7 Yılın Yaşlanma Etkilerini Gidermek Mümkün Mü?


Cildinde beliren ince çizgilere karşı çok geç mi kaldığını düşünüyorsun? Yüzündeki yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmak, doğru anti-aging bakımla mümkün! Yeni nesil yaşlanma karşıtı bakım kremleri geçmişe dönük yaşlanma etkilerini silerek cildinin adeta daha genç görünmesine yardımcı olabiliyor. Hem de 1-2 senelik geçmişten bahsetmiyoruz! Tam 7 sene öncesine kadar cildini analiz ederek, eski kırışıklıkların azalmasını sağlayan anti-aging kremler var. En iyi anti-aging kremden başka ne bekleyebiliriz ki? 

Cildimize yerleşen yaşlanma belirtilerini silmek mümkün mü?

Cildimize yerleşen yaşlanma belirtilerini silmek mümkün mü?

Evet! Cildine yerleşen ince çizgiler, hafif sarkmalar ve cildinin elastikiyetini kaybetmesi gibi yaşlanma belirtilerini geçmişe yönelik silmek mümkün. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3, yoğun yaşlanma karşıtı bakım yaparak cildinin eskisi gibi sıkı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Formülündeki konsantre Pro-Xylane, adenozine, LHA, centella asiatica, glikolik asit ve hyaluronik asit cildinde derinlemesine yaşlanma karşıtı bakım yaparak ince çizgilerin daha az belirgin görünmesine yardımcı olur. 

Yüzündeki yerleşik ve artık seninle özdeşleştiğini düşündüğün o ince çizgileri azaltmak için klasik nemlendiriciler kullanman pek işe yaramayabilir. Çünkü ince çizgileri ve cildindeki sarkmaları toparlamak için hyaluronik asit veya LHA gibi cildinin daha genç görünmesini ve yenilenmesini sağlayan içerikleri tercih etmelisin. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 serisindeki cilt bakım ürünleri, yaşlanma izlerinin %100'üne etki ederek, yüzündeki elastik dokuları onararak cildinin toparlanmasını ve cilt bariyerinin güçlenmesine yardımcı oluyor. 

Yaşlanma karşıtı bakım ürünlerini ne kadar kullanmalıyım?

Yaşlanma karşıtı bakım ürünlerini ne kadar kullanmalıyım?

Anti-aging bakım kremlerinin tam anlamıyla etkisini görmek için en az 6 aylık dönemde kullanmanı öneriyoruz. Revitalift Lazer X3 serisindeki gündüz kremi, serum, göz kremini ve gece kremini 2 ay düzenli kullandığında 3 yılın, 6 ay düzenli kullandığında ise 7 yılın getirdiği kırışıklık izlerinin azalmasına yardımcı olduğu görülüyor. 

Loreal Revitalift ürünlerinin etkisine bir de leke görünümünü azaltmayı da eklemek için 7 günlük bakım kürünü de bakım rutinine eklemelisin. İhtiyacına göre iki haftada bir veya ayda bir kere yapmanı önerdiğimiz L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 7 Günlük Kürükonsantre formülü sayesinde cilt lekelerinin azalmasına ve cildinin kendini yenilemesine yardımcı olur. Formülündeki %10 glikolik asit sayesinde yüzünde peeling etkisi yaratıyor ve geçmiş yıllara ait olan yaşlanma izlerini adeta cildinden uzaklaştırıyor. Düzenli olarak Loreal anti aging ampulleri kullananlar cildinin daha aydınlık ve tazelenmiş göründüğünü söylüyorlar. 

Editörün önerisi: Glikolik asit içeren cilt bakım ürünleri cildinde güneşe karşı hassasiyet yaratabilir. Bu nedenle cilt bakım ampullerini gece yatmadan önce kullanmanı öneririz. Eğer gündüzleri bakım kürünü yapmak istersen mutlaka SPF 50 özellikli güneş kremiyle cildini UV ışınlarından korumalısın.

Yaşlanma izlerini tamamen silmek mümkün mü?

Yaşlanma izlerini tamamen silmek mümkün mü?

Anti-aging bakım ürünlerinin etkinliği kişinin cilt yapısı, kırışıklarının ne kadar derin olduğu ve bakım kremlerinin içeriğine göre farklılık gösterebilir. Eğer yaşlanma izlerinin %100’üne karşı etki gösteren bir bakım seti arıyorsan sana ilk olarak L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 serisini öneririz. 

En belirgin yaşlanma izlerine karşı bile etkinlik gösteren Loreal Revitalift Lazer serisinden en iyi sonucu almak için serideki bütün ürünleri düzenli olarak kullanmanı öneririz. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Gündüz Kremi'ni mutlaka her gün temizlenmiş cildine uygulayarak gün içindeki çevresel etkenlere karşı cildini koruma altına almalısın. Hyaluronik asit cildini nemlendirerek cildinin daha sıkı görünmesine yardımcı olacak. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Gece Kremi ise maske dokusu sayesinde gece boyunca cildinin yenilenmesini destekliyor ve formülündeki Centella Asiatica, LHA, konsantre Pro-Xylane ve hyaluronik asit ile yüzündeki ince kırışıkların azalmasını sağlıyor. 

Serum kullanmak da anti-aging cilt bakımının en önemli adımlarından biri. Çünkü serumun içeriğindeki konsantre içerikler cildinin daha hızlı gençleşmesine yardımcı oluyor. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Serum gözeneklerinin sıkılaşmasına ve cildinin yeniden şekillenmesini sağlar. Ve en önemlisi ise göz çevresi bakımı! Ne de olsa yaşımızı ilk önce ele veren bölgelerin başında göz çevresi geliyor. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 göz kremi, içeriğindeki parçalanmış hyaluronik asit, Pro-Xylane ve kafein ile göz çevresine bakım yaparak yorgun görünümü alıyor. Yerine daha canlı ve pürüzsüz bir göz çevresi bırakıyor. Loreal Revitalift Lazer serisindeki bütün ürünler birbirini tamamlayarak en iyi ve kusursuz sonucu ortaya çıkaracak. 

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala