Deniyoruz: Lancome Advanced Genifique Onarıcı Yüz Serumu

Deniyoruz: Lancome Advanced Genifique Onarıcı Yüz Serumu

Son dönemde cilt bakımında çok sık kullanılan bir tabir var: mikrobiyom. Mikrobiyom, mikroorganizmaların oluşturduğu, yaşayan bir ekosistemdir. Yani aslında vücudumuzda bulunan ve sağlıklı cilt görünümüne ulaşmamızı sağlayan hücrelerdir. Mikrobiyom dengesi sağlandığında cildimiz de sağlıkla ışıldar! İşte bu mikrobiyom bilimi ile cilt görünümünün yenilenmesini sağlayan ve gençlik aktivatörü olarak da bilinen Lancome Advanced Genifique Serum’u yakın markaja aldık.

Hazır formülü de yenilenmişken, Lancome Advanced Genifique Yüz Serumu’nu bizimle beraber incelemeye ne dersin?

Lancome Advanced Genifique Yüz Serumu:

Lancome Advanced Genifique Yüz Serumu

Cildin gençlik ışıltısını ortaya çıkartan, parıl parıl bir cilde ulaşmamızı sağlayan bu yüz bakım serumu ile cilt daha aydınlık, daha canlı görünüyor. Bunu da içerisinde bulunan 7 prebiyotik & probiyotik ile ve mikrobiyom teknolojisiyle sağlıyor.

Cildimiz zaman içerisinde dış etmenlere karşı savunma özelliğini yitirmeye, bunun sonucunda da kendini onaramamaya başlıyor. Ciltte mikrobiyom dengesi sağlandığında ise cilt, kendini koruma altına alabiliyor ve kendini onarabiliyor. İşte bu dış etmenlere karşı cildi savunabilmek, güçlendirmek ve cildin genç görünmesine destek olmak için cildin mikrobiyom dengesini sağlamak oldukça önemli.

Lancome Advanced Genifique Yüz Serumu bu formülüyle de cildimizi hem koruyor, hem de sağlıkla ışıldamasına destek oluyor.

Lancome Advanced Genifique Yüz Serumu’un cilde etkileri nelerdir?

Lancome Advanced Genifique Yüz Serumu’un cilde etkileri

Bu yüz bakım serumunun cildimize çok sayıda etkisi var. Ürünü uzun zamandır biz de kullandığımız için cildimiz ve cilt kusurlarımız üzerindeki etkilerini şu şekilde listeleyebiliriz:

  • Sıkılık sağlaması
  • Kırışıklık görünümünü azaltması
  • İnce çizgi görünümünü azaltması
  • Işıltı sağlaması
  • Cilt tonu eşitliği sağlaması
  • Pürüzsüzlük sağlaması
  • Cilt dayanıklılığı sağlaması
  • Cilt esnekliği sağlaması
  • Sarkık cilt görünümünü azaltması

Cildimveben.com editörleri olarak Lancome Advanced Genifique Yüz Serumu kullanmaya başladığımızdan beri cildimizde yukarıdaki etkilerini görebiliyoruz. Hem de bunu yalnızca biz değil, çevremizdekiler de fark ediyor! :)

Lancome Advanced Genifique Serum’u Kimler Kullanabilir?

Lancome Advanced Genifique Serum’u Kimler Kullanabilir?

Tüm cilt tiplerine uygundur. Yani cilt tipi fark etmeksizin her cilde uygulanabilir. Yüzdeki ilk yaşlanma belirtilerinden olan ince çizgiler, ifade çizgileri oluşmaya başlayanlar dâhil, cildinin daha sıkı, daha genç görünmesini isteyen herkes kullanabiliyor.

Lancome Advanced Genifique Serum Nasıl Kullanılır?

Lancome Advanced Genifique Serum Nasıl Kullanılır?

Lancome Advanced Genifique Serum’un en sevdiğimiz özelliklerinden biri, cilt tarafından çabucak emilmesi oldu. Bu sayede de günlük rutinimizin bir parçası haline geldi. Makyaj rutinimizde baz olarak, fondöten uygulamadan önce, cilt bakım rutinimizde nemlendirici kremden önce kullanabiliyoruz.

Her sabah ve akşam temiz cilde uygulanıyor. Cildi temizledikten sonra cilde ilk değmesi gereken ürün olmalı. Yani sabah uyanınca yüzümüzü temizledikten, akşam yatmadan önce makyajdan, kirden cildimizi arındırdıktan sonra ilk önce Lancome Advanced Genifique Serum uyguluyoruz.

Serumu uygularken de elimizle, yüzümüze, boynumuza ve dekolte bölgemizde uyguluyoruz. Ardından da nemlendirici uygulayıp bakım rutinimizi tamamlıyoruz.  

Lancome Advanced Genifique Serum Kullananların Yorumları:

Lancome Advanced Genifique Serum Kullananların Yorumları:

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, Lancome Advanced Genifique Serum kullananlardan olarak, en sevdiğimiz yüz bakım serumlarından olduğunu söylemeliyiz. Özellikle 7 pre- & probiyotik ile zenginleştirilen yeni formülüyle cildimize olan etkilerini çok sevdik! Severek kullanmaya da devam ediyoruz.

Cildinin ışıl ışıl parlamasını, pürüzsüz ve tabii ki daha genç görünmesini isteyenlere de tavsiye ediyoruz! 😊 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?