Deniyoruz: Kiehl's Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream


Cildindeki kuruluğa bağlı hassasiyeti azaltacak ve nem dengesini yeniden sağlayacak bir kreme ihtiyacın varsa, Kiehl's Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream ile mucizeleri aratmayacak sonuçlar yakalayabilirsin!

Son günlerde cildinde mevsimsel kuruluğa bağlı aşırı hassasiyet mi yaşıyorsun? Yoksa denediğin onca çözüme rağmen hala nemsiz ve donuk bir cilt görünümünden mi şikayetçisin? O halde Kiehl's Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream tam da aradığın ürün olabilir! Kiehl’sın bu yoğun onarıcı krem çeşidi, içeriğindeki gliserin ve skualan sayesinde cildi yoğun şekilde nemlendiriyor. Formülünde yer alan seramidler sayesinde ise cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı oluyor. Kiehl's Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream kullananlar olarak bu yoğun nemlendirici kreme dair derlediğimiz tüm yorumları sayfanın devamında bulabilirsin.

Kiehl's Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Kiehl's Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Kiehl's Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream, cildin ideal nem dengesini destekleyen ve cilt bariyerini onarmaya yardımcı olan zengin içerikli bir yoğun bakım kremi. Düzenli kullanımda cilt bariyerinin dış etkenlere karşı yeniden güçlü ve dayanıklı olmasını vadeden bu yoğun onarıcı krem, balsam ve merhem benzeri yoğun bir kıvama sahip. Ancak buna rağmen yağlı bir görünüme yol açmadan cilt tarafından hızla emiliyor ve ağırlık hissi yaratmıyor.

Kiehl's Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream Ne İçerir?

Kiehl's Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream Ne İçerir?
  • Beta glukan: Cilt bariyerinin yenilenme sürecini teşvik ederek canlı ve taze bir cilt görünümü sunuyor.

  • Kolloidal yulaf ezmesi: Yulafın öğütülüp toz haline getirilmesiyle elde edilen bu madde etkili bir antioksidan olarak cildi yatıştırıyor ve hassasiyetini azaltıyor.

  • Niasinamid: Normal hücre fonksiyonlarını destekleyerek cilt dokusunun onarılmasına yardımcı oluyor.

  • Salisilik asit: Ölü yüzey hücrelerinin ciltten uzaklaşmasını sağlayarak pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm sağlıyor.

  • Adenozin: Cildin elastikiyetini geri kazanmasına katkıda bulunuyor.

  • Allontoin: Cildi rahatlatıyor ve yenilenme mekanizmasını destekliyor.

Kiehl's Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream Ne İşe Yarar?

  • Kiehl's Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream, cilt yüzeyinin on katına kadar derin katmanlara nüfuz ederek nemsiz cildin sebep olduğu gerginlik hissinin azaltılmasına katkı sağlıyor.

  • Nem kaybına bağlı gelişen kuruluk ve kaşıntı belirtilerinin hafifletilmesine destek oluyor.

  • Tahriş ve kuruluk hissini azaltmaya çalışırken aynı zamanda cilt üzerinde koruyucu bir nem bariyeri oluşturuyor.

  • Cilt dokusunu yumuşatıyor, böylece daha pürüzsüz ve parlak bir görünüm yaratıyor.

Kiehl's Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream’i Kimler için Uygundur?

Kiehl's Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream, cilt türünden bağımsız olarak herkesin bakım rutinine ekleyebileceği bir süper dermo-kahraman! Fakat özellikle de cildinde yoğun nem kaybı yaşayan ya da hassasiyet şikayeti olan bakımseverler için mutlaka denenmesi gerekenler arasında. Cildin kuru, yağlı, hassas veya karma olsa bile bu Kiehl's yoğun nemlendirici kremle cildini besleyebilir ya da dönemsel hassasiyet ve kuruluk durumlarında etkili formülünden faydalanabilirsin. 

Kiehl's Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream Nasıl Kullanılır?

Gece/gündüz cilt bakım rutininin nemlendirici adımında veya gün içerisinde ihtiyaç duyduğun anlarda Kiehl's Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream'i az miktarda alarak temiz cildine dairesel hareketlerle nazikçe uygulaman yeterli. Özellikle gece ve gündüz cilt bakım rutininde Kiehl's Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream’i serumdan sonra uygulamalısın.

Kiehl's Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream Yorumlarımız

Kiehl's Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream Yorumlarımız

Cildimveben editörleri olarak Kiehl's Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream'i ilk denediğimizde cildimizin bu bakıma aslında ne kadar ihtiyacı olduğunu fark ettik. Parfüm içermediği için kokusuz bir formüle sahip olan bu Kiehl’s krem, uygulandığı ilk anda hızlı bir rahatlama etkisi vererek hepimizden tam not aldı. Bizi tavlayan esas noktası ise birkaç günlük düzenli kullanımda ortaya çıktı. Çünkü özellikle de kuru ciltli editör arkadaşlarımızın şikayet ettiği kızarıklık ve mat görünüm sorunları sadece üç günün sonunda fark edilir derecede hafifledi. 

Toparlayacak olursak, Kiehl's Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream ciltteki aşırı kuruluğa güçlü bir çözüm olmakla birlikte bizce sabah-akşam düzenli kullanılacak klasik bir nemlendiricinin daha ötesinde. Diğer bir ifadeyle bu yoğun bakım kremi, özellikle mevsim geçişi veya dönemsel hassasiyet durumunda başvurulacak bir çözüm olarak tercih edilebilir. Yani anlayacağın tam kışın çantada tutmalık!

Cildine sevgi dolu bir dokunuş yapmak için sen de Kiehl's Ultra Facial Advanced Repair Barrier Cream’i cilt bakımı rutinine eklemeyi unutma!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala