Deniyoruz: Kiehl's Ultra-Potency Pure Serumlar


Kiehl’s Ultra-Potency Pure Serum serisini senin için denedik. Her biri ayrı özelliğe sahip bu Kiehl’s serumları ile ilgili yorumlarımızı duymaya hazır mısın? 

Cilt bakımında serumların yeri bir başka. Kiehl’s yüz serumu çeşitleri arasında bu dönemlerde son derece popüler olan Kiehl's Ultra-Potency Pure serumların yeri ise bambaşka! 

Cilt kusurlarının görünümünü azaltmak, cildi nemlendirmek ve gözenek görünümünü hafifletmek gibi etkilere sahip olan Kiehl’s Ultra-Potency serum ailesinin üyelerini tek tek denedik! İlk kullanımda bile gözle görülür sonuçlarla karşılaştığımız bu Kiehl’s serumları senin de tanımanı istiyoruz. Hadi o zaman, Kiehl's Ultra-Potency Pure serum yorumlarımıza bir göz at!

Kiehl's Ultra-Potency Pure Serum Çeşitleri Nelerdir?

Kiehl's Ultra-Potency Pure Serum Çeşitleri Nelerdir?
 • Kiehl’s Ultra Pure High-Potency %5.0 Niacinamide Serumu

 • Kiehl’s Ultra Pure High-Potency %9.8 Glikolik Asit Serumu

 • Kiehl’s Ultra Pure High-Potency %1.5 Hyaluronik Asit Serumu

Cilt sorunların için etkili bir yüz serumu arıyor ve henüz doğru serumun hangisi olduğuna karar veremiyor musun? O halde, Kiehl’s Ultra-Potency Pure Serum serisine bir şans vermeni tavsiye ediyoruz. Üç farklı çeşidiyle cildinin ihtiyaç duyduğu bakımı profesyonel bir şekilde üstlenen bu Kiehl’s serum ailesi, minimal ve güçlü formülleriyle gönlümüzü baştan fethetti.

Kiehl's Ultra-Potency Pure serumları kullananlar, değişen içeriklerinin ve sunduğu etkilerin yanı sıra, bu ürünlerin konsantre yapılarıyla da oldukça verimli bir kullanım sunduğunu belirtiyor. 

Yağlı Ciltler için: Kiehl’s Ultra Pure High-Potency %5.0 Niacinamide Serumu

Kiehl’s Ultra Pure High-Potency %5.0 Niacinamide Serumu

Cildindeki parlamalardan ve yağlı görünümden şikayetçiysen Kiehl’s Ultra Pure High-Potency %5.0 Niacinamide Serum'u mutlaka denemelisin! Formülündeki niacinamide ile ciltteki fazla yağı azaltmaya yardımcı olan bu serum, birkaç günlük kullanımda bile cilt kusurlarının görünümünün azalmasını da sağlıyor.

Kiehl’s Ultra Pure High-Potency %5.0 Niacinamide Serumu Ne İşe Yarar?

 • %5 oranında niacinamide içeren formüle sahip.

 • Parlamayı azaltıyor ve ciltte yatışmış his oluşturuyor.

 • Cilt kusurları ve fazla yağlı görünümünün azalmasını sağlıyor. 

 • Düzenli olarak kullanıldığında 1 haftada cilt kusurları gözle görülür şekilde azalmaya başlıyor.

 • Hızlı emilen yapısı sayesinde verimli bir uygulama vadediyor. 

Kiehl’s Ultra Pure High-Potency %5.0 Niacinamide Serumu Nasıl Kullanılır?

Kiehl’s Ultra Pure High-Potency Niacinamide serumu, sabahları ve akşamları temiz cildine 4-5 damla olacak şekilde uygulayabilir ve masaj yaparak dağıtabilirsin. Pratik kullanımı ve sunduğu etkileriyle cilt bakımına dahil edeceğinden emin olduğumuz Kiehl’s niasinamide serumun cilt üzerindeki tüm etkilerine şaşırmaya hazır ol!

Geniş Gözenek Problemi için: Kiehl’s Ultra Pure High-Potency %9.8 Glikolik Asit Serumu

Kiehl’s Ultra Pure High-Potency %9.8 Glikolik Asit Serumu

Gözenek görünümünü azaltmak ve cildi pürüzsüz bir görünüme kavuşturmak Kiehl’s Ultra Pure High-Potency %9.8 Glikolik Asit Serum’un görevi! Hızlı ve etkili bir sonuç veren bu glikolik asit serumu ile cildine kadifemsi bir dokunuş yapman mümkün. Farklı cilt tiplerine uygun olan Kiehl's gözenek sıkılaştırıcı serum cildimizdeki ipeksi etkisiyle her birimizi kendisine hayran bırakmayı başardı. Kiehl's Ultra Pure High-Potency serumunun deneyimlediğimiz etkilerini aşağıya bırakıyoruz. 

Kiehl’s Ultra Pure High-Potency %9.8 Glikolik Asit Serumu Ne İşe Yarar?

 • %9,8 glikolik asit içeren formüle sahip. 

 • Gözenek görünümünü azalmasına ve cilt dokusunu arındırmaya yardımcı oluyor. 

 • Düzenli olarak kullanıldığında 1 haftada cildin pürüzsüz görünmesine katkıda bulunuyor. 

 • Minimalist formülasyonu sayesinde hızlı emiliyor. 

Kiehl’s Ultra Pure High-Potency %9.8 Glikolik Asit Serumu Nasıl Kullanılır?

Kiehl's glikolik asit serumunun etkilerinden yararlanmak için akşamları temiz ve kuru cildine 4-5 damla kullanabilirsin. Parmak uçlarına aldığın serumu yüzüne nazik bir şekilde dairesel hareketlerle uygulamanı tavsiye ediyoruz. Dilediğin zaman bu Kiehl’s serumu diğer serumlarla birlikte rahatlıkla kullanabileceğini de belirtelim.

Nemsiz ve Kuru Ciltler için: Kiehl’s Ultra Pure High-Potency %1.5 Hyalüronik Asit Serumu

Kiehl’s Ultra Pure High-Potency %1.5 Hyalüronik Asit Serumu

Senin de hayalin neme doymuş ve dolgun bir cilt görünümü mü? Kiehl’s Ultra Pure High-Potency %1.5 Hyaluronik Asit Serum, işte bu hayali gerçeğe dönüştürmek için var. İçeriğinde bulunan %1.5 hyaluronik asit ile birlikte yedi farklı bileşen sayesinde kuru cilt görünümünü azaltan ve nemli bir cilt elde etmeyi mümkün kılan Kiehl's hyaluronik asit serumu, parfümsüz yapısıyla da beğenimizi kazandı. Aşağıya Kiehl’s HA serum ile elde ettiğimiz sonuçları sıralıyoruz. 

Kiehl’s Ultra Pure High-Potency %1.5 Hyalüronik Asit Serumu Ne İşe Yarar?

 • %1.5 hyalüronik asit içeren formüle sahip. 

 • Cildi nemlendiriyor ve cildin esneklik kazanmasına yardımcı oluyor. 

 • Cildi neme doygun hale getirerek pürüzsüz bir görünmesine katkıda bulunuyor. 

 • Daha canlı ve aydınlık görünen cilt oluşumunu destekliyor. 

 • Düzenli kullanımda daha dolgun bir cilt görünümünün oluşmasını sağlıyor.

Kiehl’s Ultra Pure High-Potency %1.5 Hyalüronik Asit Serumu Nasıl Kullanılır?

Kiehl’s Ultra-Potency hyaluronik asit serumun etkilerini verimli bir şekilde cildine taşımak için serumu akşamları ve sabahları temiz cildine uygulayabilirsin. Serum konsantre yapıda olduğu için uygulama öncesinde parmak uçlarına iki damla alman yeterli. Eğer çok kuru bir cildin varsa Kiehl’s Ultra Pure High-Potency Hyalüronik Asit Serum ile Glikolik Asit serumu aynı rutinde uygulayabilirsin. 

Sen de cilt problemleriyle olan mücadelene Kiehl’s serumlarla ayrıcalık katmak için ürünleri hemen şimdi deneyebilirsin! Senin de ürünlerden tıpkı bizim gibi memnun kalacağını düşünüyoruz. Denedikten sonra yorumlarını bizimle paylaşmayı unutma!

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala