En iyi 5 cilt bakım seti önerisi

En iyi 5 cilt bakım seti önerisi

hemen üye ol. herkesicinguzellik.com
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Üye Ol

Cilt bakım setlerini çok seviyoruz. Yeni bir markayla tanışırken veya yeni ürünler denemek istediğimiz zaman elimiz hep bakım setlerine gidiyor.

Bugün en iyi cilt bakım setlerini yakın markajımıza alıyoruz. En etkili cilt bakım ürünlerini bir araya getiren bu bakım kitleri sayesinde pürüzsüz görünen cilde sahip olabilirsin. Yeni bir cilt bakım rutini oluşturmanın tam zamanı! Aşağıdaki setleri incele ve ihtiyacın olan bakım setlerini sepetine ekle. 

L'Oréal Paris Cilt Bakım Seti

L'Oréal Paris Cilt Bakım Seti

L'Oréal Paris'in en iyi cilt bakım ürünlerinin toplandığı bakım setini seninle tanıştırmak istiyoruz. Cildinin Süper 3'lüsü setinin içinde L'Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu, Şeker Peelingi Siyah Nokta Karşıtı ve Saf Kil Detoks Maskesi bulunuyor. 

Kusursuz cilt temizliği için öncelikli ihtiyacın olan kivi tohumları içeren şeker peelingi cildine uygula. Şeker peelingi  sayesinde gözeneklerin ve siyah noktaların derinlemesine temizlenecek. Sonrasında Saf Kil Detoks Maskesi ile yüzündeki yağlanmayı kontrol altına almalısın. Özellikle yağlı ve karma cilde sahip olanlar kil maskesini mutlaka denemeli. En son adımda ise L'Oréal Nem Terapisi'ni cildine uygulayarak ışıltılı ve sağlıklı bir cilde sahip olabilirsin. Bu cilt bakım ürünlerinin hepsiyle tanışmak için L'Oréal Cilt Bakım Seti'ni denemelisin!

Garnier günlük cilt bakım seti

Garnier günlük cilt bakım seti

Cilt bakım rutinine Hyaluronik Asit ve aloe vera eklemeye ne dersin? Garnier cilt bakım seti sayesinde en popüler bu iki içeriğe sahip bakım ürünlerini deneme şansı bulabilirsin. 

Garnier günlük cilt bakım setinde Hyaluronik Aloe Jel ve Hyaluronik Aloe Temizleme Jeli bulunuyor. Aloe vera ve Hyaluronik asit içeren temizleme jeli cildinin sıkılaşmasını ve gözeneklerinin temizlenmesini sağlar. Cilt temizliğini sağladıktan sonra Hyaluronik Aloe Jel sürerek cildindeki sıkılaşma etkisini desteklemeli ve 48 saat boyunca cildinin daha nemli ve ışıltılı görünmesini sağlayabilirsin. Garnier günlük cilt bakım setindeki bu iki ürün, cilt bakım alışkanlığını baştan aşağı değiştirecek. 

Lancome Rénergie Multi-Lift Cream

Lancome Rénergie Multi-Lift Cream

Cilt bakımında yeni ürünler denemeyi seviyorsan Lancome Rénergie Multi-Lift Cream setini denemelisin. Bu setin içindeki bakım ürünlerini aşağıda görebilirsin:

  • Rénergie Multi-Lift Gündüz Kremi 50ML
  • Rénergie Multi-Lift Gündüz Kremi 15ML
  • Rénergie Multi-Lift Gece Kremi 15ML
  • Advanced Génifique Serum 7ML

Daha sıkı, genç ve ışıltılı bir cilt için Lancome'un Rénergie Multi-Lift Cream  setini sana tavsiye ediyoruz. Rénergie Multi-Lift gündüz kremi ve gece kremi cildindeki ince çizgilerin azalmasına yardımcı olur, yüzünü sıkılaştırır ve hafifçe yukarı doğru toparlanmasını destekler. Lancome setin içindeki Advanced Génifique Serum ise cildine içten gelen bir ışıltı sağlayarak gençlik etkisini tamamlıyor. Lancome Rénergie setini denemeye hazır mısın? :)

 La Roche Posay Effaclar Tanışma Kiti

 La Roche-Posay Effaclar Bakım Kiti

Bakım kiti kullanmayı çok seviyoruz. Çünkü denemek istediğimiz, arkadaşlarımızın övdüğü cilt bakım ürünlerini deneme şansı bulabiliyoruz. :)

La Roche Posay Effaclar Bakım Kiti de en sevdiğimiz cilt bakım setlerinden biri. Yağlı ve akneye eğilim gösteren ciltlere uygun olan Effaclar cilt bakım ürünleri, cildin sebum dengesini düzenler ve T bölgesindeki aşırı yağlanmayı kontrol altına alır. Effaclar temizleme jeli cildindeki siyah noktaların azalmasını sağlıyor ve yüzüne doğal bir matlık kazandırıyor. Temizleme jelinden sonra tanışma kitindeki Effaclar Duo+ bakım kremini yüzüne sürerek cilt kusurların görünümünü azaltabilir ve yeni akne oluşumunu engelleyebilirsin. 

La Roche Posay Toleriane Kit

La Roche Posay Toleriane Kit

Hassas cilt için bakım seti arayanlara La Roche Posay Toleriane Kit'i öneriyoruz. Toleriane Bakım Seti'nde Toleriane Temizleyici Jel 50ml ve Toleriane Sensitive Krem bulunuyor. 

La Roche Posay Toleriane yüz yıkama jeli yüzündeki makyaj kalıntılarını ve gün içinde gözeneklerine dolan yağı temizler. Aynı zamanda bu temizleme jeli, cilt bariyerini güçlendirerek cildinin hassasiyetini azaltır. Toleriane yüz yıkama jelinde termal su olduğu için hassas ciltlerdeki kızarıklık ve kaşıntı hissini azaltmaya yardımcı oluyor. 

La Roche Posay Toleriane bakım kremi ise hassas cildini B3 vitamini ile yatıştırarak 48 saat boyunca nemli kalmasını sağlıyor. Böylece cildinde gün içinde kızarıklık, aşırı kuruluk ve matlık oluşmuyor. 

Üye Ol
Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?