Deniyoruz: Lancome Renergie Triple Serum


Hyaluronik asit, c vitamini + niasinamid ve ferulik asit içeren Lancome Renergie Triple Serum’u denedik ve yorumlarımızı paylaşıyoruz!

Bugüne kadar denediğimiz en yüksek performanslı yaşlanma karşıtı serumlardan biriyle karşındayız: Lancome Renergie Triple Serum! Kırışıklık, ince çizgiler ve lekeler gibi en bilinen yaşlanma belirtilerine tek bir formülle savaş açan bu serum, son derece yenilikçi bir özelliğe sahip. Şimdi gel birlikte Lancome Renergie Triple Serum yorumlarımıza daha yakından bakalım…

Lancome Renergie Triple Serum

Lancome Renergie Triple Serum

Yaşlanma belirtilerinden ince çizgiler, kırışıklıklar ve koyu leke görünümü, baş etmesi en zor cilt sorunlarının başında geliyor. Bu yaşlanma belirtilerini hedefleyen hyaluronik asit, niasinamid, c vitamini ve ferulik asit gibi içerikler gerçekten gözle görülür farklar yaratabiliyor. Lancome Renergie Triple Serum’u özel yapan şey de tam olarak burada karşımıza çıkıyor. Yaşlanma belirtilerine iyi gelen bu aktif bileşenlerin hepsini tek bir formülde buluşturuyor.

Lancome Renergie Triple Serum’un Özellikleri

Lancome Renergie Triple Serum’un Özellikleri

Cilt bakımında kullandığımız ürünlerden yüksek performans görmek bizim için ilk sırada gelen beklentilerden biri. Ürünleri düzenli bir şekilde kullanmak ve minimum bir ay sonra sonuçları görmeye başlamak, yaptığımız bu bakıma karşı güvenimizi de artırıyor. Lancome Renergie Triple Serum da yüksek performanslı bir yaşlanma karşıtı serum olarak tüm bu beklentilerimizi karşılıyor.

Lancome Renergie Triple Serum’un özellikleri ise şu şekilde:

  • Hyaluronik asit, C vitamini + Niasinamid ve Ferulik Asit içeriyor.
  • Tüm bu 3 aktif bileşen tek bir serum içerisinde bulunuyor. Ambalajın içerisinde her bir serum farklı bir tüp içerisinde yer alıyor ve aplikatörden çıkarken birleşiyor.
  • Düzenli kullanımda kırışıklık ve ince çizgi görünümünde azalma sağlıyor.
  • Ciltteki koyu lekelerin görünümünde, sayısında ve boyutunda azalma olmasını sağlıyor.
  • Cildin daha dolgun, sağlıklı ve genç görünmesine yardımcı oluyor.

Lancome Renergie Triple Serum’un İçeriği

Lancome Renergie Triple Serum’un İçeriği

Son derece inovatif olan ve 3 aktif bileşeni bir serumda bir araya getiren bu ürünün formülündeki;

Hyaluronik asit: Cilde nem, dolgunluk ve pürüzsüz bir etki veriyor. Kırışıklık görünümünün azalmasını sağlıyor.

C Vitamini + Niasinamid: Cilt tonunu eşitlemeye, koyu leke görünümünü azaltmaya ve cildin daha aydınlık görünmesine yardımcı oluyor.

Ferulik Asit: Ciltte antioksidan etkisi yaratarak koruma sağlıyor, cilt görünümünün gelişmesine yardımcı oluyor.

Lancome Renergie Triple Serum Nasıl Kullanılır?

Lancome Renergie Triple Serum Nasıl Kullanılır?

Lancome Renergie Triple Serum’u gündüz ve gece bakım rutininde nemlendirici adımından önce kullanabilirsin. Temiz cildine 2-3 pompa kadar uygulayıp, masaj yaparak dağıtabilirsin. Hem yüze hem de boyun ve dekolte bölgesine uygulayabilirsin. Sonraki adımda nemlendirici ve göz kremi ile cilt bakımını tamamlayabilirsin. Yaşlanma karşıtı bakımda daha kapsamlı bir etki elde etmek için Lancome Renergie Multi Lift Krem ve Renergie Multi Lift Göz Kremi’ni kullanmanı öneririz. Lancome Renergie serisindeki bu 3 ürünle, yaşlanma belirtilerinin tamamı için etkin bir bakım elde edebilirsin.

Aktif bileşenler içeren serumları kullanırken, güneş kremi kullanmanın önemi de son derece büyük. Bu yüzden gündüzleri hava kapalı bile olsa minimum SPF 20 içeren bir güneş kremini kullanmanı öneririz.

Lancome Renergie Triple Serum Kullananlar ve Yorumları

Lancome Renergie Triple Serum Kullananlar ve Yorumları

Yapılan klinik teslerde, Lancome Renergie Triple Serum kullanan 58 kadının kişisel değerlendirmesine göre kullananlar tek kullanımda cilt esnekliğinde ve cilt sıkılığında gelişme gördüklerini söylemişler.

2. haftanın sonunda ise ince çizgi görünümünde azalma, 4 hafta sonunda ciltte pürüzsüz bir etki ve 8 hafta sonunda ise kırışıklık görünümünde azalma görüldüğü belirtilmiş.

Bizim deneyimlerimize göre Lancome Renergie Triple Serum, daha ilk kullanımda cildin yumuşacık, nemli ve pürüzsüz olmasını sağlıyor. Son derece hafif formülü ciltte asla ağırlık yaratmıyor, daha canlı ve aydınlık görünmesini sağlıyor. 1 ay düzenli kullandığımızda ise cildimizdeki ince çizgi görünümünün daha azaldığını, cildimizin daha sağlıklı, genç ve canlı göründüğünü fark ettik. İnatçı koyu lekelerde ise fark edilir bir azalma olduğunu söyleyebiliriz.

Hemen üye ol!

Sana özel içerik ve ipuçlarını görebilmek için hemen üye ol!

Daha kişisel bir deneyim ister misin?