Cildindeki Yaşlanma Belirtisine Göre Hangi Kırışıklık Kremini Kullanmalısın?

Cildindeki Yaşlanma Belirtisine Göre Hangi Kırışıklık Kremini Kullanmalısın?

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Eyvah! Cildimde yaşlanma belirtileri belirginleşmeye başladı. Eğer aynaya baktığında senin de içinde bu gibi cümleler geçiyorsa kırışıklık kremi kullanma zamanın geldi demektir. Peki, hangi kırışıklık kremi sana uygun? Cildindeki kırışıklara ve diğer yaşlanma belirtilerine göre sana en iyi gelecek cilt kırışıklık kremini açıklıyoruz. Evet, tek tip kırışıklık kremi kullanmak yerine cildindeki belirtilere göre en iyi anti-aging kremi seçmek daha doğru bir tercih olacak. Kırışıklıklarına iyi gelecek ürün önerileri için okumaya devam et. 

Kırışıklar için krem

Kırışıklar için krem

Cildindeki ince kırışıklıklar görülmeye başladıysa senin için L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Gündüz Kremi’ni öneririz. İçeriğindeki konsantre Pro-Xylane, adenozin ve parçalanmış hyaluronik asit cildindeki ince kırışıkların azalmasına ve cildinin daha pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Cilt bakımında gündüz kremi kullanmanın önemini eminiz biliyorsun. Gündüz nemlendiricisini düzenli kullandığında cildinde erken yaşlanma belirtileri daha geç karşına çıkar, cildin daha uzun süre genç görünür. Nemsiz kalan ciltte ise tam tersi kırışıklıklar ve sarkmalar daha erken karşımıza çıkar. Loreal anti-aging gündüz kremini her sabah temizlenmiş cildine uygulayarak cildinin nem ihtiyacını karşılayabilirsin. Hyaluronik asit sayesinde cildin neme doyacak ve tıpkı 20’liyaşlarındaki gibi daha dolgun görünecek.

Elastikiyet kaybı için serum

Elastikiyet kaybı

En sık karşılaştığımız yaşlılık belirtilerinden biri de yüzde elastikiyet kaybının oluşması. Elini yanağına götürüp makas hareketi yaptığında cildin eskisi gibi dolgun ve elastik değilse deri altındaki ince yağ tabakasının eriğini ve derinin üst tabakasının inceldiğini tahmin edebiliriz. Genellikle bu süreç 30’lu yaşlarda başlar ve cilt kalitesine göre daha hızlı veya yavaş ilerleyebilir.

Cildinde elastikiyet kaybı varsa L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Serum kullanmanı tavsiye ediyoruz. Loreal serumun içeriğindeki hyaluronik asit, konsantre Pro-Xylane, seramid pro ve LHA sayesinde cildin eski sıkılığına kavuşur ve cildin daha dolgun görünür. Cilt serumu kullanmak, cilt kalitesinin artmasına ve cildin çevresel faktörlere karşı daha dayanıklı hale gelmesine yardımcı olur. Yüz serumunu her zaman nemlendirici kremden önce, temiz cildine uygulamalısın.

Onarma için gece kremi

Nemsizlik

Nemsiz, kuru ve sertleşme eğilimli bir cildin varsa cildinin onarılmasına yardımcı olmak için maske formundaki yoğun gece kremlerini kullanmalısın. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Gece Kremi tam senin ihtiyacın olan zengin formda bir gece kremi! Gece kreminin formülündeki Centella Asiatica, LHA, konsantre Pro-Xylane ve hyaluronik asit cildine gece boyu nem kazandırarak daha dolgun ve parlak görünmesine yardımcı olur. Loreal gece kremi, yoğun yapıda olduğu için maske gibi cildinin tamamını kaplayacak şekilde sürülür. Seni rahatsız edecek bir dokusu yoktur, cildinde yapışkan bir his bırakmaz. Düzenli olarak loreal gece kremini kullandığında cildindeki yaşlılık belirtilerinin azaldığını fark edeceksin.

Kaz ayakları için göz kremi

Kaz ayakları için göz kremi

Göz kenarlarındaki kaz ayağı görünümü kadınların en rahatsız olduğu yaşlılık belirtilerinin başında geliyor. Adeta yaşı belli eden, hatta olduğundan daha yaşlı görünmene sebep olan kaz ayakları için mutlaka gece kremi kullanmalısın. L’Oréal Paris Revitalift Lazer X3 göz kremi, içeriğindeki parçalanmış hyaluronik asit, Pro-Xylane ve kafein sayesinde göz çevresindeki kan dolaşımını arttırmayı amaçlıyor. Böylece göz çevresindeki hücreler daha hızlı yenileniyor ve göz çevresinde gençlik dönemi başlıyor. Loreal anti aging gece kreminin metalik aplikatörü göz çevresine ferahlık sağlar ve göz altındaki torba görünümünü azaltır. Göz çevresindeki yorgunluk izlerini azaltmak ve daha genç görünmek için sabah akşam gece kremi kullanmaya başlamalısın.

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?