Deniyoruz: La Roche Posay Anthelios Pigment Correct Güneş Kremi


Lekeli ciltler için güneş krem önerimizle karşındayız: La Roche Posay Anthelios Pigment Correct Güneş Kremi’ni denedik ve yorumlarımızı paylaşıyoruz.

Cilt lekelerinin en önemli sebebinin cildi güneşten korumamak olduğunu biliyor olmalısın. Kahverengi lekeleri engellemek için hem yaz hem kış aylarında düzenli olarak güneş kremi kullanmanın önemi büyük. Peki cildi hem güneşten korurken hem de güneş lekelerini gidermenin bir yolu var desek? Bu yazımızda lekeli ciltler için güneş kremi önerimizi seninle paylaşıyoruz.

La Roche Posay Anthelios Pigment Correct Güneş Kremi

La Roche Posay Anthelios Pigment Correct Güneş Kremi

Ciltte oluşan güneş lekeleri, bir kere ortaya çıktıktan sonra gidermesi epey zor olabiliyor. Bu yüzden cilt lekeleri oluşmadan önlem almak çok önemli. Eğer cildinde leke varsa da çok geç değil, doğru cilt bakım ürünleri ile leke görünümünü azaltabilir hatta giderebilirsin.

Bu noktada ise lekeli ciltler için güneş kremleri devreye giriyor. Özel formülleri ile bu güneş kremleri yeni lekelerin oluşmasına engel olurken, var olan cilt lekelerinin de görünümünü azaltmayı hedefliyor. Son dönemde denediğimiz La Roche Posay Anthelios Pigment Correct Güneş Kremi, lekeli ciltler için güneş kremi önerilerimizin başında geliyor. Şimdi gel bu güneş kremine daha yakından bakalım…

La Roche Posay Anthelios Pigment Correct Güneş Kremi’nin Özellikleri

La Roche Posay Anthelios Pigment Correct Güneş Kremi’nin Özellikleri

Yeni nesil güneş kremi bakımı sunan La Roche Posay Anthelios Pigment Correct Güneş Kremi, cildi güneşten korurken aynı zamanda düzeltme özelliğine de sahip:

  • Günlük güneşe maruz kalma sebebiyle ortaya çıkan cilt lekelerine (hiperpigmentasyona) karşı koruma sağlıyor.
  • SPF 50+ filtresiyle yüksek koruma sağlıyor.
  • Cilt lekeleri üzerinde gözle görülür düzeltme sağlıyor.
  • Hipoalerjenik formüle sahip, hassas ciltlerin kullanımına uygun.
  • Renkli bitişi sayesinde cilt tonunu eşitliyor.
  • Gözenek tıkamayan formüle sahip.

La Roche Posay Anthelios Pigment Correct Güneş Kremi’nin Yapısı

La Roche Posay Anthelios Pigment Correct Güneş Kremi’nin Yapısı

Anthelios Pigment Correct SPF50+, renkli bir güneş kremi. Bu sayede lekeli cildi eşitleyerek kusursuz bir görünüm sağlıyor. Aynı zamanda güneş kremi görevini de yüksek koruma ile gerçekleştirerek, cildi güneşten çok iyi bir şekilde koruyor. Yeni lekelerin oluşmasına karşı koruma sağlarken, var olan lekeler üzerinde de son derece etkili.

La Roche Posay Anthelios Pigment Correct Güneş Kremi’in en sevdiğimiz kısmı cildimimizi kusursuz göstermesi. Çok yüksek bir kapatıcılığı yok, cilt tonunu eşitlemek için son derece yeterli. Ayrıca bir fondöten sürmeye gerek kalmıyor, leke görünümünü gayet iyi bir şekilde gizliyor. Ciltte yağlı bir his ve ağırlık yaratmıyor, aksine tazelenmiş bir görünüm sunuyor.

La Roche Posay Anthelios Pigment Correct Light rengi buğday tenliler için, Medium rengiyse esmerler için son derece uygun. Cilt tonunu eşitlemesi, yüksek güneş koruma sağlaması ve leke görünümünü düzeltmesi ile birlikte bu güneş kremi, en sevdiklerimizden biri oldu.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?

Lancome.com.tr’de %25 İndirim Fırsatı

Tüm ürünlerde geçerli %25 indirimi kaçırma!

Kodu Kopyala