünden üretildiği paylaşılıyor. Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream, zamana meydan okuma niteliğindeki etkili formülü sayesinde hücre yenilenme döngüsünü teşvik ediyor.

Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream Ne İşe Yarar?

Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream Ne İşe Yarar?
 • Daha sıkı ve dolgun görünüm

 • Daha aydınlık ve ışıltılı bir etki

 • İnce çizgi ve kırışıklık görünümlerinin belirginliğinde azalma

 • Daha parlak bir görünüm

 • Pürüzsüz ve kadifemsi bir his

 • Koyu leke görünümünde azalma ve eşitlenmiş görünüm

Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream Nasıl Kullanılır?

Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream Nasıl Kullanılır?
 • Hayal ettiğin daha genç, pürüzsüz ve eşit tonda cilt görünümüne ulaşabilmek için Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream’i tamamen temiz cilt üzerine uygulaman gerekiyor.

 • Daha bütüncül ve etkili bir cilt bakım rutini için krem öncesi anti aging serumlardan da faydalanabilirsin. Dilersen Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream’le birlikte kullanmak için Lancôme Rénergie Triple Serum’u tercih edebilirsin.

 • Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream’i yanaklardan başlayarak çene ve son olarak T bölgesine yukarı yönlü hareketlerle masaj yaparak uygulamalısın.

 • Ardından aynı işlemi boyun ve dekolte bölgesinde de krem iyice nüfuz edene kadar uygulanmaya devam etmelisin.

Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream’i Kimler Kullanabilir?

Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream’i Kimler Kullanabilir?

Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream, en iyi yaşlanma karşıtı krem arayışında olan 30-35 yaş üstü tüm bakımseverler tarafından tercih edilebilir. Aynı anda neredeyse tüm anti-aging bakım ihtiyaçlarına yanıt veren Lancôme Rénergie peptit krem, tüm cilt tipleri için ideal bir alternatif sunuyor.

Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream Yorumlarımız

Lancôme Rénergie H.P.N-300 Peptide Cream Yorumlarımız

Cildimveben.com editörleri olarak Lancôme Peptide Cream yorumlarında sıklıkla karşımıza çıkan sihirli etkileri gözlemlemek için bu kremi dört hafta süresince düzenli olarak kullandık. Eve döndüğünde annelik mesaisi başlayan ya da en sosyal üyemize kadar hemen herkes, günlük rutininde bu kreme bir yer bulmayı başardı. Özellikle de yoğun günlerde, kendimize tek adımla çok yönlü bir güzellik yapma hissini yakalamak kıymetliydi.

Fiziksel yansımalara gelecek olursak da Lancôme Peptide Cream denemelerimizin sonunda ilk haftada daha canlı ve parlak bir cilt görünümü etkisine biz de şahit olduk. Üstelik ince çizgi ve kırışıklıklar konusunda da etkilerini denedik ve fark etmeye başladık. Düzenli kullanımda sonuçları aynaya baktığımızda görebildiğimiz için bu kırışıklık kremini kalıcı olarak cilt bakım rutinimize dahil ettik. Sıra sende…

Yaş alma yolculuğuna keyif katmak için Lancôme Peptide Cream’i bakım rutinine eklemeyi unutma!

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?